Brusinkový proteinový koktejl 

Přímá podpora kardiovaskulárního systému


TŘETÍ ETAPA HUBNUTÍ:   Brusinkový PROTEIN MIX SHAKE je tu pro ty z vás, kdo potřebujete dát do pořádku svou hmotnost a podpořit funkci kardiovaskulárního systému. Aktivně čistí cévy a posiluje srdce.

Složení mixu je obohaceno o:

  • přírodní rozdrcené plody a šťávu z brusinek - přispívá k posílení srdce, srdečních svalů a cév, a ředění krve
  • arginin - reguluje tonus cév, zajišťuje jejich pružnost, přispívá k posílení kardiovaskulárního a imunitního systému. Reguluje hormonální rovnováhu a obsah cukru v krvi
  • taurin - přispívá ke stabilizaci krevního tlaku, ochraňuje organismus před stresem a zvýšené citové vzrušivosti, má příznivý vliv na srdce

POPIS:    Jaký orgán nejčastěji trpí kvůli nadváze, aktivnímu životnímu stylu a náročným tréninkům? Je to Srdce! Pro podporu jeho činnosti, usnadnění procesu hubnutí a pro snadnější dosahování skvělých sportovních výsledků jsme vyvinuli Brusinkový proteinový koktejl-mix.

Koktejl obsahuje kvalitní bílkoviny v ideálním poměru: 55 % syrovátkového a 45 % slunečnicového proteinu.Brusinkový proteinový koktejl-mix byl vyvinut speciálně pro ty, kteří potřebují dát do pořádku svou hmotnost a podpořit funkci kardiovaskulárního systému.


HMOTNOST: 300 gramů

Běžná cena: 841,- Kč

V.I.P. Zákazník: 547,- Kč


Je nepostradatelný pro sportovce (závodní i rekreační). Koktejl-mix obsahuje přírodní aminokyseliny, včetně optimálního množství těch nejdůležitějších, jež jsou nezbytné pro tvarování těla - BCAA. Mezi tyto aminokyseliny patří leucin, izoleucin a valin. Právě tento komplex podporuje tělo při stresu a zátěži. Aminokyseliny BCAA během sportovních tréninků působí jako zdroj paliva, potom - regenerují svalová vlákna a zmírňují pocit únavy.Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a syntetických doplňků - produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Příjemnou chuť dodává koktejlu přírodní sladidlo - výtažek ze stévie a také rozdrcené jahody a šťáva z klikvy.Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 50 kcal. S tímto koktejlem získáte optimální váhu s přínosem pro vaše zdraví!

POUŽITÍ:   2x denně 1-1,5 polévkové lžičky proteinu (doporučuji místo svačinek) smíchat s 200 ml tekutiny (voda nebo rostlinné mléko). Doporučuji opravdu rostlinná mléka z důvodu zbytečného možného zahlenění u mléka kravského. Doba použití: 2-3 týdny (poté přechod na koktejl zmrzlina) Můžete použít šejkr nebo mixér.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

BÍLKOVINY:   Obsahují živočišné i rostlinné bílkoviny, syrovátka z kravského mléka, extrakt ze slupek slunečnicových semen (navíc vit. B + E, vápník, železo, hořčík a draslík). Tyto bílkoviny jsou v poměru 55:45 = živočišné : rostlinné. 

VITAMIN C (kyselina askorbová):   Má vliv na imunitu, zdraví a mládí pokožky - je to velmi silný antioxidant, také slouží pro produkci kolagenu v těle, pro trávení, ničí volné radikály a právě kvůli dostatečného množství vitamínu C není nutný žádný konzervant v koktejlech. Obsažen ve vysokém podílu - proto zde nenajdete žádné konzervační látky.

VLÁKNINA:   Ovesná vláknina - tedy bez obsahu pšeničného lepku. Oves dokáže regulovat hladinu choresterolu, zlepšuje funkci trávení, dovede zmenšit glykemickou reakci po jídle. To reguluje mohutné vyplavení krevního cukru, které vede k vyplavení inzulínu a ten se ve značné míře přetváří na nechtěné tukové zásoby. INULIN - rozpustná vláknina fungující jako prebiotika. Umí čistit sliznici tlustého střeva, zvyšuje jeho pohyblivost.

PRÁŠEK A ŠŤÁVA Z BRUSINEK:   Velmi silný antioxidant, zlepšují elasticitu cév, čistí a posilují cévy. Brusinky jsou i velmi silným antibiotikem a antiseptikem. Ničí zánětlivé procesy. 

CHROM:   Stopový prvek, snižuje chuť na sladké, vliv na syntézu sacharidů v našem těle.

AMINOKYSELINY:   TAURIN - umí normalizovat krevní tlak a udržuje cholesterol v normě. Reguluje úroveň hořčíku, draslíku a vápníku v našem těle. Posiluje srdeční činnost.
 L-ARGININ - srdeční aminokyselina. Zlepšuje náladu, proti stresu, zvyšuje energetický potenciál, podporuje spalování tuků a chrání naše srdce a cévy.
VALIN + LEUCIN - kyseliny BCAA, které v těle nevznikají a musí se dodávat. Dovedou chránit před stresem, účastní se formování naší postavy a působí jako palivo pro náš organismus.
L-KARNITIN L-TARTRATE vyživuje mozkové buňky a zlepšuje činnost mozku, zvyšuje látkovou výměnu v těle a aktivuje spalování tuků.
TRYPTOFAN - aminokyselina, která zpomaluje proces stárnutí, normalizuje spánek, působí proti depresím a posiluje srdeční sval. Při nedostatku dochází k předčasnému stárnutí organismu.

GUARANA:   Velmi účinný pro spalování tuků, zlepšuje látkovou výměnu a dodává nám vitalitu (obsahuje kofein)

STÉVIE:   Přírodní sladidlo, výhoda - výhoda není tam žádný cukr ani umělá sladidla a přesto mají koktejly lahodnou chuť.

HYALURONÁT SODNÝ (kyselina hyaluronová):  Zajišťuje elasticitu kloubní tekutiny. Snižuje aktivitu zánětlivých buněk. Redukuje množství zánětlivých mediátorů. Inaktivuje volné kyslíkové radikály. Působí preventivně proti degeneraci chrupavky. Stimuluje chondrocyty k produkci další kyseliny hyaluronové. Snižuje bolestivost (má přímý vliv na volná nervová zakončení). 

— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —

Podpořte své zdraví nezbytnými potravinovými doplňky

Účinným nástrojem přírody, pro dokonalou harmonizaci organismu se stává komplex "Shousin" - potřebnou silnou podporou léčivých přísad a vitamínů přinese do Vašeho života radost, dostatek energie, pocit mládí a vitality, po dlouhou dobu. Hlavní složkou je CORDYCEPS - látka, která svými účinky předčí většinu doposud prodávaných preparátů na trhu.

Náročný trénink vyžaduje důslednou výživu. Důsledky spalování stravy jsou však kyseliny, a ty se jen těžko z těla vylučují. Zatěžují navíc celý organismus. Je známo, že jakékoliv nemoci se daří v kyselém prostředí. Proto je nutné náš organismus pravidelně odkyselovat díky CITROKALCEVITU, posílíte výrazně také svůj imunitní systém.

Amarant v překladu z řečtiny znamená "nevadnoucí květina". Léčivé vlastnosti této rostliny jsou známy již odpradávna.

Inkové a Aztéci nazývali amarant "zlatým zrnem" a považovali ho za symbol nesmrtelnosti.
Vojáci brali olej a zrnka amarantu na dlouhé a vleklé výpravy jako zdroj energie pro doplnění svých fyzických sil.  Ženy používaly olej z amarantu, jako přípravek proti stárnutí, zdroj mládí a dlouhověkosti.