Bylinná směs "DĚHEL s TUŽEBNÍKEM"

Když žena trpí intimními problémy


Speciální složení čaje má pozitivní účinek pro organismus:

 • má protinádorový účinek
 • posiluje imunitu a zdraví ženy, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.
 • má protizánětlivý (působí i na močový měchýř)
 • má výraznou schopnost uklidňovat organismus  a má blahodárný vliv na nervovou soustavu 
 • je výborným lékem na všechna srdeční onemocnění, související zejména s vysokým krevním tlakem

POPIS  Bylinná směs obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Rovněž přispívá k udržování pohodlí před a v průběhu menstruace.

Bylinná čajová směs může být používána, jak pro prevenci, tak i součást komplexní léčby ženských genitálií, endometriózy, fybrocystistické mastopatie, pro stimulaci regenerace tkání a také pro zvýšení odolnosti ženského těla vůči nepříznivým faktorům prostředí.

OBSAH BALENÍ:    30 sáčků čaje a´ 2 g   

Maloobchodní CENA:     249,- Kč

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE:  Bylinný čaj pro šťastnou ženu. Směs obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Každá žena by se měla preventivně starat také o svá prsa. Zvlášť důležité pro ty ženy, které aspoň jednou v životě kojily nebo porodily dítě. Tehdy docházelo k tvorbě mleziva nebo mlíčka a po ukončení laktace je vhodné mléčné žlázy pročistit.

‼️‼️ NIKDY NENÍ POZDĚ ‼️‼️

Je jedno, jestli jste právě dokojila nebo jste už babičkou. Očista a prevence je důležitá. Měsíční kúru pití čaje a masírování olejem (Masážní olej pro ženy - TAJEMSTVÍ BLAHODÁRNÝCH VRCHOLŮ) doporučuji každé ženě minimálně 2x do roka! Je to opravdu i prevence vzniku nádorového onemocnění v prsou! Co víc si můžeme přát? Stačí tyto produkty jen používat Bylinný čaj pro šťastnou ženu. Čaj pijte také v případě, že trpíte následnými problémy:

 • při nízké imunitě
 • při bolestivé menstruaci
 • při hormonálních a metabolických poruchách
 • při problémem v mléčné žláze
 • při zvětšených lymfatických uzlinách v podpaží
 • v období přechodu žen
 • dodává tělu energii

PŘÍRODNÍ PODPORA PRO ŽENY ZE SRDCE ALTAJE

 • receptura sestavena podle Tradiční Čínské Medicíny
 • byliny pochází vysokohorských ekologicky čistých oblastí Tibetu a Altaje
 • byliny jsou sbírány ručně, v určitých obdobích, podle lunárního kalendáře, kdy mají největší sílu

POUŽITÍ:   Doporučená doba každé kůry ať preventivní nebo ozdravné by měla trvat 30 dnů.                      1 sáček zalít horkou vodou 250 ml. Nechat vylouhovat 10-15 minut v přikrytém hrníčku. Pít 20-30 minut před jídlem (ideálně) 60 minut po jídle NIKDY NEPÍT SPOLU S JÍDLEM! Čaj pijte malými doušky.   

UPOZORNĚNÍ:    Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na salicyláty (tužebník). Nevhodné při onemocnění jater a žlučníku, vysokém krevním tlaku a ledvinové nedostatečnosti (lékořice). Nepřekračujte doporučenou denní dávku 1 šálek denně.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

DĚHEL ČÍNSKÝ: Se také někdy nazývá ženský žen-šen. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

LOPUCH VĚTŠÍ: Podporuje zdraví horních cest dýchacích a odolnost organismu, napomáhá normalizovat stav cukru v krvi, podporuje trávení, přispívá k normální funkci močových cest, jakož i dobrému stavu kloubů a pokožky. 

OMAN PRAVÝ:   Oman má svoji pravlast na Kavkazu a v zemích Orientu, užíval se už v antickém Řecku a Římě. V době středověku sloužil i k léčbě malomocenství. Oman se používá především při nemocech dýchacího ústrojí. Tlumí dráždění ke kašli, uvolňuje hleny. Užívá se při léčení tuberkulózy, černého kašle, chornického kašle i astmatu. Má blahodárný vliv na sliznice dýchacího ústrojí. Může se též užít pro zmírnění příznaků senné rýmy. Je potopudný. Další oblast působení je v zažívacím ústrojí. Užívá se při poruchách trávení a látkové výměny (metabolismus). Podporuje tvorbu žluči a žaludečních šťáv. Uvádí se i antiparazitické působení, odčervuje. Oman je též podpůrným lékem při cukrovce. lnulin obsažený v kořeni se používá jaké náhražka cukru. Oman působí jako mírné tonikum a stimulant

DOBROMYSL OBECNÁ:   Podporuje činnost kardiovaskulárního systému, podporuje činnost jater a žlučníku, zlepšuje imunitní systém, celkově sklidňuje organismus a napomáhá klidnému spánku. 

TUŽEBNÍK JILMOVÝ:   Tužebník je vynikající močopudná a potopudná droga, která se užívá vždy tam, když chceme odvést škodlivé zplodiny z organismu. Má blahodárný vliv na trávení, zlepšuje látkovou výměnu (metabolismus), zmírňuje překyselení žaludku (snižuje vyměšování žaludeční kyseliny), léčí žaludeční vředy a zánět žaludku neboli gastritidu. Dále upravuje a regeneruje střevní mikroflóru.  

HEŘMÁNEK PRAVÝ: Podporuje normální funkci dýchacího ústrojí. podporuje trávící sytém, napomáhá zlepšovat dobrý stav pokožky, podporuje imunitní sytém, napomáhá celkovému zklidnění. 

SRDEČNÍK OBECNÝ:   Tuto výbornou bylinu v lékárně nedostanete. Srdečník je stará léčivá rostlina, původem ze Sibiře. Tam byla založena jeho tradice jako léku na choroby srdce, která mu také dala jméno. To je dosud zcela opodstatněné, neboť rostlina je výborným lékem na všechna srdeční onemocnění, související zejména s vysokým krevním tlakem. Čaj pomáhá při slabosti a poruchách funkce srdečního svalu, tiší bolesti srdce a léčí anginu pectoris. Zvětšuje diastolu (dobu plnění srdečních dutin krví) a snižuje tepovou frekvenci srdce. Bylina má výraznou schopnost uklidňovat organismus. Droga blahodárně působí na nervovou soustavu, Jejího působení na nervovou soustavu se využívá i při neklidu v klimakteriu (přechodu), při nervozitě, úzkosti, migréně, bolestech hlavy, přepracovanosti a srdečních obtížích způsobených zvýšenou činností štítné žlázy.

LÉKOŘICE LYSÁ: Napomáhá udržovat zdraví močového ústrojí, zklidňuje organismus, podporuje imunitní systém a trávící ústrojí, podporuje dýchací ústrojí ve správné činnosti. 

— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —

Dopřejte si kvalitní život s dalšími produkty

Tento komplex 38 bylin nabízí dokonalou ochranu a prevenci před: zánětem močových cest a močového měchýře, cystami a bakteriálními výtoky, hemoroidy, normalizuje činnost pánevního dna a s tím spojené nekontrolovaný únik moči, celková podpora imunitního sytému, působí antibakteriálně a protivirově, má výrazné hojivé účinky - působí protizánětlivě, ideální pomocník při nachlazení (vložka se použije jako suchý zábal na krk).

Komu je doporučeno brát CITROKALCEVIT: věk nad 30 let muži i ženy, v pokročilejším věku nad 55 let je již více než doporučováno, těhotná a kojící žena má zvýšenou spotřebu vápníku, pokud berete hormonální antikoncepci, nedostatek pohybu, stres, zvýšená námaha, kouření, alkohol, nedostatečný příjem studené zeleniny a ovoce ve stravě, každodenní příjem masných výrobků, konzervovaných výrobků, uzenin a kávy, při častých dýchacích obtížích, výskyt akné, trhlinky v ústech, suché rty a kožní vyrážky, vypadávání vlasů nebo jejich nadměrné a rychlé šedivění.

Blahodárné účinky gelu Volupta+ : u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje nástup orgasmu, přispívá k jeho výraznějšímu a delšímu prožitku, pomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.