Bylinná směs "OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ"

Uzdravuje játra, slouží jako protijed


  • Výrazně obnovuje energii v těle
  • má vysoké detoxikační a intoxikační vlastnosti
  • regeneruje játra
  • rozkládá žlučové kameny
  • má protinádorové účinky

POPIS:   Lidoví léčitelé používají ostropestřec mariánský, přinejmenším dva tisíce let jako přípravek k ochraně, odblokování a posílení jater. Ostropestřec obsahuje skupinu flavonoidů známou jako silymarin, který je považován za aktivní látku k léčbě jater Bylinný čaj s ostropestřcem dodává játrům potřebné biologicky aktivní látky. Obnovuje energetický potenciál během intoxikace těla ( při hepatitidě, zbytnění jater nebo cirhóze jater). Pomáhá při chronické intoxikaci ( alkohol, drogy, chemické látky).

Pro dávné lékaře se příznaky problémů s játry odrážely také do říše mysli a ducha. V tradiční čínské medicíně jsou například játra a žlučník zodpovědné za volný tok čchi (energie) v těle. Podle tohoto lékařského pohledu se stagnace v játrech často projevuje jako zlost, frustrace a deprese.
Podobnou myšlenku popsal koncem 16. století londýnský herbalista a botanik John Gerard, který prohlásil, že ostropestřec mariánský je"nejlepším lékem na melancholické choroby".

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE:  Ostropestřec mariánský má několik vlastností, které jsou játrům obzvlášť prospěšné. Tato bylina plná antioxidantů regeneruje jaterní buňky, posiluje buněčnou stěnu v játrech, snižuje záněty žlučníku a jater a rozkládá žlučové kameny, aby mohla žluč volně obíhat. Ostropestřec má protizánětlivé účinky, příznivě reguluje metabolismus těla, chrání tělo před účinky otravy různých jedů. Ale nemusíte zrovna trpět vážnými jaterními problémy, abyste měli z ostropestřce užitek. Játra jsou pro naše tělo jakýmsi filtrem, který prosévá jedy, nadměrné množství hormonů a další nečistoty v krvi. Játra také produkují žluč, která nám pomáhá strávit tuky a proteiny. Pokud se tento orgán zanese, může to vyústit do řady onemocnění: bolesti hlavy, menstruační problémy, systémový zánět, hemeroidy, křečové žíly a problémy se zažíváním. To je jen pár chorob, na které se ostropestřec mariánský používá.

Možný vliv na rakovinu
Předběžné výzkumy ukázaly, že silymarin a další fytochemické látky v ostropestřci dokáží zabránit některým typům rakoviny, například rakoviny kůže, jazyka, močového měchýře, prostaty, tračníku a tenkého střeva.
Národní ústav pro rakovinu v USA uvádí, že výzkum ostropestřce zjistil, že bylina má potenciál zmírnit negativní účinky chemoterapie a zpomalit růst rakovinných buněk, jakož i obnovit jaterní tkáň. 

POUŽITÍ:   Doporučená doba každé kůry ať preventivní nebo ozdravné by měla trvat 30 dnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 1 šálek denně

Sáček zalijte horkou vodou a přikryjte pokličkou a nechte 10-15 minut odstát. Čaj pijte malými doušky.

UPOZORNĚNÍ:     Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. 

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY:   Individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu. U citlivých osob v kombinaci se slunečním zářením možnost vzniku fotosenzitivní reakce (třezalka). Nevhodné při neprůchodnosti žlučovodů a žlučových kamenech (smil písečný).

AKTIVNÍ SLOŽKY:

TŘEZALKA TEČKOVANÁ:   Podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému, normalizuje funkci žlučníku a močových cest, napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku. 

SMIL PÍSEČNÝ:  Smil písečný obsahuje zejména hořčiny, třísloviny, fytosteroly, zlepšuje trávení, tlumí nadýmání, podporuje vylučování žluče, sekreci žaludeční šťávy a slinivkových výměšků. Používá se při virových a chronických zánětech jater, dolních cest močových a vyrážkách, smil písečný eliminuje riziko vzniku žlučníkových kamenů, zánětu žlučníku a žlučovodů, mírní křeče a zlepšuje metabolismus. 

KMÍN -  Výraznou měrou podporuje imunitní systém, podporuje trávení a léčí nadýmání. Podle ajurvédy má kmín také antidiabetické vlastnosti, jeho antioxidační a protizánětlivé vlastnosti pomáhají zlepšit paměť i úroveň koncentrace. Kmín je výborným přírodním lékem pro vaše kosti, obsahuje různé živiny, které posilují kosti, jako například vápník, vitamíny A a B12, draslík a hořčík. Kmín obsahuje melatonin, což je hormon, který vám pomůže usnout, a je považován za velmi účinný při léčbě nespavosti a jiných poruchách spánku. 

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - Přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, podporuje trávení, podílí se na normální činnosti jater, přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

TRUSKAVEC PTAČÍ:  Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny. Droga má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj je prospěšný při chorobách kloubů, při dně, revmatismu, při některých ženských chorobách, především u silného menstruačního krvácení a gynekologické výtoky (bělotok). Slouží též při léčení tuberkulózy a při chronickém onemocnění dýchacích cest.  

MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ:   Napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku, přispívá hormonální rovnováze, podporuje trávení, podporuje normální činnost oběhové soustavy a dýchací cesty.

BLIZNA KUKUŘICE SETÉ:   Podporuje trávení a tím napomáhá redukovat tukovou tkáň. Mezi další účinky odvaru patří snižování vysokého tlaku a zvýšení srážlivosti krve a řeší problémy močových cest a prostaty.

— NAŠI ZÁKAZNÍCI KUPUJÍ TAKÉ —


Tyto náplasti slouží k odvádění toxinů a těžkých kovů, které se nám hromadí v dolních končetinách. Odhalte tajemství lehkých nohou. Několikrát do roka, by každý z nás měl prodělat očistu těla. 

"Komplex má příznivý účinek na činnost trávicího traktu, podporuje činnost žlučníku, stimuluje funkci vlastních antioxidačních systémů těla ale především posiluje naše játra."

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit.