Bylinná směs "ANDĚLIKA ČÍNSKÁ a ŠALVĚJ" 

Pro plynulý přechodSměs bylinného čaje s Andělikou čínskou má blahodárný vliv na ženský organismus:

  • pomáhá při klimakteriu , vyrovnává hormonální hladinu
  • při menstruačních potížích
  • usnadňuje porod
  • uklidňuje ženský organismus
  • zabraňuje vysoušení poševní sliznice, podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí
  • pomáhá při žaludečních potížích, podporuje funkci slinivky
  • stimuluje činnost srdce, pomáhá při dýchacích problémech   

POPIS:    Milé ženy. Jistě se mnou budete souhlasit, když řeknu, že vaše tělo se neustále mění, prochází různými změnami, ať už se jedná o hormonální vývoj, menstruaci, těhotenství, menopauza a s ní související výkyvy hmotnosti, změny nálad a mnoho dalšího.

Všechny tyto pochody, které se odehrávají ve vašem těle berete jako fakt, samozřejmost, na kterou jste si prostě zvykla. Nepříjemné projevy berete jako"normální" a nepřemýšlela nad tím, že by to všechno mohlo být i jinak. Bolesti při svých dnech, nepravidelnou menstruaci, problematickou pleť, výkyvy nálad, vždyť to bylo přece tak "normální" ...

Mít bolesti - není normální. Mít nepravidelný cyklus - není normální.Mít problém s otěhotněním - není normální. ...

TianDe přináší pro zvládnutí všech těchto problémů bylinnou směs s Andělikou čínskou, na základě starodávných receptur. Již v 6.st př. n.l byla andělika využívána především v Číně a Japonsku zejména při léčbě ženských onemocnění. Tato bylina je nazývána také jako ženský žen -šen.

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků čaje a´ 1,5 g 

Maloobchodní CENA:    249,- Kč

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE:    Program ženského zdraví tianDe je skutečně jedinečný. Čínští léčitelé považují pohlavní orgány za kořeny života, které jsou propojeny se všemi ostatními žlázami a orgány. Čínská medicína pohlíží na oblast rozkroku jako na komplexní mechanismus, který funguje jako čerpadlo a umožňuje tok životní energie. Na ženské pohlavní orgány nahlíží, jako na středobod ženského zdraví a energie.

Věděli jste, že Děhel lékařský - neboli Andělika čínská rozkvétá jen jednou v roce? A to 8.května v den narození Archanděla Gabriela.

Podle staré legendy kořen anděliky přinesl na zem anděl, aby léčil mor a jiné nevyléčitelné nemoci. Od těch dob se této bylince říká andělská nebo andělika. Lidé věří, že tato rostlina má nadpřirozené schopnosti. Tento poklad je součástí našich bylinných vložek pro podporu ženského zdraví.

POUŽITÍ:   1 filtrační sáček bylinného čaje zalijte 250 ml vroucí vody a ponechte 5 - 10 minut vylouhovat. Doporučená doba každé kůry ať preventivní nebo ozdravné by měla trvat 30 dnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 1 šálek denně

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ŠALVĚJ:   Obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti. Udržuje pokožku ve zdravém stavu. Lístky šalvěje jsou zdrojem fytoestrogenů - rostlinných analogů hormonů. Přispívají k regulaci menstruačního cyklu u žen.

VRBOVKA ÚZKOLISTÁ:  Přispívá k normální funkci močových cest, podporuje v činnosti prostatu, přispívá k duševní a fyzické pohodě.  

TŘAPATKA:   Řadí se mezi vzácné byliny. Významně podporuje činnost bílých krvinek,které považujeme za "ochránce" v organismu. Tím pomáhá zabíjet choroboplodné zárodky a zvyšuje odolnost organismu před nemocemi. Pomáhá hlavně při chronických zánětech kloubů, při žaludečních vředech, prostatických potížích, zánětech močových cest, zánětech horních cest dýchacích, alergických projevech, ale je účinná i při rakovině - střev, jater a žaludku. Je třeba ji užívat hlavně jako prevenci - například v blížícím se chřipkovém období, dokud ještě nemoc nevypukla.

JERLÍN JAPONSKÝ:   Drcený kořen jerlínu normalizuje látkovou výměnu v buňkách kůže a obnovuje jejich ochrannou funkci. Je významným zdrojem rutinu. Díky obsahu rutinu jerlín zlepšuje pružnost a pevnost cév, a tím pomáhá se zlepšením stavu křečových žil, bércových vředů, cévních trombóz, zánětů žil, brání prostupu krve cévní stěnou apod. Rovněž pomáhá u poruch prokrvení žil dolních končetin, otocích dolních končetin, ale také při hemoroidech. 

OSTRUŽINÍK JEŽINÍK:    Listy ostružiníku jsou bohaté na vitamíny C a B8, minerály a aminokyseliny, mají příznivý vliv na nervový systém, snižují podrážděnost organismu a zlepšují kvalitu spánku. 

ANDĚLIKA ČÍNSKÁ (DĚHEL): Se také někdy nazývá ženský žen-šen. vynikající účinek, zejména při ženských obtížích. Extrakt z kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci. Lidové léčitelství v tomto ohledu dále uvádí, že přispívá k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí (podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou), podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku),přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Zabraňuje ztrátám kostní hmoty 

MĚSÍČEK OBYČEJNÝ: Květy měsíčku mají uklidňující účinek na nervový systém a pomáhají snižovat krevní tlak. Mají antibakteriální a protikřečové účinky. 

MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ:  Napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku, přispívá hormonální rovnováze, podporuje trávení, podporuje normální činnost oběhové soustavy a dýchací cesty.

HRUŠTICE JEDNOSTRANNÁ:   Od dávných dob se používá, jako prostředek s blahodárným vlivem na ženský urogenitální systém, zlepšuje reprodukční schopnosti ženy, zmírňuje průběh premenstruačního syndromu a menopauzy.