Detoxikační čajová směs "TIBETSKÝ SBĚR" 

Zbavte střeva toxinů a budete v kondici


POPIS:   Recept tohoto čaje je vytvořen podle starých orientálních receptů. Tato čistící směs byla po dlouhá staletí používána tibetskými mnichy a je známá svými účinky proti stárnutí. Čaj je užitečným nápojem pro lidi všech věkových kategorií.  

My v tianDe tomuto čaji říkáme prvotní. Ptáte se proč? Ať už se rozhodnete nasadit jakoukoliv ozdravnou kůru z čajů "Dary Šambaly", pamatujte na jedno, pokud chcete aby vaše léčebná kůra proběhla v pořádku a byla maximálně účinná, je zapotřebí v první řadě zajistit podmínky pro to, aby tělo absorbovalo co možná nejvíce léčivých látek. Toho dosáhnete jen tehdy, kdy Vaše střeva budou fungovat tak, jak se od nich očekává. Náš špatný životní styl, každodenní shon, špatné stravovací návyky, ale i smog v ovzduší a všechny ty škodlivé látky, se kterými přijdeme denně do styku, to vše se ukládá v našich střevech. Díky čaji "Tibetský sběr" se úspěšně těchto škodlivin zbavíte.

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE:   Hlavní přínos čaje "Tibetský Sběr", pro ideální zdravotní stav každého jedince, je v jeho účincích na hlavní orgány těla, zajistí kompletní očistu jater, ledvin (lehké diuretikum - nedráždí ledviny) a obnovu rovnovážného stavu mikroflóry ve střevě, rozpouští a odstraňuje nebezpečné toxiny z našeho organismu. (což je velice důležité pro správnou činnost většiny orgánů v těle, jelikož ve střevě se nachází 80% imunitního systému každého člověka). Vylučuje z těla sůl a nadměrný cholesterol, zabraňuje tvorbě ledvinových a žlučníkových kamenů, stimuluje sekreci žlučníku . Zmírňuje příznaky aterosklerózy a osteochondrózy, taktéž pomáhá řešit problémy kardiovaskulárních chorob a diabetes.

Bylinná směs zlepšuje funkce všech vylučovacích systémů těla, obnovuje nervový systém,zlepšuje pohyblivost kloubů a zmenšuje jejich bolesti, jelikož vylučuje toxiny z této oblasti těla. Čaj má příznivý vliv na metabolismus, odvádí z těla přebytečnou vodu a tím se Vám snižuje hmotnost. V neposlední řadě čistí krev a posiluje nervový systém (budete klidnější a vyrovnanější).

POUŽITÍ:  Sáček zalijte horkou vodou a přikryjte pokličkou a nechte 10-15 minut odstát.

Čaj pijte 45 minut po jídle malými doušky, nejlépe v dopoledních hodinách, ale nejpozději do 15-té hodiny odpolední. V pozdější době konzumace by jste mohli mít problémy s usnutím, jelikož všechny čaje "Dary Šambaly" jsou životabudiče. 

ZDENĚK DOPORUČUJE: "Doporučená doba každé kůry ať preventivní nebo ozdravné by měla trvat 30 dnů."

UPOZORNĚNÍ:   Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při neprůchodnosti žlučovodů a při žlučových kamenech (smil písečný). U citlivých osob v kombinaci se slunečním zářením možnost vzniku fotosenzitivní reakce (třezalka) slovy laika neopalovat se, když piji tento čaj . Nepřekračujte povolenou denní dávku 1 šálek denně.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

TŘEZALKA TEČKOVANÁ:   Podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému, normalizuje funkci žlučníku a močových cest, napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku. 

SMIL PÍSEČNÝ:  Smil písečný obsahuje zejména hořčiny, třísloviny, fytosteroly, zlepšuje trávení, tlumí nadýmání, podporuje vylučování žluče, sekreci žaludeční šťávy a slinivkových výměšků. Používá se při virových a chronických zánětech jater, dolních cest močových a vyrážkách, smil písečný eliminuje riziko vzniku žlučníkových kamenů, zánětu žlučníku a žlučovodů, mírní křeče a zlepšuje metabolismus. 

HEŘMÁNEK PRAVÝ:   Podporuje normální funkci dýchacího ústrojí, podporuje trávení, podporuje imunitní systém a napomáhá celkovému zklidnění organismu. 

JAHODNÍK OBECNÝ: Listy jahodníku obsahují flavonoidy, quercitrin, třísloviny, vitamín C, silice, draslík a železo. Jahodník obecný rozšiřuje cévy, a tím snižuje krevní tlak. Zlepšuje hypertenzi a zpomaluje srdeční rytmus. Čaj připravený z kořenů a listů jahodníku obecného má velmi příjemné a uklidňující účinky na naše nervy a povzbuzuje organismus. 

BŘÍZA BĚLOKORÁ: List břízy je skvělým diuretikem, vhodným při revmatismu, dně a nemocech ledvin a močových cest. Bylina má též potopudné účinky. Zbavuje organismus chloridů a jiných solí. Snižuje krevní cholesterol. Pupeny pomáhají při osteoporóze a při nemocech slinivky břišní - pankreatu a sleziny.

— NAŠI ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ TAKÉ —

Další produkty pro podporu zdraví

Řešíte nadváhu? Proteinový MIX zajistí optimální přísun živin, pro mladé i starší generaci, jak pro sportovce, tak pro lidi s vysokou pracovní zátěží, ale hlavně pro ty z Vás - věčné začátečníky v dietách. 

Komu je doporučeno brát CITROKALCEVIT: věk nad 30 let muži i ženy, v pokročilejším věku nad 55 let je již více než doporučováno, těhotná a kojící žena má zvýšenou spotřebu vápníku, pokud berete hormonální antikoncepci, nedostatek pohybu, stres, zvýšená námaha, kouření, alkohol, nedostatečný příjem studené zeleniny a ovoce ve stravě, každodenní příjem masných výrobků, konzervovaných výrobků, uzenin a kávy, při častých dýchacích obtížích, výskyt akné, trhlinky v ústech, suché rty a kožní vyrážky, vypadávání vlasů nebo jejich nadměrné a rychlé šedivění. 

Tento jedinečný doplněk stravy představuje: Vysokou antioxidační schopnost organismu, dodává sílu a energii pro těžce a dlouhodobě pracující, má protizánětlivé účinky, přináší úlevu při žaludečních vředech a onemocněních trávicího traktu, působí proti projevům stárnutí, pomáhá při bolestech kloubů, vypadávání vlasů a lámání nehtů, pomáhá při léčbě obezity, podporuje činnost metabolismu a redukuje podkožní tuk,  chrání játra před nepřízní toxických látek...a mnohem více