Bylinná směs "TRÁVY ALTAJE"

Zbavte své tělo přebytečné vody a solí


Tento bylinný čaj má nepřekonatelný účinek nejen v odvodnění organismu:

 • odvádí z těla odpadní látky a zlepšuje látkovou výměnu
 • podporuje produkci žluči a mírně stimuluje činnost štítné žlázy
 • odvádí z těla vodu a kyselinu močovou a soli
 • podporuje v činnosti močový měchýř a posiluje ledviny, pomáhá při zánětech močových cest
 • zamezuje  tvorbě močových kamenů
 • likviduje bakterie a viry, má antiseptický účinek
 • snižuje pocit únavy a uklidňuje organismus, posiluje paměť a soustředění
 • vhodný pro prevenci nádorových onemocnění

POPIS:     Byliny, které jsou součástí bylinné směsi, mají mírný močopudný účinek, normalizují rovnováhu vody v těle.

Rostliny pro bylinné směsi řady "Dary Shambaly" byly sesbírány na Altaji - v jednom z nejčistších míst na planetě. Z každého zrnka bylinné směsi TianDe je při přípravě získáváno maximální množství užitečných látek.
Cenné vlastnosti altajských bylin zachovává inovativní zpracování surovin: ví se, že vitaminy jsou zničeny při zahřátí nad 70°C. Při výrobě bylinných směsí TianDe je toto vyloučeno. Byliny jsou zpracovávány za sníženého tlaku a při optimální teplotě, což zvyšuje stupeň extrakce při opakované přípravě směsi (v porovnání s bylinnými směsmi, které nebyly takto ošetřeny).

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE: 

Proč tělo zadržuje vodu? Zadržování vody v organismu a následný efekt kil navíc není ničím výjimečným. Nepříjemnými doprovodnými příznaky často bývají například oteklé nohy či oči, což se projevuje zejména ráno po probuzení. Proč Vaše tělo zadržuje nadměrné množství vody a jak se nechtěného zavodnění zbavit?                                                                                                                                                  Tělo nedokáže během dne, nebo noci přibrat tukové zásoby. Změny váhy, jakými jsou například byť kilový rozdíl na váze ráno ve srovnání s večerem, má na svědomí právě zadržovaná voda. Rovnováha mezi vylučováním a přijímáním tekutin je narušená a vy můžete mít nepříjemný pocit nafouknutí či otoků. Proč se tak ve vašem těle děje? Souvisí to zejména se stravou, kterou jste snědli, resp. s jejím deficitem.

Příčinou zavodnění bývá sodík i cukry

Nadměrný příjem sodíku je nejčastějším důvodem, proč dochází ke nadměrnému zadržování tekutin v těle. Příliš mnoho sodíku konzumuje většina z nás zejména v pochutinách, jako jsou slané oříšky, chipsy, krekry, ale zdrojem je i přesolené jídlo, polotovary, či zpracované jídla.
Podobně to však v těle funguje is nadměrným příjmem cukru a škrobu. Pozor proto i na přejídání těstovinami, bílou rýží nebo slazenými nápoji a zákusky.

Viníky mohou být i nemoc a léky

Pokud nekonzumujete příliš slaného či sladkého, můžete být příčinou nemoc, nebo medikace. Na zavodnění mají vliv například nesprávně fungující ledviny.
Zadržování vody mohou mít na svědomí také léky jako je například hormonální antikoncepce.

Jak tedy odvodnit organismus?

Pokud je nadbytek vody v organismu způsobem špatným stravováním, jak lze odvodnit organismus jednoduchým způsobem.

 • příjem soli omezte na minimum, pamatujte však na skutečnost, že sodík obsažený v soli je potřebný minerál pro správnou látkovou výměnu.
 • odpusťte si i cukr - pokud to myslíte vážně, měli byste se vzdát i cukrovinek, sladkostí, zákusků, ale i bílého chleba, pečiva, bílé mouky, těstovin a bílé rýže. Množství cukru se skrývá v slazených a energetických nápojích, v jídle z fast-foodu, proto pozor i na ně.
 • doplňte draslík - Neváhejte proto jíst více ovoce a zeleniny, které ho obsahují. Bohatými zdroji draslíku jsou například: banány, meruňky, pomeranče, brambory, drůbež, či mléčné výrobky.
 • pijte dostatečné množství tekutin . Dostatek čerstvé vody dokáže vyplavit z těla nahromaděný sodík a s ním společně i nadměrně zadrženou tekutinu.

Pomáhají i bylinky, či přípravky na odvodnění organismu. 

APLIKACE:   Zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min. Nepřekračujte doporučenou denní dávku - pro dospělého je 1 šálek 2x denně při jídle.

Pro dosažení kýženého výsledku je zapotřebí, aby jedna léčebná kůra trvala max. 7 dnů. Poté dejte pauzu 7 dnů a pak můžete kůru opakovat opět 7 dnů.

UPOZORNĚNÍ:    Možná individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu. Nevhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

BŘÍZA BĚLOKORÁ:     Pupeny břízy obsahují éterické oleje, třísloviny, organické kyseliny a flavonoidy, vitamíny a další užitečné složky. Stimuluje produkci žluči, má baktericidní a antiseptický účinek. Odvádí z těla odpadní látky a zlepšuje látkovou výměnu. 

TRUBKOVEC TYČINKOVÝ:  Bylina je využívána především jako diuretikum s antibakteriálním účinkem, mírně stimuluje činnost štítné žlázy. Pomáhá při otocích končetin, zadržování vody v těle, čímž může přispívat ke snížení vysokého krevního tlaku a snižování hmotnosti při nadváze. upravuje hladinu kyseliny močové v krvi čímž pomáhá při dně, močových kamenech, při zánětech ledvin, močových cest, blokádě močových cest a měchýře.  

RŮŽE ŠÍPKOVÁ:    Podporuje normální činnost močového měchýře a posiluje ledviny, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá k normální funkci dýchacího systému, napomáhá správnému trávení, podporuje výživu kloubů a pokožky.  

ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ:   Se v lidovém léčitelství využívá již od dob starověku. Pozitivní účinky má rozmarýn na celou trávící soustavu. Jelikož uvolňuje hladké svalstvo, jeho užíváním dochází ke zvýšení tvorby žaludečních a trávících šťáv a k vylučování žluče. Zamezí tedy pocitům plnosti a celkově je schopen dát vaše trávení do pořádku. Dále snižuje pocity únavy a uklidňuje. Působí jako přírodní antiseptikum, je vhodný při rýmě a zahlenění plic, pro snížení bolesti nebo na revma a dnu. Doporučuje se též ženám, které touží po miminku, jelikož rozmarýn podporuje prokrvení pánevního dna a může tedy usnadnit otěhotnění. Využijete jej také jako prevenci před různými nádorovými onemocněními, jelikož obsahuje silné přírodní antioxidanty. Rozmarýn také podporuje činnost jater, posiluje paměť a zlepšuje soustředění.

MEDVĚDICE LÉKAŘSKÁ:   Listy medvědice obsahují třísloviny, flavonoidy, organické kyseliny, fenologlikozidy (arbutin a erikolin), vitaminy B a C. Je široce používána jako dezinfekční a protizánětlivý prostředek. Medvědice pomáhá při zánětech močového měchýře i při nemocech močových cest, dále při obtížích při močení, tvorbě močových kamenů a zvláště je uváděno, že se používalo při náhlém zánětu močového měchýře spojeného se špatným vylučováním a kyselou močí.  

ZIMOZELEN OKOLIČNATÝ:   Obsahuje glykosid arbutin, třísloviny, flavonoidy - kvercetin, avikularin a hiperin. Velmi příznivě působí především na ledviny, močové cesty a gynekologické orgány, normalizuje kyselost moči, má desinfekční a antiseptický účinek, má močopudný efekt, pomáhá odvádět usazené soli z těla, má příznivý vliv na zažívací orgány, upravuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje chuť k jídlu a fyzickou výkonnost.

TRUSKAVEC PTAČÍ:   Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny a vzácná je její vlastnost zvyšovat krevní tlak. Dále má truskavec protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj z této bylinky je výborný při onemocnění kloubů, dně, revmatismu i při některých ženských nemocech, hlavně při silném menstruačním krvácení a výtoku. Na jaře i na podzim ho používáme spolu s květem vřesu při detoxikačních kúrách.

HEŘMÁNEK PRAVÝ:   Tato rostlina s bílými květy představuje jeden z nejstarších a nejznámějších léčivých prostředků, Obsahují vysoce účinné látky - éterické oleje s chamzulenem a bisabololem, kumarin, fiavonoidy a slizové látky. Likviduje bakterie a viry a léčí záněty v těle, má zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a podporuje hojení ran.

— NAŠI ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ TAKÉ —

Aby muž zůstal co nejdéle mužem 

Tento masážní olej je jedinečným prostředkem pro evropský trh, novinkou, která dokáže překonat mužskou impotenci! Vyvinutý na základě starodávných tradic čínské medicíny, může tento produkt s pravidelným užíváním jednou pro vždy překonat erektivní dysfunkci a harmonizovat práci sexuálních, nervových a ostatních hlavních tělesných systémů. 

Trápí vás chronická únava, propadáte depresím, nebo smutku, vytrácí se Vám radost ze života a nic Vás netěší, svět vnímáte spíše negativně, spánek už není co býval, ráno se probudíte a jste nevyspalí znamená to, že potřebujete silnou podporu potravinových doplňků. Funkční komplex "Shousin" obsahuje pravý poklad přírodních léčivých přísad a vitamínů.

Blahodárné účinky gelu Volupta+ : u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje nástup orgasmu, přispívá k jeho výraznějšímu a delšímu prožitku, pomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.