Čajová směs Vrbovka a Maralí kořen - DOKONALÁ OCHRANA PROSTATY

Prevence nádorových onemocnění

POPIS:    Na daleké Sibiři v oblasti Kazachstánu a severního Mongolska, tam, kde jsou v zimě kruté a dlouhé mrazy, kde si neumíme ani představit podmínky pro život, i tam příroda nabízí možnost k přežití. Původní obyvatelé pozorovali, že jelen Maral vyhrabává ze sněhu zbytky rostliny, které mu umožňují přežít krutou sibiřskou zimu a zajišťují do určité míry jeho dobrou reprodukci. Lidé se z těchto poznatků poučili, traduje se, že kořen z maralÍ pomáhá od 14-ti chorob a omlazuje. Tataři užívají kořen jako afrodiziakum. O mimořádných účincích této rostliny veřejnost poprvé informoval známý sibiřský etnograf G. N. Potatin na konci 19. století. Jako první prokázal tonizující účinky této rostliny A. A. Saratikov v roce 1947, kdy ji zkoušel u pacientů trpících všeobecnou slabostí a depresemi.

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ ČAJE:    Byliny, které jsou součástí bylinné směsi, mají příznivý účinek na mužský organismus. Přispívají k normální funkci močových cest, podporují normální funkci prostaty, přispívají k duševní a fyzické pohodě.

Užíváním "Maralího kořenu" si zvyšujeme psychickou a fyzickou odolnost a odstraňujeme chronickou únavu. Posiluje imunitu a silného povzbuzujícího účinku se využívá při doléčování nádorových nemocí, syndromu chronické únavy, při mononukleóze nebo borelióze. Má pozitivní účinek na centrální nervovou soustavu a zlepšuje paměť, usnadňuje učení a koncentraci, udržuje pevné kosti. Snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Působí mírně anabolicky na růst svalů bez vedlejších nežádoucích účinků, které jsou typické u hormonů, funguje tedy i na rychlou obnovu tkáně. Dokáže rychle dodat životní sílu, umí odbourávat alkohol i vyplavit toxiny včetně alkaloidů, odstraňuje nechutenství a podporuje trávení. Připisují se mu afrodiziakální účinky, pomáhá odstranit pohlavní neplodnost neorganického původu. Zlepšuje zásobování mozku kyslíkem, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách a dokonce i vlasy jsou po něm lesklé a pružné, pomáhá při cystách, depresích, ekzémech, hepatitidě, roztroušené skleróze, žloutence.

Vrbovku znali již staří bylinkáři, ale moderní doba na ni pozapomněla. Je to opravdový klenot mezi léčivými rostlinami. vykazuje významný proti mikrobní účinek. Některé zdroje uvádějí, že také byl popsán prospěšný účinek při terapii nezhoubného nádoru prostaty včetně ochranného působení. Ovšem tuto informaci by bylo podrobit dalšímu zkoumání. Bylina se v lidovém léčitelství využívá mj. při běžných zánětech prostaty (pomáhá při obtížích se zbytněním prostaty - dočasně omezuje překrvení, ale vlastní příčinu neodstraňuje) pomáhá při léčení zánětu ledvin a močových cest (má močopudný a protizánětlivý účinek) nebo jako příměs do "krev čistících" čajů.

POUŽÍVÁNÍ:   Je důležité, aby starší muži včas preventivně alespoň obden si užívali dobrodiní vrbovkového čaje.Jeho popíjení doporučuji mimo jídla, kdy v žaludku není mnoho natráveniny, která nejen nevhodně zpomalí vstřebání, ale rozředěním ho navíc i sníží.

Příprava:   1 sáček (1,5 g) zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro dospělého je 1 šálek 1x denně při jídle.

Pro dosažení kýženého výsledku je zapotřebí, aby jedna léčebná kůra trvala 30 dnů, což je obsah balení 30 sáčků čaje.

UPOZORNĚNÍ:     Není určeno dětem. Nevhodné při otocích ledvinového či srdečního původu (kopřiva). U citlivých osob v kombinaci se slunečním zářením možnost vzniku fotosenzitivní reakce (třezalka). Nevhodné při nespavosti, srdeční arytmii a zvýšeném krevním tlaku, při projevech aterosklerózy. Nepoužívat při zvýšeném nervovém vypětí a podráždění. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

KONTRAINDIKACE:   Možná individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu.  

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KOPŘIVA DVOUDOMÁ:   Přispívá k normální činnosti ledvin a podporuje vylučování nadbytečné vody z organismu, podporuje normální funkci prostaty a zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu. 

ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ:     Podporuje funkci jater a žlučníku, přispívá k obranyschopnosti a posílení organismu. 

TŘEZALKA TEČKOVANÁ:    Podporuje v činnosti kardiovaskulární systém, normální funkce žlučníku a močových cest, normální stav pokožky. Napomáhá duševní rovnováze a klidnému spánku. 

VRBOVKA ÚZKOLISTÁ:    Přispívá k normální funkci močových cest, podporuje v činnosti prostatu, přispívá k duševní a fyzické pohodě. 

RŮŽE ŠÍPKOVÁ:    Podporuje normální činnost močového měchýře a posiluje ledviny, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá k normální funkci dýchacího systému, napomáhá správnému trávení, podporuje výživu kloubů a pokožky. 

CHMEL OTÁČIVÝ:    Přispívá ke zklidnění organismu a dobrému a kvalitnímu spánku, napomáhá normalizovat funkci střevního traktu. 

MARALÍ KOŘEN:      Podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. 


— ZAJÍMAVÝ TYP PRO CHLAPY —

Aby muž zůstal co  nejdéle mužem

Tajná zbraň moderního muže v boji proti civilizačním onemocněním: Olej zvyšuje přirozenou imunitu těla, posiluje mužnost a libido, přispívá k lepší a kvalitnější erekci. Svým jedinečným složením dosahuje k normalizaci funkce prostaty, olej snižuje celkovou únavu, zvyšuje vitalitu. Komplexně posiluje mužské pohlavní orgány

Blahodárné účinky gelu Volupta+ u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje nástup orgasmu, přispívá k jeho výraznějšímu a delšímu prožitku,  pomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.

Pánská vložka "Tajemství císařských komnat" je účinným hygienickým prostředkem, který navrátí mužům sexuální síly a apetit! Obsahuje bylinnou směs ze speciálně vybraných rostlin čínské medicíny, které nejúčinněji ovlivňují "druhé srdce muže"          (prostatu). Receptura využívaná ve starodávné Číně po staletí.