BYLiNNÉ NÁPLASTi NA BOLEST

Řešit svou bolest pomocí barbiturátů je špatné. Tabletky proti bolesti mají spousty vedlejších účinků na organismus.                                                                                            Své bolesti se můžete zbavit i bezpečněji - BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ.

Bylinné náplasti jdou do hloubky problému a svými účinky se snaží bolestivý stav vyřešit (vyléčit). Náplasti mají vysokou a rychlou účinnost, řádově několik minut. Lze je používat dlouhodobě. Fungují na principu trans-dermálního přenosu - přes pokožku přímo do místa určení. Jde o nejúčinnější způsob, jakým lze podat léky.

Bylinná náplast "YAOSHEN FORTE" podpora močových cest

OBSAH BALENÍ: 2 ks náplasti 12 x 8 cm

Běžná cena: 164,- Kč

V.I.P. Zákazník: 107,- Kč

Tato náplast funguje jako přírodní sedativum, má antimikrobiální účinek, protizánětlivé a regenerační schopnosti. Účinná u zánětlivých onemocnění močového měchýře pomáhá při odstraňování častého nočního močení a enurézy (nekontrolovaný únik moči). Muži ocení pro svůj pozitivní účinek při předčasné ejakulaci, impotenci, slouží k prevenci prostatitidy, stimuluje sexuální funkce a zvyšuje touhu, řešení problému inkontinence u mužů i žen. 


Bylinná náplast "ZHUI FENG FORTE" na problémy pohybového aparátu

OBSAH BALENÍ: 4 ks náplasti 12 x 8 cm

Běžná cena: 109,- Kč

V.I.P. Zákazník: 71,- Kč

Vyřešíte problémy s pohybovým aparátem. Tato magická náplast má trvalý protizánětlivý účinek, zmírňuje otoky kloubů, svalové křeče při zvýšené fyzické námaze. Náplast zvyšuje ochrannou vlastnost pokožky, změkčuje jí a vyživuje. Silná kombinace bylin zaručuje analgetické účinky - 100% nahrazuje prášky proti bolesti, odstranění zánětu a otoku svalů a šlach, rychlou pomoc při bolestech kloubů, odbourání stresu a svalového napětí, zklidnění organismu a napomáhá lepšímu spánku, řešení problému revmatismu, dny, artritidy, osteochondróze.


Bylinná náplast "JIAN KANG" na záněty i rýmu

OBSAH BALENÍ: 5 ks náplasti 12 x 8 cm

Běžná cena: 156,- Kč

V.I.P. Zákazník: 101,50 Kč

Zlepšete svůj pohybový komfort. Tato náplast skrývá úžasné schopnosti 12-ti altajských bylin. Má protivirový a protizánětlivý účinek, zvyšuje pohyblivost kloubů, účinný pomocník proti rýmě a nachlazení, na bolesti uší - i pro děti - lepíme pásek před a za ucho, vyřeší bolesti pohybového aparátu - v kombinaci s fytonáplastí Wutong. Tyto náplasti jsou prosáklé aktivním roztokem z přírodních složek. Přípravek pracuje na principu "suché kapačky". 


Bylinná náplast "WUTONG" proti bolestem

OBSAH BALENÍ: 5 ks náplasti 12 x 8 cm

Běžná cena: 147,- Kč

V.I.P. Zákazník: 95,50 Kč

Wutong se řadí svými účinky mezi nejsilnější náplast (fytonáplast) na bolest. Prakticky lze aplikovat při jakékoliv bolesti a to přímo na postižené místo. Praktická při bolestech hlavy, zubů, menstruačních bolestech, zmírňuje revmatické bolesti kloubů, metabolické poruchy (osteochondróz). Používá se při bolesti svalů nebo zánětech, na výrony, vykloubení a doléčování zlomenin. Vhodné použít při dýchacích obtížích, při nemoci horních cest dýchacích.CO JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT:

 • místo vydezinfikujeme nejlépe lihem (slivovice, alpa, apod.),
 • nikdy nelepíme celé pláty, vždy odstřihneme jen kousek, zbytek uschováme v uzavíratelném sáčku,
 • fytonáplasti se používají maximálně 8 až 12 hodin, pokud bolest přetrvává po 3 hodinách, nalepíme nový kousek náplasti,
 • POZOR! Fytonáplasti nelepíme na oblast srdce, štítné žlázy, do podpažních jamek a do otevřených ran.
 • fytonáplasti je vhodné kombinovat mezi sebou anebo s masážními gely ORTOPHYTEMSLAVITONEM.

HLAVNÍ VÝHODY TRANSDERMÁLNÍCH NÁPLASTÍ:

 • dodání aktivních látek přímo do místa bolesti,
 • rychlejší účinek aktivní látky,
 • neustálý přísun aktivních látek,
 • žádné vedlejší účinky pro trávicí trakt,
 • snížení výskytu alergických reakcí,
 • snížení ztrát účinných látek, které souvisejí s výměnnými procesy,
 • možnost rychlého sundání v případě individuální nesnášenlivosti složek.

MOŽNÉ PROJEVY PO POUŽÍVÁNÍ:

 • zarudnutí místa, bez svědění ale se štípáním = vysoká koncentrace kyselin vytažených z lymfy (močová, mléčná ...)
 • pálení = těžké kovy a jedy v lymfě
 • mokvavé a bílé flíčky = plísně a paraziti v těle
 • není mokvavé pálí, štípe, svědí = borrelie a chlamydie
 • červené a štípavé = viry

Několikadenní kúry proti bolesti: Fytonáplasti můžeme použít jednorázově, ale i formou několikadenních kúr. Doporučená doba používání fytonáplastí  se volí individuálně, většinou 7-10 dnů. Pokud vás bolest trápí přes den a zvyšuje se při pohybu a fyzické zátěži, doporučuje se střídavě aplikovat náplast Wutong a Zhui Feng Forte. Jejich použití nebrání fyzickému cvičení ani sportovním aktivitám.