— Slipová vložka "ENERGIE ŽIVOTA" ochrana proti bakteriím —

Účinně chrání močové cest před bakteriemi


Tento komplex 38 bylin nabízí dokonalou ochranu, ale i prevenci před:

 • zánětem močových cest a močového měchýře
 • hemoroidy 
 • normalizuje činnost pánevního dna a s tím spojené nekontrolovaný únik moči
 • celková podpora imunitního sytému
 • působí antibakteriálně a protivirově
 • má výrazné hojivé účinky - působí protizánětlivě
 • ideální pomocník při nachlazení (vložka se použije jako suchý zábal na krk)

POPIS: Další v pořadí vložek tianDe, chráněným patentovaným fytokomplexem (komplex bylin), který byl vytvořen vědeckým institutem v Guangzhou (Čína). 

Vložka "Energie Života" nabízí komplex 38 speciálně vybraných bylin, které svým účinkem zaručí každému uživateli naprostý ozdravný komfort, prostřednictvím síly obsažených bylin působí trans dermálně na organismus, což v praxi znamená, že si organismus vezme to co zrovna potřebuje (každá bylina má určitý zdravotní potenciál a tělo si vybere tu kterou potřebuje - proto je jich ve vložce takové množství).


OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 55,- Kč

V.I.P. Zákazník: 36,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ :    Obklad ENERGIE ŽIVOTA působí na organismus trans dermálně. Což v řeči laika znamená přímý přenos léčivých látek přes kůži. Jedná se o nejúčinnější , nejrychlejší a cílený přenos látek do těla. Obklad prostě přiložíme na konkrétní místo a zde působí nejvíce. Na těle máme spousty energetických bodů. Pro účel léčby obkladem ENERGIE ŽIVOTA jsou důležité následující:

 • Ochrana a léčba močových cest - bod HUI YIN
 • Prevence nebo problémy s prostatou - bod ČCHI-HAI (3 cm pod pupkem)
 • Hemoroidy - bod ČCHI-HAI
 • Neplodnost - bod   ČCHI-HAI nebo GUAN YUAN
 • Dodání energie při vyčerpání a celkové únavě - bod ZHEN MAI, HUI YIN nebo GUAN YUAN
 • Záněty a otoky na těle - přiložením na postižené místo
 • Kašel a dýchací cesty - suchý zábal na krk nebo hruď


APLIKACE:      Vložku vyjměte z obalu a odlepte ochrannou vrstvu. Vložku poté nalepte do slipů (nejlépe bavlněných). Doba využití síly bylin je 24 hodin pro jednu vložku.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALOE BARBADENSIS:    Aloe je směsí zhruba dvou set významných a užitečných složek, mezi něž patřívitaminy, minerály, enzymy, aminokyseliny, cukry a mnohé další, mezi nimi i lignin. Právě on umožňuje pronikat ostatním složkám hluboko do pokožky a napomáhat rychlémuhojení menších poranění. Extrakt z Aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci a zlepšuje její pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Aloe napomáhá likvidaci bakterií, virů a plísní.     

MÁTA PEPRNÁ:   Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

PIVOŇKA ČÍNSKÁ:    Extrakt z kořene pivoňky zjemňuje pokožku a zmírňuje podráždění. 

DĚHEL ČÍNSKÝ:    Se také někdy nazývá ženský žen-šen. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. 

ALUNIT:    Přírodní minerál vulkanického původu. Má přírodní antibakteriální účinek. Likviduje bakterie, které jsou příčinou vzniku zápachu, zajišťuje svěžest po dobu více než 24 hodin. Alunit uklidňuje pokožku a výborně zmírňuje svědění. Má vliv na přirozené vylučování kožního mazu a snižuje pocení. Alunit je hypoalergenní.   

KURKUMOVNÍK:   Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Všechny polyfenoly obsažené v kurkumě jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Kurkumin má na lidské zdraví úžasné účinky. O kurkuminu se hovoří nejčastěji kvůli jeho protirakovinným účinkům. Protinádorové působení je u kurkumy sledováno již delší dobu. Stejně tak jsou známé jeho účinky na osteoartritidu. Kurkumin má ale také úžasný vliv na mozek, dokáže léčit Alzheimerovu chorobu, ozdravit a aktivovat činnost celého mozku a posílit paměť.

TRUSKAVEC PTAČÍ:   Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny. Droga má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj je prospěšný při chorobách kloubů, při dně, revmatismu, při některých ženských chorobách, především u silného menstruačního krvácení a gynekologické výtoky (bělotok). Slouží též při léčení tuberkulózy a při chronickém onemocnění dýchacích cest.