Bylinné směsi TianDe přispívají k bezproblémovému trávení, činnosti jater, vyrovnané hladině cukru v krvi a klidnému spánku. Najdete tu směsi pro muže i ženy, které podporují bezbolestnou menstruaci nebo normální fungování prostaty. Směsi TianDe jsou míchány z velmi účinných bylin. Objevuje se v nich heřmánek, ostropestřec, třezalka, vrbovka, tužebník, děhel čínský apod. Zdravé nápoje pro celou rodinu zaručují Silnou imunitu a pevné zdraví v každém šálku, 100% přírodní složení, Bylinky a plody využité při výrobě byly sbírány na Altaji, ekologicky nejčistším místě naší planety, Speciální zpracování umožňuje maximální zachování vitamínů, makro i mikro prvků ve složkách. 


Bylinná směs "VRBOVKA A MARALÍ KOŘEN" pro dokonalou ochranu prostaty

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Byliny, které jsou součástí bylinné směsi, mají příznivý účinek na mužský organismus. Přispívají k normální funkci močových cest, podporují normální funkci prostaty, přispívají k duševní a fyzické pohodě. Užíváním "Maralího kořenu" si zvyšujeme psychickou a fyzickou odolnost a odstraňujeme chronickou únavu. Posiluje imunitu a silného povzbuzujícího účinku se využívá při doléčování nádorových nemocí, syndromu chronické únavy, při mononukleóze nebo borelióze. Má pozitivní účinek na centrální nervovou soustavu a zlepšuje paměť, usnadňuje učení a koncentraci, udržuje pevné kosti. Snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Vrbovku znali již staří bylinkáři, pomáhá při obtížích se zbytněním prostaty, při léčení zánětu ledvin a močových cest (má močopudný a protizánětlivý účinek 


Bylinná směs "OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ" k regeneraci jater 

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Tato bylinná směs plná antioxidantů regeneruje jaterní buňky, posiluje buněčnou stěnu v játrech, snižuje záněty žlučníku a jater a rozkládá žlučové kameny. Výrazně obnovuje energii v těle, má vysoké detoxikační a intoxikační vlastnosti, významně podporuje protinádorovou imunitu 


Bylinná směs s "TUŽEBNÍKEM A DĚHELEM" na intimní problémy 

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Bylinná směs obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Rovněž přispívá k udržování pohodlí před a v průběhu menstruace. Čaj podporuje protinádorovou imunitu. 


Bylinná směs "TRÁVY ALTAJE" k odvodnění organismu 

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Tato čajová směs zbaví tělo přebytečných solí a vody. Má nepřekonatelný účinek nejen v odvodňování, ale také odvádí z těla odpadní látky a zlepšuje látkovou výměnu, podporuje produkci žluči a mírně stimuluje činnost štítné žlázy, odvádí z těla vodu a kyselinu močovou a soli, podporuje v činnosti močový měchýř a posiluje ledviny, pomáhá při zánětech močových cest, zamezuje tvorbě močových kamenů, likviduje bakterie a viry, má antiseptický účinek, snižuje pocit únavy a uklidňuje organismus, posiluje paměť a soustředění, vhodný pro prevenci nádorových onemocnění. 


Bylinná směs "ANDĚLIKA ČÍNSKÁ A ŠALVĚJ" pro snesitelnější klimakterium 

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Směs bylinného čaje s Andělikou čínskou má blahodárný vliv na ženský organismus pomáhá při klimakteriu , vyrovnává hormonální hladinu, při menstruačních potížích, usnadňuje porod, uklidňuje ženský organismus, zabraňuje vysoušení poševní sliznice, podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, pomáhá při žaludečních potížích, podporuje funkci slinivky, stimuluje činnost srdce, pomáhá při dýchacích problémech.    


Detoxikační čajová směs "TIBETSKÝ SBĚR" 

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Tato čistící směs byla po dlouhá staletí používána tibetskými mnichy a je známá svými účinky proti stárnutí. Čaj má blahodárné účinky na hlavní orgány těla. Zajistí kompletní očistu jater, ledvin (lehké diuretikum - nedráždí ledviny) a obnovu rovnovážného stavu mikroflóry ve střevě, rozpouští a odstraňuje nebezpečné toxiny z našeho organismu. (což je velice důležité pro správnou činnost většiny orgánů v těle, jelikož ve střevě se nachází 80% imunitního systému každého člověka). Vylučuje z těla sůl a nadměrný cholesterol, zabraňuje tvorbě ledvinových a žlučníkových kamenů, stimuluje sekreci žlučníku . Zmírňuje příznaky aterosklerózy a osteochondrózy, taktéž pomáhá řešit problémy kardiovaskulárních chorob a diabetes.


Bylinná směs "VRBOVKA A MOCHNA" pro zdravé pohlavní orgány a silnou erekci

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků a´ 1,5 g

Běžná cena: 249,- Kč

V.I.P. Zákazník: 162,- Kč

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý vliv na mužský organizmus. Podporují ho a posilují, přispívají ke snížení rizika onemocnění mužských pohlavních orgánů