TianDe vám pomůže s celulitidou a modelováním těla. Kosmetické přípravky TianDe obsahují výtažky z bylin, chilli papriček, citrusů, zázvoru, ořechů kalovníku a pomerančové silice. Tyto látky vaši pokožku šetrné čištění, změkčují a zeštíhlují. Pokud do boje s celulitidou zapojíte navíc masážní houbičky a rukavice, můžete svou pružnou a pevnou pokožku hrdě vystavovat v krátkých sukních i plavkách.  


3D Masážní pomůcka "LIFTING OBLIČEJE A TĚLA"

MNOŽSTVÍ: 1ks

Běžná cena: 819,- Kč

V.I.P. Zákazník: 532,50 Kč

Tato pomůcka se stane vaším "osobním masérem" a skvělou alternativou k procedurám ze salónu. Pokud se jen 10-15 minut denně zaměříte na problémové partie, velmi rychle uvidíte ohromující výsledky: viditelný lifting obličeje a pevné tělo. Díky pravidelnému používání  se zbavíte druhé brady a vaše pleť bude napnutější, vrátíte pleti svěžest a pružnost, vylepšíte její celkový stav, zlepšíte svalovou plasticitu a zredukujete výskyt vrásek. Masážní pomůcka je skvělý pomocník také při tvarování těla. Slouží k redukci strií, masáži problémových partií, prevenci výskytu otoků a celulitidy

Chcete zvýšit efektivitu masážní pomůcky? Používejte ji spolu s maskami, krémy a prostředky proti celulitidě značky TianDe.

Bylinný zábal "MODELOVÁNÍ POSTAVY"

HMOTNOST: 20g

Běžná cena: 150,- Kč

V.I.P. Zákazník: 97,50 Kč

Spa procedura přímo u Vás doma, po které bude pokožka pevnější a pružnější! Obsahuje kořen zázvoru, zelený čaj a altajské byliny. Viditelný liftingový efekt: pokožka je pružnější a vypnutá, snižuje objem problémových partií a projevy celulitidy jsou méně výrazné. Nadstandardní péče o problematické partie díky 100% přírodním látkám tohoto bylinného zábalu. Zábal obsahuje směs altajských bylin v kombinaci se sporami mořských řas, lamanarií a zázvorem. Tento zábal pomáhá v boji proti celulitidě, striím a ztrátě elasticity pokožky. Bylinný zábal navíc dostatečně Vaši pokožku vyživuje potřebnými minerálními látkami, vitamíny, polysacharidy.


DETOXIKAČNÍ Tělová sůl "GRAPEFRUIT" proti celulitidě 

HMOTNOST: 380g

Běžná cena: 288,- Kč

V.I.P. Zákazník: 187,- Kč

Extrakt z grepu vypíná pleť, změkčuje ji a redukuje vrásky. Svěží aroma s pikantním nádechem hořkosti má povzbuzující účinky a zlepšuje náladu. Drobné krystalky soli jemně odstraňují odumřelé buňky a stimulují regenerační proces. Sůl má peelingový efekt, aktivuje krevní oběh, odvádí toxické látky, zlepšuje celkový vzhled pleti a přispívá k redukci celulitidy.  


Masážní "SPA RUKAVICE"

MNOŽSTVÍ: 1ks

Běžná cena: 164,- Kč

V.I.P. Zákazník: 107,- Kč

Jemné odstranění zrohovatělé vrstvy epidermis, peeling, masážní účinek, snížení projevů pomerančové kůry. Vzhledem k hloubkovému čištění spa rukavice ve spojení s masážními pohyby stimuluje krevní oběh a aktivuje přirozené hydratační procesy. Efektivní peeling napomáhá prevenci zarůstání chloupků po holení nebo epilaci.


Krém na celulitidu "ČILI PAPRIČKY"

HMOTNOST: 100g

Běžná cena: 322,- Kč

V.I.P. Zákazník: 209,- Kč

Krém urychluje štěpení a vyplavování podkožního tuku, zmenšuje objem v problémových partiích. Efektivně tonizuje a zpevňuje, při pravidelném používání se pokožka stává hladkou a pružnou. Obsahuje kyselinu stearovou, ta čistí a obnovuje lipidový plášť pokožky, zlepšuje její pružnost. Je výborným emulgátorem, který pojí vodu a olej. Používá se ke stabilizaci kosmetických výrobků. 


Tělová sůl "HORKÝ ZÁZVOR" proti celulitidě 

HMOTNOST: 150g

Běžná cena: 251,- Kč

V.I.P. Zákazník: 163,- Kč

Zázvor v kombinaci s mořskou solí propůjčuje pokožce hladký a hedvábný vzhled, pomáhá redukovat celulitidu a viditelně vypíná pokožku. Přípravek má dvojí účinek:
Zvyšuje se pružnost a tonus pokožky, buňky vstřebávají množství důležitých a prospěšných prvků. Krystalky soli při styku s pokožkou zajišťují skvělý masážní účinek. Při nanášení přípravku na problémové partie nejen pečujete o svou pokožku, ale zároveň provádíte prospěšnou lymfatickou masáž a drenáž pokožky. 


Povzbuzující krém "DOKONALÁ STEHNA"

HMOTNOST: 120g

Běžná cena: 273,- Kč

V.I.P. Zákazník: 177,50 Kč

Špeky už nejsou in! V módě jsou hezká pevná stehna a dokonalé tvary. Nezapomínejte, že vzhled hýždí a stehen do značné míry závisí na stavu pokožky. Pokud je pokožka v kondici a dobře hydratovaná, hrbolky na jejím povrchu jsou mnohem méně viditelné. Díky kofeinu je odváděna přebytečná voda z tkání. Krém urychluje metabolické procesy v podkoží, tím nastartuje spalování tukové tkáně. Zároveň účinně hydratuje a vyživuje důležitými minerálními látkami, čímž zabezpečí dostatečnou elasticitu pokožky.
POUŽITÍ: Naneste povzbuzující krém na problematické partie a počkejte, než se přípravek vstřebá. Pro posílení účinku přiložte na stehna potravinovou fólii, oblečte si upnuté sportovní legíny a pusťte se do cvičení.


Metr s "INDEXEM TĚLESNÉ HMOTNOSTI"

MNOŽSTVÍ: 1ks

Běžná cena: 164,- Kč

V.I.P. Zákazník: 107,- Kč

Metr od TianDe vám pomůže:
- jednoduše změřit obvod pasu (jasný ukazatel, který může upozornit na zdravotní problémy);
- rychle změřit index tělesné hmotnosti (BMI, dietology uznávaný parametr pro stanovení ideální váhy). Vše, co potřebujete, je zvolit na škále vaši výšku a váhu a metr zobrazí váš BMI;
Na metru jsou rozloženy praktické nápovědy. Je rozdělen na zóny: zelená - váš pas je v normě, oranžová - věnujte se svému pasu dříve, než bude pozdě, červená - aktivně se začněte věnovat svému zdraví.
Metr je oboustranný pro měření obvodu pasu u mužů a žen. Pohodlná fixace umožní zafixovat metr tak, aby došlo k maximálně přesnému měření obvodu.