ČOKOLÁDOVÝ PROTEINOVÝ KOKTEJL

HLAVNÍ ÚČINEK -  redukování  hmotnosti a detoxikace


1.ETAPA HUBNUTÍ.  Toto je první startovací proteinový koktejl. S tímto začínáme hubnutí. Čokoládový protein je určen hlavně těm, kteří se nemohou pohnout z mrtvého bodu. Poskytne potřebný kopanec ke snížení hmotnosti. Právě proto je důležité začít zrovna tímto přípravkem, když je nadváha vysoká a už se negativně odrazila na vašem zdraví. A teprve potom přecházet k dalším koktejl-mixům, které podporují funkci srdce nebo kloubů - podle vašich požadavků. Obsahuje nejvíce tuku-spalujících látek ze všech koktejlů TianDe. Ze všech koktejlů MIX PROTEIN SHAKE má tento koktejl nejvyšší obsah aktivních látek, které napomáhají snižovat hmotnost. Začněte užívat "Chocolate MIX protein" a ručička váhy se konečně pohne tím správným směrem - směrem k nule.

POPIS  Všechny složky koktejlu jsou 100% přírodního původu. Neobsahují: GMO, gluteny, ani chemické barviva. TianDe zkoumalo ostatní produkty na trhu a zjistilo, že proteinové koktejly jsou hlavně "SLIMY" - tedy hubnoucí. A ty mají bílkoviny buď živočišné nebo rostlinné. Nikdy ne jejich kombinace. Pro naše tělo je ale důležité přijímat oba zdroje bílkovin. Proto se TianDe rozhodlo jít vyváženější cestou. 

Vyčítáte si, že vás po večerech honí mlsná? Snažíte se shodit několik kilo navíc a získat dokonalou postavu? Nebo se aktivně věnujete sportu a chcete dosáhnout maximálních výsledků?


HMOTNOST: 300 gramů

Běžná cena: 841,- Kč

V.I.P. Zákazník: 547,- Kč


Čokoládový proteinový koktejl-mix představuje dokonalou kombinaci chutě a užitku. Obsahuje kvalitní bílkoviny v optimálním poměru: 55 % syrovátkového a 45 % slunečnicového proteinu. Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a syntetických doplňků - produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Příjemnou chuť tomuto koktejlu dodává přírodní sladidlo - výtažek ze stévie.

Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 60 kcal. S tímto koktejlem získáte optimální váhu s přínosem pro vaše zdraví!


Pro koho je určen tento koktejl-mix?- Pro sportovce (profesionální i rekreační). Koktejl-mix obsahuje přírodní aminokyseliny, včetně optimálního množství těch nejdůležitějších, jež jsou potřeba pro formování postavy - BCAA. Tento komplex aminokyselin - leucin, izoleucin a valin podporuje tělo při stresu a zvýšené zátěži. Aminokyseliny BCAA jsou během tréninku palivem a po něm jako první přicházejí na pomoc pro regeneraci svalových vláken a zmírnění pocitu únavy.- Pro věčné začátečníky - kteří se nemohou pohnout z mrtvého bodu. Čokoládový proteinový koktejl-mix poskytne potřebný kopanec ke snížení hmotnosti.- Pro ty, co chtějí shodit 2-3 kila navíc, aby znovu pocítili příval energie a zdraví. Aktivní složky čokoládového proteinového koktejl-mixu od TianDe tlumí pocit hladu a potlačují chuť na sladké.- Pro mladé lidi/studenty - Čokoládový proteinový koktejl-mix obohatí jejich jídelníček o potřebné bílkoviny.- Pro seniory - v jejich jídelníčku je zpravidla nedostatek živočišných bílkovin, což tento mix může napravit.- Pro všechny! Bílkoviny jsou stavebním materiálem našeho organismu.

POUŽITÍ:   1 balení = 25 porcí. 1-1,5 lžičky (10-15 g) prášku důkladně promíchejte s 200 ml tekutiny ( vlažná voda nebo rostlinné mléko). Můžete použít šejkr nebo mixér. 1-2 denně ráno namísto snídaně, a večer místo večeře.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

BÍLKOVINY:  Obsahují živočišné i rostlinné bílkoviny syrovátka z kravského mléka. Extrakt ze slupek slunečnicových semen (navíc vit. B + E, vápník, železo, hořčík a draslík). Tyto bílkoviny jsou v poměru 55:45 = živočišné a rostlinné.

VLÁKNINA:   Ovesná vláknina - tedy bez obsahu pšeničného lepku. Oves dokáže regulovat hladinu choresterolu, zlepšuje funkci trávení, dovede zmenšit glykemickou reakci po jídle. To reguluje mohutné vyplavení krevního cukru, které vede k vyplavení inzulínu a ten se ve značné míře přetváří na nechtěné tukové zásoby.                                                    INULIN - rozpustná vláknina, která zlepšuje trávení, mikroflóru a střevní peristaltiku. Jak to funguje? Inulin se skládá z řetězce molekul fruktózy, které jsou propojeny takovým způsobem, že nemohou být stráveny v tenkém střevě. Po opuštění tenkého střeva směřují do tlustého střeva, kde plní roli prebiotik nebo zdroje výživných látek pro prospěšné bakterie, které zde bydlí.

HYALURONÁT SODNÝ (kyselina hyaluronová):  Zajišťuje elasticitu kloubní tekutiny, Snižuje aktivitu zánětlivých buněk, Redukuje množství zánětlivých mediátorů, Inaktivuje volné kyslíkové radikály, Působí preventivně proti degeneraci chrupavky, Stimuluje chondrocyty k produkci další kyseliny hyaluronové,  Snižuje bolestivost (má přímý vliv na volná nervová zakončení). 

AMINOKYSELINY:  VALIN + LEUCIN - kyseliny BCAA, které v těle nevznikají a musí se dodávat. Dovedou chránit před stresem, účastní se formování naší postavy a působí jako palivo pro náš organismus.

L-KARNITIN vyživuje mozkové buňky a zlepšuje činnost mozku, zvyšuje látkovou výměnu v těle a aktivuje spalování tuků. 

TRYPTOFAN - aminokyselina, která zpomaluje proces stárnutí, normalizuje spánek, působí proti depresím a posiluje srdeční sval. Při nedostatku dochází k předčasnému stárnutí organismu.

VITAMIN C (kyselina askorbová):   Má vliv na imunitu, zdraví a mládí pokožky - je to velmi silný antioxidant, také slouží pro produkci kolagenu v těle, pro trávení, ničí volné radikály a právě kvůli dostatečného množství vitamínu C není nutný žádný konzervant v koktejlech. Obsažen ve vysokém podílu - proto zde nenajdete žádné konzervační látky.

CHROM:  Stopový prvek, snižuje chuť na sladké, vliv na syntézu sacharidů v našem těle.

STÉVIE:   Přírodní sladidlo, výhoda - výhoda není tam žádný cukr ani umělá sladidla a přesto mají koktejly lahodnou chuť.

GUARANA:  Velmi účinný pro spalování tuků, zlepšuje látkovou výměnu a dodává nám vitalitu (obsahuje kofein) 


— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —

Nezapomeňte při tréninku na vhodné doplňky

Každý trénink si vybírá svou daň - a tou jsou občasné záněty svalů, kloubů a šlach. Tato bylinná náplast díky své schopnosti zlepšovat lokální krevní oběh spouštěním procesů přirozené regenerace buněk pomáhá účinně a rychle překonat posttraumatickou bolest. Tato magická náplast má trvalý protizánětlivý účinek, zmírňuje otoky kloubů, svalové křeče při zvýšené fyzické námaze.

Funkční komplex "Ostropestřec s riboflavinem" je dalším zdrojem flavonoidů a vitamínu B2, které jsou nezbytné pro efektivní fungování jater. Hlavní složky komplexu přispívají k čištění, ochraně a obnově poškozených jaterních buněk.  

Zamezte vzniku ledvinových kamenů a písku. Jednička v péči o ledviny a močové cesty. Prohřívací a posilující účinek. Náplast funguje jako přírodní sedativum, má antimikrobiální účinek, protizánětlivé a regenerační schopnosti. Důležité pro správnou činností ledvin.