Denní bylinné slipové vložky "NEFRITOVÁ SVĚŽEST" s anionty

Každodenní ochrana s anionty 


Vložky každodenního použití s unikátním aniontovým čipem: 

 • zlepšují celkový imunitní systém člověka
 • zlepšuje mikro cirkulaci krve 
 • pomáhají snížit tlak lidem se sklonem k hypertenzi 
 • přispívá k normalizaci a obnově menstruačního cyklu 
 • oživuje a regeneruje buňky, urychluje jejich látkovou výměnu
 • díky působení aniontů v organismu (účinně ničí bakterie a viry) se snižuje nemocnost až o 80%
 • celkově zklidňuje organismus, příznivě působí na neurotiky, lidi trpící nespavostí
 • má protizánětlivý, antimykotický a antiseptický účinek
 • zmírňuje podrážděnou pokožku
 • vložka zabraňuje vzniku nežádoucího skleníkového efektu v kalhotkách
 • díky přítomnosti máty zažijete příjemný větravý pocit v kalhotkách

POPIS Denní hygienické vložky s extraktem aloe je zařazena do skupiny intimních vložek každodenního denního používání (mimo menstruační období). Delikátní a něžné slipové vložky Nefritová svěžest vás spolehlivě ochrání před nepříjemným zápachem, pocitem diskomfortu a dodají závan svěžesti po celý den.

Není to jen obyčejná intimka, je to unikátní hygienický prostředek se zabudovaným aniontovým čipem pro vaše maximální pohodlí a skvělý pocit.  O vaše pohodlí se postará přírodní komplex bylin s výtažkem z máty peprné a listů kamélie čínské.


POUŽITÍ Vložky pro každodenní použití mimo dobu menstruace.

OBSAH BALENÍ: 20ks

Běžná cena: 147,- Kč

V.I.P. Zákazník: 96,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:   S ionty se setkáváme každý den od našeho narození, protože jsou nedílnou složkou ovzduší, které nás všude obklopuje. Ve vzduchu se vyskytují ionty dvou polarit, a to:

kladné - kationty: jakým způsobem nás ovlivní, závisí na jejich vzájemném poměru. Kladné ionty mají negativní vliv na naše zdraví a převažují např. v uzavřených budovách, na znečištěné ulici i před bouřkou, kdy říkáme, že je dusno a špatně se nám dýchá. Jsou v převaze na místech, kde trávíme většinu svého života, tedy ve městech a v uzavřených prostorech. Na vině jsou zejména umělé materiály, kterými se hojně obklopujeme (syntetické koberce, PVC podlahy, těsnící plastová okna atp.), znečištěné ovzduší, moderní technika, vyzařující řadu škodlivých látek (kopírky, tiskárny, zářivky, LCD monitory, televize a mobilní telefony), chemické čisticí prostředky a v neposlední řadě také cigaretový kouř. Vůbec nejhorším nepřítelem ionizace je klimatizace, která vytváří nepřirozeně umělé prostředí.

Převaha kationtů způsobuje bolest hlavy, nervozitu, únavu, nespavost, bolesti kloubů a zvyšuje krevní tlak. Při jejich dlouhodobém působení můžou u senzitivnějších jedinců odstartovat alergii, deprese či astma. Tento celosvětový problém byl objeven v 70. letech minulého století a popsán jako "Syndrom nezdravých budov"

záporné - aniony: na nás mají blahodárný vliv a hovoří se o nich také jako o vzdušných vitamínech. Jejich zvýšené množství nalezneme např. u vodopádu, u moře i časně zrána v lese. Na těchto místech se nám dýchá velmi dobře a rádi je vyhledáváme pro relaxaci a odpočinek. Vyskytují se především v přírodě po bouřce, v jeskyních, na vrcholcích hor, v lese, na mořském pobřeží, u vodopádu apod. Místa s nejvyšší koncentrací záporných iontů se využívají jako klimatické lázně. Záporné ionty jsou významným zdrojem energie lidského těla. Podporují náš imunitní systém i psychickou pohodu. Díky nim se cítíme krásně, odpočatě a dobře se nám dýchá. Z toho plyne i dobrá nálada a klidný spánek.

Zvýšená koncentrace aniontů má pozitivní účinky na sliznice dýchacích cest, kde posilují samočisticí schopnost plic, proto zejména alergici pozorují výrazné zlepšení obtíží již po několika hodinách. Záporné ionty putují z plic do krevního řečiště, kde ovlivňují celou řadu procesů v našem těle. Zvyšují zásaditost krve, čímž odstartují její pročištění, zrychlují hojení ran a popálenin, zlepšují akomodaci očí, posilují imunitu, snižují krevní tlak, stimulují funkci žláz s vnitřní sekrecí, urychlují regenerační schopnost buněk, zlepšují metabolismus, působí proti volným radikálům, upravují hladinu serotoninu (hormon štěstí) a neurotransmiterů, čímž přispívají k naší spokojenosti a duševní pohodě, zvyšují koncentraci, zkvalitňují spánek, paměť a celkovou mentální výkonnost.

Vysoká koncentrace záporných iontů se nachází i v solných jeskyních, které jsou hojně navštěvovány alergiky, astmatiky, lidmi s chronickými respiračními onemocněními, ale i jedinci, kteří je vyhledávají pro odpočinek a relaxaci. Odborníci se shodují, že pobyt v solné jeskyni působí podpůrně i preventivně při mnohých onemocněních.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MÁTA:    Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i při frigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest. Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

KAMÉLIE ČÍNSKÁ:  Má neuroprotektivní a analgetické účinky. Zlepšuje funkce imunitního systému a působí jako ochrana proti rakovinovému bujení. 

ANIONTY:   jako nedílná součást ovzduší nás nabíjejí právě anionty. Jsou významným zdrojem energie lidského těla. Podporují náš imunitní systém i psychickou pohodu. Díky nim se cítíme krásně, odpočatě a dobře se nám dýchá. Z toho plyne i dobrá nálada a klidný spánek.