Denní bylinné vložky "NEFRITOVÁ SVĚŽEST" super tenké

Extra tenká ochrana ženského zdraví


Dámské bylinné vložky "Nefritová svěžest" jsou nová generace hygienických produktů s patentovaným bylinným složením, který byl vytvořen vědeckým institutem v Guangzhou (Čína). 

  • pečují o ženské zdraví, dodávají pocit komfortu a svěžesti
  • odstraňují bakterie a nepříjemný zápach
  • odstraňují svědění a podráždění
  • přispívá k normalizaci a obnově menstruačního cyklu 
  • zaručuje maximální pocit svěžesti díky výtažkům z máty peprné a mentolu

POPIS:  Máte aktivní životní styl a nerada přemýšlíte o drobnostech? Super tenké dámské bylinné vložky pro každodenní použití vám umožní se soustředit na to důležité. Lehce se přizpůsobí tvaru vašeho těla a hodí se k prádlu jakéhokoliv střihu. Jsou jemné, jako by byly jen druhou vrstvou vaší kůže. Dodají vám komfort a ochranu na každý den.

POUŽITÍ: Vložky pro každodenní použití mimo dobu menstruace. 

OBSAH BALENÍ: 25ks

Běžná cena: 150,- Kč

V.I.P. Zákazník: 98,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:  O vaše zdraví se postará fytokomplex z výtažků máty peprné a kamélie japonské a hřebíčkového oleje, který:- odstraňuje bakterie a nepříjemný zápach;- odstraňuje pocit svědění a podráždění;- pečuje o ženské zdraví, dodává pocit komfortu a svěžesti.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MÁTA:    Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i při frigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest. Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

KAMÉLIE ČÍNSKÁ:  Má neuroprotektivní a analgetické účinky. Zlepšuje funkce imunitního systému a působí jako ochrana proti rakovinovému bujení. 

HŘEBÍČEK:   Hřebíčkový olej má antiseptické, protizánětlivá a protiplísňové účinky, Napomáhá normalizaci menstruačního cyklu. Hrebíček má tonizační aroma, náleží do skupiny afrodiziak.