Denní hygienická vložka "JEMNÁ PÉČE"

Ochrana pohlavních orgánů proti bakteriím


Vložky se prezentují, jako stylový doplněk moderní ženy. Já říkám - styl se skrývá v detailech. Faktem je, že zdraví taky.

  • ultra tenká dezodorizovaná hygienická intimka
  • vložka každodenní intimní péče - mimo menstruačního cyklu
  • osvěžující vůně rostlinných výtažků
  • používat po každé návštěvě veřejného bazénu
  • účinně brání ženu proti vzniku mykóz a problematických poševních výtoků
  • nejúčinnější antibakteriální vložka na trhu

POPIS:    Denní hygienické vložky "Jemná péče" od TianDe chrání ženy, nikoliv jen spodní prádlo!

Vrchní vrstva vložek je vyrobena z přírodní netkané textilie, velmi měkké a jemné, která nedráždí citlivou pokožku. Vložky "Jemná péče" mají osvěžující vůní, není to však umělá parfemace, ale přírodní vůně bylinných extraktů. Ale nejdůležitější věci v těchto vložkách je "náplň"! Uvnitř vložky jsou výtažky z 38 bylin a minerální antibakteriální složky.

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 55,- Kč

V.I.P. Zákazník: 36,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:   Ukazuje se, že některé vložky, ač se jím říká hygienické, hygienu spíše narušují! A jediná věc, kterou opravdu chrání, je spodní prádlo. Proč tomu tak je? Většina hygienických vložek na trhu je vyrobena z umělých (odpadních materiálů - ano slyšíte dobře - odpadních). Tyto materiály se využívají na pokrytí horní vrstvy vložky, následně vyvolávají alergie, podráždění a růst patogenních organismů (vždyť ani syntetické prádlo gynekologové nosit nedoporučují). Umělá aromata a barviva situaci ještě zhoršují. 

Cystitis - neboli zánět močového měchýře: provází snad každou ženu. Podle statistik trpí ženy záněty močových cest 2x častěji, než silnější pohlaví. Téměř každá z žen se s tímto problémem během svého života setkala a to více než jednou.

Tato nemoc není smrtelná, ale dokáže život pěkně otrávit. Časté močení - i 20x za den, řezává bolest při vyprazdňování močového měchýře, křeče v dolní části břicha a teplota. Původci cystitidy jsou bakterie (které se nejčastěji dostanou do močového měchýře ze střev nebo z pochvy)...

....Čtěte více na BLOGU REVOLUČNÍ INTIMNÍ OCHRANA ŽEN

Léčivé složky bylinných extraktů ve vložkách aktivně působí na sliznice vnějších pohlavních orgánů a přispívají tak k normalizaci flóry, odstranění nepohodlí, podráždění a zápachu.

Pozitivní působení vložek je dosahováno také díky bioenergetickým vlivům - tedy působení na úroveň harmonizace energie: přes oblast rozkroku prochází nádherný meridián Zhen Mai, na kterém je soustředěno mnoho biologicky aktivních bodů, mezi nimi také Chung-chi (nachází se 4 palce pod pupkem) - důležitý bod léčby všech onemocnění močového měchýře a různých onemocnění pohlavní oblasti. Tento bod se nazývá "polární hvězda", protože se nachází v polovině vzdálenosti mezi temenem a patami, stejně jako polární hvězda, která je "středem otáčení hvězd, pólem nebes".

APLIKACE:      Po každé návštěvě veřejného koupaliště, bazénu nebo výřivky, kdy je vysoká pravděpodobnost, že jste se dostala do přímého kontaktu s různými mikroby a bakteriemi, vložku nalepte do kalhotek a nechte několik hodin (většinou 4-6 hodin) působit, jako prevenci. Docílíte tak zničení veškerých nežádoucích patogenů.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

ALUNIT:   Přírodní minerál vulkanického původu. Má vysoké desinfekční a antibakteriální účinky. Zmírňuje podráždění.   

KOŘEN TŘEMDAVY BÍLÉ:   Třemdava obsahuje množství biologicky aktivních látek: silice, alkaloidy, glykosidy, saponiny a další. Výluhy z květů vykazují antibiotické účinky a zvyšují srážlivost krve. Nať působí silně močopudně a zlepšuje trávení, kořen má tonizační účinek.   

...a dalších 34 bylin

PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ:   Roste jako nepříjemný plevel na trávnících, pro trpící lidi je však cennou léčivkou. Má velmi dobrý vliv na játra. Vyznačuje se výrazným účinkem proti únavě, pomáhá však i při jiných chorobách. Odstraňuje svrbění kůže, lišeje a vyrážky. Známý prostředek tradiční medicíny je široce používán ke zmírnění zánětu a pro stimulaci lokální imunity.  

PUŠKVOREC TRAVOLISTÝ:       Je vodní rostlina vyskytující se na březích rybníků. Používá při všeobecné slabosti trávicích orgánů, při nadýmání žaludku a střev a poruchách výměny látkové (látkový metabolismus). pomáhá při poškození ledvin a je dobrým prostředkem na pročištění celého těla (detoxikace, čistí krev).