Denní vložky s extraktem aloe "NEFRITOVÁ SVĚŽEST"

Každodenní komfort a spolehlivá ochrana ženy 


Představuji Vám jedničku na trhu - patentovaný fytokomplex (směs bylin) 19 bylin - odstraňující bakterie i nepříjemný zápach. Nejjemnější vložka z celé kolekce. Skvěle se nosí díky pohodlnému bavlněnému povrchu. Vložka dodává ženě pocit komfortu a svěžesti, zajišťuje bezpečnost díky vysokým absorpčním vlastnostem:

  • vložka každodenního použití mimo menstruační cyklus
  • prevence gynekologických onemocnění
  • zaručuje maximální pocit svěžesti díky výtažkům z máty peprné a mentolu
  • celkově zklidňuje organismus
  • normalizuje hormonální hladinu u žen v menopauze
  • protizánětlivý, antimykotický a antiseptický účinek
  • zmírňuje podrážděnou pokožku
  • vložka zabraňuje vzniku nežádoucího skleníkového efektu v kalhotkách
  • díky přítomnosti máty zažijete příjemný větravý pocit v kalhotkách

POPIS:  Denní hygienické vložky s extraktem aloe je zařazena do skupiny intimních vložek každodenního denního používání (mimo menstruační období), jako prevence gynekologických onemocnění anebo jako podpora stanovené léčby. 

Denní vložka "Nefritová svěžest" s aloe obsahuje vysoký koncentrát této léčivé rostliny - přírodní antibiotikum, společně s 18 dalšími bylinami, mezi něž patří např. hřebíčkový olej, výtažek z kamélie japonské, máty peprné. Normalizuje menstruační cyklus. 

Maximální terapeutický a profylaktický účinek se dosahuje při komplexní aplikaci s bylinnými čaji.


OBSAH BALENÍ: 20ks

Běžná cena: 147,- Kč

V.I.P. Zákazník: 96,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:  Intimní hygiena hraje důležitou roli v životě žen každého věku, a to hlavně z pohledu prevence gynekologických zánětů a mykóz, tělesné pohody, či harmonie partnerského vztahu. Ženské tělo v intimních partiích vytváří mírně kyselé pH, které je důležitou ochrannou bariéru před škodlivými bakteriemi a infekcí a zároveň podporuje zdravou mikroflóru. A právě na ochranu zdravé mikroflóry slouží vložky "Nefritová svěžest s aloe".

ZDENĚK DOPORUČUJE:  "Máte před sebou důležité jednání, pracovní schůzku, dlouhou služební cestu nebo odjíždíte na dovolenou? V každé této a mnoha podobných situacích se potřebujete cítit dobře, být v kondici a neřešit případné problémy s nepříjemným zápachem. Vložka "Nefritová svěžest" Vás osvobodí od veškerých starostí a dodá maximální komfort a pohodlí z cestování. Ideální použití v horkých letních dnech dodá vložka příjemný chladivý pocit v intimních partiích." 

Je důležité vědět, že vložka nevytváří skleníkový efekt, tak jako vložky jiných výrobců.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MÁTA:    Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

KAMÉLIE ČÍNSKÁ:  Má neuroprotektivní a analgetické účinky. Zlepšuje funkce imunitního systému a působí jako ochrana proti rakovinovému bujení. 

ALOE:  Má hydratační účinky, je účinná proti otoku a zarudnutí. Současně vyživuje buňky v celém organizmu, působí protizánětlivě, urychluje hojení a pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Vzhledem k antioxidačním vlastnostem a regeneračním schopnostem šťáva z aloe účinně pomáhá při povrchových poškozeních kůže.  

HEŘMÁNEK PRAVÝ:  Tato rostlina s bílými květy představuje jeden z nejstarších a nejznámějších léčivých prostředků, Obsahují vysoce účinné látky - éterické oleje s chamzulenem a bisabololem, kumarin, fiavonoidy a slizové látky. Likviduje bakterie a viry a léčí záněty v těle, má zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a podporuje hojení ran.