Denní vložky s fytomembránou "ENERGIE BYLIN"

Ochranný komplex rostlinných výtažků


Dámské vložky jsou legendárním produktem v nabídce TianDe. 

Unikátní bylinná membrána s vysokou koncentrací aktivních složek ze 49 bylin. Vložky působí především jako suchý bylinný zábal a teprve pak jako vysoce kvalitní hygienické prostředky. Mají aroma-terapeutické účinky díky unikátní kombinaci bylin a aktivují schopnost těla k sebe-léčení, mají harmonizující účinek - jsou vhodné při stresovém období a při častém nachlazení jako podpůrný prostředek.

POPIS Tato vložka je doporučována v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění, při výrazném projevu zánětlivých procesů včetně kandidózy, anebo při projevu zánětů a výtoků. Pokud máte sklony k těmto onemocněním, tak jako prevence proti jejich opakovaným návratům. Působením bylin vložky normalizují hormonální hladinu ženy a zlepšují tak kvalitu života při menstruaci.

Fytomembrána vložek se vyrábí speciální technologií zpracování čerstvě řezaných bylin (ta zahrnuje - mikro drcení rostlinných buněk, extrahování léčivých látek, jejich vakuové koncentrování, magnetizaci a sterilizaci), která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek rostlinných buněk ( 70-80% aktivních složek v každém výrobku mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a bylinných nálevech). Krom toho fytomembrána zajišťuje vysokou vzduchopropustnost, dobrou savost vložky a rychlé vpravení tekutiny do hloubky.

OBSAH BALENÍ: 20ks + tester vaginální mikroflóry

Běžná cena: 202,- Kč

V.I.P. Zákazník: 132,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:   Unikátní Fytomembrána s vysokou koncentrací aktivních složek ze 49 bylin. Vložky působí především jako suchý bylinný zábal a teprve pak jako vysoce kvalitní hygienické prostředky. Mají aroma-terapeutické účinky díky unikátní kombinaci bylin. Aktivují schopnost těla k sebe-léčení, mají harmonizující účinek - jsou vhodné při stresovém období a při častém nachlazení jako podpůrný prostředek.

POUŽITÍ:  Vložky jsou určené ke každodennímu nošení, v případě zaléčení vašich gynekologických problémů. Balení vložek obsahuje jednoduchý test na kontrolu mikroflóry, s nímž může každá žena snadno zjistit přítomnost / nepřítomnost pohlavních onemocnění - do 30 sekund a doma. Jakýkoliv zánětlivý proces v těle způsobuje posun v rovnováze pH a indikátor testu to barevně okamžitě zobrazí.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MÁTA:    Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

TRUSKAVEC PTAČÍ:   Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny. Droga má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj je prospěšný při chorobách kloubů, při dně, revmatismu, při některých ženských chorobách, především u silného menstruačního krvácení a gynekologické výtoky (bělotok). Slouží též při léčení tuberkulózy a při chronickém onemocnění dýchacích cest.   

DĚHEL ČÍNSKÝ:    Se také někdy nazývá ženský žen-šen. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

PIVOŇKA ČÍNSKÁ:    Extrakt z kořene pivoňky zjemňuje pokožku a zmírňuje podráždění.  

ALOE BARBADENSIS: Aloe je směsí zhruba dvou set významných a užitečných složek, mezi něž patřívitaminy, minerály, enzymy, aminokyseliny, cukry a mnohé další, mezi nimi i lignin. Právě on umožňuje pronikat ostatním složkám hluboko do pokožky a napomáhat rychlémuhojení menších poranění. Extrakt z Aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci a zlepšuje její pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Aloe napomáhá likvidaci bakterií, virů a plísní

KURKUMOVNÍK:   Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Všechny polyfenoly obsažené v kurkumě jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Kurkumin má na lidské zdraví úžasné účinky. O kurkuminu se hovoří nejčastěji kvůli jeho protirakovinným účinkům. Protinádorové působení je u kurkumy sledováno již delší dobu. Stejně tak jsou známé jeho účinky na osteoartritidu. Kurkumin má ale také úžasný vliv na mozek, dokáže léčit Alzheimerovu chorobu, ozdravit a aktivovat činnost celého mozku a posílit paměť.

ALUNIT:    Přírodní minerál vulkanického původu. Má přírodní antibakteriální účinek. Likviduje bakterie, které jsou příčinou vzniku zápachu, zajišťuje svěžest po dobu více než 24 hodin. Alunit uklidňuje pokožku a výborně zmírňuje svědění. Má vliv na přirozené vylučování kožního mazu a snižuje pocení. Alunit je hypoalergenní.