HLAVNÍ VÝHODY TRANS DERMÁLNÍCH FYTONÁPLASTÍ:

  • dodání aktivních látek přímo do místa bolesti,
  • rychlejší účinek aktivní látky, a jejich neustálý přísun,
  • žádné vedlejší účinky pro trávicí trakt, snížení výskytu alergických reakcí,
  • snížení ztrát účinných látek, které souvisejí s výměnnými procesy,
  • odvádí z těla toxiny, s účinkem na buněčné úrovni,
  • uvolňují zatuhlé svaly, klouby, šlachy, jak na fyzické úrovni, tak na energetické úrovni (uvolněním meridiánových drah),
  • možnost rychlého sundání v případě individuální nesnášenlivosti složek.

 Bylinná náplast YAOSHEN FORTE 

Posílení ledvin močových cest i prostaty

POPIS:   Už Hippokratés ve své době hlásal, že kořenem každé nemoci nejsou vnější vlivy prostředí, ale jen a pouze nedostatek harmonie člověka se sebou samým. Moderní východní medicína dokonce nazývá nemoci, jako psychosomatické projevy těla.              Objevte dávnou moudrost východu v náplastech YAOSHEN FORTE, ve které se skrývají perfektní účinky altajských bylin. Tyto náplasti jsou prosáklé aktivním roztokem z přírodních složek. Přípravek pracuje na principu "suché kapačky". Rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem, pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav.

OBSAH BALENÍ:    2 kusy náplasti 12x8 cm 

Maloobchodní  CENA:    164,- Kč


— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —

Podpořte své zdraví dalšími funkčními produkty

Zvláště v zimním období dostávají naše ledviny opravdu zabrat. Přiznejte si popravdě, kdo z vás se o ledviny dobře stará. Je potřeba je udržovat v neustálém teple. Zvláště náchylné jsou starší osoby, těhotné ženy, lidé s oslabenou imunitou. Ale i v letním období, kdy zatěžujeme močové cesty při koupání dlouhodobě mokrými plavkami, na tom nejsou ledviny o moc lépe. Takže i v létě je potřeba se o ledviny dobře starat.

Každá žena by měla věnovat pozornost svým intimním partiím, hlavně po návštěvě veřejných koupališť a bazénů. S intimní vložkou "Jemná péče" se jednoduše vyhnete problémům s různými poševními výtoky, chronickými záněty močových cest a urologickými problémy. Vložka obsahuje 38 bylin, stává se tak dokonalou ochranou každé moderní ženy.

Bylinný čaj "DARY ŠAMBALY - Trávy Altaje" lze používat při redukčních dietách, kdy je potřeba zbavit tělo přebytečné vody. Čaj působí pozitivně na močové cesty díky truskavci ptačímu. Šípek přispívá k obranyschopnosti organismu. Trubkovec osinatý podporuje odvodnění organismu, a tak kromě diety přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.