EKOLOGiCKÉ PROSTŘEDKY pro DOMÁCNOST

Výrobky řady ECOSPHERE a ECO-DEVIVA obsahují pouze biologicky rozložitelné suroviny, vyznačují se minimálním dopadem na životní prostředí s velkým důrazem na lidské zdraví. Výrobky z programu Ecosphere svou efektivitou plně nahrazují běžně užívané prací a čistící prostředky. Používáním těchto výrobků, nejen že šetříte svou peněženku a chráníte zdraví své i vašich dětí, ale zárověň přispíváte k ochraně životního prostředí.  Výrobky nedráždí pokožku, nevyvolávají ekzémy ani alergie. Dáváte tak možnost dalším generacím v klidu žít na této planetě. 

REVOLUČNí, ÚSPORNÝ a EKOLOGiCKÝ ZPŮSOB PRANí PRÁDLA a MYTí NÁDOBí


Prací Kapsle s "TURMALÍNEM A STŘÍBREM"

OBSAH BALENÍ: Prací kapsle 2 ks

Běžná cena: 1088,- Kč

V.I.P. Zákazník: 708,- Kč

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž.


Utěrka "SKRABER" na úklid 2V1 

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 232,- Kč

V.I.P. Zákazník: 151,- Kč

Chcete mít doma uklizeno s minimálními časovými a fyzickými ztrátami?
Univerzální oboustranná utěrka - skraber na úklid "2 v 1" vám pomůže se vypořádat s domácími pracemi rychle a účinně: jemná strana z mikrovlákna zbaví jakýkoliv povrch nečistot, prachu i mastnot; skraber s pevným, ale pružným povrchem odstraní i tu nejodolnější nečistotu. Utěrka vám pomůže s úklidem v kuchyni, obývacím pokoji i v koupelně. Specifická tkanina, ze které je utěrka vyrobena: zachytává nečistoty, absorbuje vlhkost; nezanechává skvrny; zajišťuje utěrce dlouhou životnost. Utěrka je účinná dokonce i bez použití speciálních prostředků, v případě nezbytnosti je možné použít mycí prostředek.

Ekologický prací prostředek na bílé prádlo "ECO-DEVIVA"

OBSAH BALENÍ: 1000 ml

Běžná cena: 410,- Kč

V.I.P. Zákazník: 266,50 Kč

Univerzální prací přípravek na bílé a barevné prádlo. Obsahuje povrchově aktivní látky ze surovin rostlinného původu. Snadno biologicky odbouratelný. Neobsahuje fosfáty, chlór, parabeny. Aktivně odstraňuje nečistoty, nepříjemný zápach a umožňuje látce "dýchat". Snadno se z vlákna vymývá, což je důležité pro hygienické praní spodního prádla. Vhodné pro praní krajky, hedvábí, mikrovlákna, vlny atd. Počet dávek (vyprání): 18 dávek. Prací dávka pro pračku (měkká a středně tvrdá voda): 55 ml (1 uzávěr) pracího prostředku pro 4-5 kg silně znečištěného prádla. Ruční mytí a namáčení: 30 ml na 5 litrů (25 ml na 3 litry) vody. 


"EXPRES" utěrka na čištění skla

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 287,- Kč

V.I.P. Zákazník: 186,50 Kč

Mytí oken, zrcadel nebo například leštění skleněného nádobí je dlouhotrvající proces. Hledáme jakékoliv způsoby, jak odstranit z povrchů skvrny a fleky. S expres utěrkou na čištění skla už nebudete muset ztrácet čas, nervy a energii. Pomůže vám výborně očistit povrchy dokonce i bez speciálních mycích prostředků. Okna, skleněné nádobí, křišťál, zrcadla, vitráže, autoskla, kachličky - speciální tkanina utěrky zajistí ideální lesk jakéhokoliv povrchu a nezanechá na něm vlhkost, šmouhy ani chloupky. S takovou pomocnicí bude úklid rychlejší, hospodárnější a ekologičtější." POUŽITÍ: Namočte utěrku do vody, vyždímejte a použijte k odstranění nečistot ze skleněných povrchů. Není třeba vytírat dosucha. Nežehlit, nesušit na topení.

Universální Mycí Prostředek "MÝDLOVÝ OŘECH"

OBJEM: 500 ml

Běžná cena: 388,- Kč

V.I.P. Zákazník: 253,- Kč

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž. 


"PROFI" utěrka na komplexní čištění

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 243,- Kč

V.I.P. Zákazník: 158,- Kč

Máte už dost vyčerpávajícího a dlouhotrvajícího úklidu? Máme řešení!
Utěrka na komplexní úklid z řady Master Class je skutečným profesionálem, který vám pomůže dát do pořádku jakýkoliv povrch, který vám přijde pod ruku.
Lesklé a umělohmotné povrchy, sklo, kachličky a laminát, čalouněný nábytek, kožené výrobky, semišové a velurové povrchy, výrobky z nerezové oceli (získají původní lesk). Ochrání váš domov před nečistotami, prachem, skvrnami a zbytky vlhkosti bez toho, aby poškodila povrch. Utěrku můžete použít dokonce i při úklidu vašeho auta. PROFI utěrka má speciální tkaninu a je účinná dokonce i bez speciálních čisticích prostředků, a proto šetří nejen tyto prostředky, ale i rodinný rozpočet. Úklid se s ní stává ekologičtějším. POUŽITÍ: K použití nasucho nebo namokro. V případě potřeby použijte mycí prostředek. Nežehlit, nesušit na topení.


Chraňme přírodu a životní prostředí společně. Naše děti si zaslouží žít na čisté planetě. A Vy také!                                                                                                                                Nebuďme k přírodě lhostejní. Děkuji Zdeněk MACHÁČEK


"Píše se rok 2021 a stále více Čechů pere pomocí TURMALÍNOVÝCH KAPSLÍ. V minulém roce touto dobou to bylo 31.500, ovšem v letošním roce  již více než  63.000 domácností v České Republice šetří přírodu po svém.

 A číslo stále roste. Mám z toho velkou radost. Vlastně mám radost z každého dalšího zákazníka, který si tyto prací kapsle zakoupí, a poté mi napíše, jak úžasný výrobek pořídil... "

Váš partner pro Energický Život - Zdeněk Macháček


Také 8.dubna 2021 jedeme na Šumavu sázet "LES tianDe".