ECOSPHERE tianDe

Výrobky řady ECOSPHERE nedráždí pokožku, nevyvolávají ekzémy ani alergie.  Obsahují pouze biologicky rozložitelné suroviny, vyznačují se tudíž minimálním dopadem na životní prostředí s velkým důrazem na lidské zdraví. Výrobky z programu Ecosphere svou efektivitou plně nahrazují běžně užívané prací prášky. Používáním výrobků z řady Ekosféra nejen, že šetříte své peníze, ale chráníte především zdraví své a vašich dětí, šetříte tuto planetu a tím dáváte možnost dalším generacím v klidu žít na této planetě. 

Chraňme přírodu a životní prostředí společně. Mé děti si zaslouží žít na čisté planetě. A ty Vaše také.                                                                                                                                                               Nebuďme lhostejní. Děkuji Zdeněk MACHÁČEK

REVOLUČNí, ÚSPORNÝ a EKOLOGiCKÝ ZPŮSOB PRANí PRÁDLA a MYTí NÁDOBí


TURMALÍNOVÉ PRACí KAPSLE 

Běžná cena: 1088,- Kč

V.I.P. Zákazník: 708,- Kč

MYCÍ PROSTŘEDEK MÝDLOVÝ OŘECH     

Běžná cena: 388,- Kč

V.I.P. Zákazník: 253,- Kč


"Píše se rok 2020 a stále více Čechů pere pomocí TURMALÍNOVÝCH KAPSLÍ. V minulém roce touto dobou to bylo 31.500, ovšem v letošním roce  již více než  63.000 domácností v České Republice šetří přírodu po svém.

 A číslo stále roste. Mám z toho velkou radost. Vlastně mám radost z každého dalšího zákazníka, který si tyto prací kapsle zakoupí, a poté mi napíše, jak úžasný výrobek pořídil... " 

                                                                                                                                                Váš partner pro Energický Život - Zdeněk Macháček


Také v roce 2021 jedeme na Šumavu sázet "LES tianDe".