ECOSPHERE tianDe

REVOLUČNÍ, ÚSPORNÝ a EKOLOGICKÝ ZPŮSOB PRANÍ PRÁDLA a MYTÍ NÁDOBÍ

Chraňme přírodu a životní prostředí společně. Mé děti si zaslouží žít na čisté planetě. A ty Vaše také.                                                                                                                                                               Nebuďme lhostejní. Děkuji Zdeněk MACHÁČEK

Výrobky řady ECOSPHERE nedráždí pokožku, nevyvolávají ekzémy ani alergie. 

"Ecosphere" - je skupina produktů vyrobených z biologicky rozložitelných surovin, vyznačují se minimálním dopadem na životní prostředí a velkým důrazem na lidské zdraví. 

Výrobky z programu Ecosphere svou efektivitou plně nahrazují běžně užívané prací prášky, optické rozjasňovače, konzervanty nebo zbytečná pěnidla A-PAL.

Používáním výrobků z řady Ekosféra šetříte své peníze, chráníte především zdraví své a vašich dětí, šetříte tuto  planetu a tím dáváte možnost dalším generacím v klidu žít na této planetě.


TURMALÍNOVÉ PRACí KAPSLE 

MYCÍ PROSTŘEDEK MÝDLOVÝ OŘECH     


"Píše se rok 2020 a stále více Čechů pere pomocí TURMALÍNOVÝCH KAPSLÍ. V minulém roce touto dobou to bylo 31.500, ovšem v letošním roce  již více než  63.000 domácností v České Republice šetří přírodu po svém.

 A číslo stále roste. Mám z toho velkou radost. Vlastně mám radost z každého dalšího zákazníka, který si tyto prací kapsle zakoupí, a poté mi napíše, jak úžasný výrobek pořídil... " 

                                                                                                                                                Váš partner pro Energický Život Zdeněk Macháček


Také v roce 2020 jedeme na Šumavu sázet "LES tianDe".