REVOLUČNí, ÚSPORNÝ a EKOLOGiCKÝ ZPŮSOB PRANí PRÁDLA a MYTí NÁDOBí

Výrobky řady ECOSPHERE a ECO-DEVIVA obsahují pouze biologicky rozložitelné suroviny, vyznačují se minimálním dopadem na životní prostředí s velkým důrazem na lidské zdraví. Výrobky z programu Ecosphere svou efektivitou plně nahrazují běžně užívané prací a čistící prostředky. Používáním těchto výrobků, nejen že šetříte svou peněženku a chráníte zdraví své i vašich dětí, ale zárověň přispíváte k ochraně životního prostředí. Výrobky nedráždí pokožku, nevyvolávají ekzémy ani alergie. Dáváte tak možnost dalším generacím v klidu žít na této planetě.


Prací Kapsle s "TURMALÍNEM A STŘÍBREM"

OBSAH BALENÍ: Prací kapsle 2 ks

Běžná cena: 1088,- Kč

V.I.P. Zákazník: 708,- Kč

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž. Výdrž min. 400 pracích cyklů.


Utěrka z mikrovlákna "SKRABER" na úklid 2V1 

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 232,- Kč

V.I.P. Zákazník: 151,- Kč

Efektivní a rychlý úklid

Univerzální oboustranná utěrka - skraber na úklid "2 v 1" vám pomůže se vypořádat s domácími pracemi rychle a účinně: jemná strana z mikrovlákna zbaví jakýkoliv povrch nečistot, prachu i mastnot; skraber s pevným, ale pružným povrchem odstraní i tu nejodolnější nečistotu. Utěrka vám pomůže s úklidem v kuchyni, obývacím pokoji i v koupelně.                            Specifická tkanina, ze které je utěrka vyrobena: zachytává nečistoty, absorbuje vlhkost; nezanechává skvrny; zajišťuje utěrce dlouhou životnost. Utěrka je účinná dokonce i bez použití speciálních prostředků, v případě nezbytnosti je možné použít mycí prostředek.


Oboustranný hadr na podlahu "ECOdeVIVA" z mikrovlákna

OBSAH BALENÍ: 1 ks (50x60 cm)

Běžná cena: 505,- Kč

V.I.P. Zákazník: 328,- Kč

Čistá podlaha bez námahy a šmouh

Hadr je vyroben z moderního vysoce kvalitního materiálu - super mikrovlákna, které je charakteristické svou neuvěřitelnou odolností a savostí, účinně čistí i bez použití čisticích prostředků. Určen pro všechny typy podlahových krytin, včetně těch nejnáročnějších: parket, laminátu, dlaždic, linolea a dalších. Při úklidu zajistí vynikající výsledek.
- Žebrovaná strana hadru rychle distribuuje vodu po povrchu a dokonale vyčistí odolné skvrny.
- Hladká strana okamžitě absorbuje vlhkost, stírá podlahovou krytinu do sucha, aniž by zanechávala šmouhy. Za sucha je možné hadr použít k odstranění prachu.

Ekologický prací prostředek          na bílé prádlo        "ECO-DEVIVA"

OBSAH BALENÍ: 1000 ml

Běžná cena: 410,- Kč

V.I.P. Zákazník: 266,50 Kč

Ekologický prací přípravek na bílé a barevné prádlo. Obsahuje povrchově aktivní látky ze surovin rostlinného původu. Snadno biologicky odbouratelný. Neobsahuje fosfáty, chlór, parabeny. Aktivně odstraňuje nečistoty, nepříjemný zápach a umožňuje látce "dýchat". Snadno se z vlákna vymývá, což je důležité pro hygienické praní spodního prádla. Vhodné pro praní krajky, hedvábí, mikrovlákna, vlny atd. Počet dávek (vyprání): 18 dávek. Prací dávka pro pračku (měkká a středně tvrdá voda): 55 ml (1 uzávěr) pracího prostředku pro 4-5 kg silně znečištěného prádla. Ruční mytí a namáčení: 30 ml na 5 litrů (25 ml na 3 litry) vody. 


"EXPRES"  utěrka z mikrovlákna na čištění skla

OBSAH BALENÍ: 1 ks (41x41 cm)

Běžná cena: 287,- Kč

V.I.P. Zákazník: 186,50 Kč

Rychlé mytí a leštění skleněných povrchů bez čmouh

S expres utěrkou na čištění skla už nebudete muset ztrácet čas, nervy a energii. Pomůže vám výborně očistit povrchy dokonce i bez speciálních mycích prostředků. Okna, skleněné nádobí, křišťál, zrcadla, vitráže, autoskla, kachličky - speciální tkanina utěrky zajistí ideální lesk jakéhokoliv povrchu a nezanechá na něm vlhkost, šmouhy ani chloupky. S takovou pomocnicí bude úklid rychlejší, hospodárnější a ekologičtější."                            POUŽITÍ: Namočte utěrku do vody, vyždímejte a použijte k odstranění nečistot ze skleněných povrchů. Není třeba vytírat dosucha.              POZOR: Nežehlit, nesušit na horkém topení.


Hadřík na nádobí "ECOdeVIVA" z mikrovlákna

OBSAH BALENÍ: 1 ks (20x17 cm)

Běžná cena: 164,- Kč

V.I.P. Zákazník: 107,- Kč

Nádobí umyje i vyleští

Jemná strana snadno odstraní mastnotu i ve studené vodě a bez použití čisticích prostředků.
- Strana s abrazivním povrchem myje nádobí od odolných nečistot, pomáhá se vypořádat s připáleninami a spálenými zbytky jídla.

Tato moderní vychytávka vyrobená ze super mikrovlákna je ideální pro mytí a leštění nádobí, stejně tak jako pro odstranění nečistot z kuchyňských spotřebičů a různých povrchů. Zasucha je hadřík schopen dokonale vyleštit všechno nádobí ze skla.                                              Díky speciálnímu tkaní je hadřík účinný i bez čisticích přípravků. Super mikrovlákna mají vlastnosti, které odpuzují nečistoty a mastnotu, což poskytuje hadříku pevnost a odolnost proti opotřebení.                            POUŽITÍ: Vhodný na nádobí a kuchyňské povrchy. Nepoužívejte abrazivní stranu na povrchy se sklonem k poškrábání.                POZOR: Nežehlete, nesušte na horkém topení.

Universální Mycí Prostředek "MÝDLOVÝ OŘECH"

OBJEM: 500 ml (na 5 litrů koncentrátu)

Běžná cena: 388,- Kč

V.I.P. Zákazník: 253,- Kč

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž. 


"PROFI" utěrka z mikrovlákna na komplexní čištění

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 243,- Kč

V.I.P. Zákazník: 158,- Kč

Zkrátí úklid na minimum

PROFI utěrka má speciální tkaninu a je účinná i bez použití speciálních čisticích prostředků. Šetříte tak rodinný rozpočet.                                                        Utěrka na komplexní úklid z řady Master Class je skutečným profesionálem, který vám pomůže dát do pořádku jakýkoliv povrch, který vám přijde pod ruku. Lesklé a umělohmotné povrchy, sklo, kachličky a laminát, čalouněný nábytek, kožené výrobky, semišové a velurové povrchy, výrobky z nerezové oceli (získají původní lesk). Ochrání váš domov před nečistotami, prachem, skvrnami a zbytky vlhkosti bez toho, aby poškodila povrch. Utěrku můžete použít dokonce i při úklidu vašeho auta.  Úklid se s ní stává ekologičtějším.            POUŽITÍ: K použití nasucho nebo namokro. V případě potřeby použijte mycí prostředek.    POZOR: Nežehlit, nesušit na horkém topení. 


Hadřík na brýle i obrazovku "ECOdeVIVA" z mikrovlákna

OBSAH BALENÍ: 1 ks (14,5x17,5 cm)

Běžná cena: 96,- Kč

V.I.P. Zákazník: 62,50 Kč

Vyleští povrch jedna dvě

Brýle, chytré telefony a tablety, notebooky fotoaparáty ... každý z nás si už ani neumí představit den bez těchto důležitých vychytávek a skoro všichni znají dokonce i problémy spojené s péčí o tyto přístroje: otisky prstů na čočkách a senzorech přístrojů, prach na obrazovkách a monitorech, skvrny, které na nich zanechávají vlhčené ubrousky.
Všechny tyto vychytávky potřebují speciální jemnou péči, která za sebou nezanechá škrábance, skvrny a vlákna. Hadřík na optiku a obrazovky je vytvořen speciálně pro tyto jemné povrchy.
Hadřík je vyroben ze semišového mikrovlákna, které se stoprocentně úspěšně vypořádá se svým úkolem a okamžitě odstraní jakékoliv nečistoty. Speciální bezvlasý výplet tkaniny za sebou nezanechá žádné stopy. 
POZOR: Nežehlete, nesušte na horkém topení. 


Chraňme přírodu a životní prostředí společně. Naše děti si zaslouží žít na čisté planetě. A Vy také!                                                                                                           Nebuďme k přírodě lhostejní. Děkuji Zdeněk MACHÁČEK


"Píše se rok 2021 a stále více Čechů pere pomocí TURMALÍNOVÝCH KAPSLÍ. V minulém roce touto dobou to bylo 31.500, ovšem v letošním roce  již více než  63.000 domácností v České Republice šetří přírodu po svém.

 A číslo stále roste. Mám z toho velkou radost. Vlastně mám radost z každého dalšího zákazníka, který si tyto prací kapsle zakoupí, a poté mi napíše, jak úžasný výrobek pořídil... "

Váš partner pro Energický Život - Zdeněk Macháček


Také 27.května 2021 jsme byli na Šumavě sázet "LES tianDe".