Emulze na nohy "LESNÍ PROCHÁZKA" 

Nohy bez křečových žil a metliček

Aktivní látky ve složení přípravku pomáhají "rozproudit krev", což zlepšuje krevní zásobování tkání. Pro prevenci večerních otoků a pocitu těžkých nohou nanášejte přípravek na problémové části ráno. Díky šetrnému dávkování vám postačí jen několik kapek.

POPIS: Po náročném dni vaše nohy nejsou ve formě? Při každém kroku máte pocit těžkých nohou? Emulze na nohy Lesní procházka z řady přípravků na bázi rostlin z Tajgy, daruje vaší chůzi lehkost a pomůže se vyrovnat s únavou nohou. Jedná se o produkt, který obsahuje z 97% složky přírodního původu. Žádné konzervanty. Posbírali jsme ta nejúčinnější přírodní venotonika (látka, která posiluje cévní stěnu a snižuje propustnost cév) propojili je, a vytvořili emulzi Dr. Taiga. Emulzi, která zlepší stav vašeho cévního systému přírodní cestou.

Aktivní složení přípravku:

Přispívá k prevenci otoků, eliminaci diskomfortu a pocitu těžkých nohou, pomáhá zmenšit kapilární síť a předcházet jejímu vzniku, šetrně pečuje o pokožku nohou. vhodné použít i na bolesti kloubů a šlach nohou i rukou.

OBJEM: 100ml

Běžná cena: 314,- Kč

V.I.P. Zákazník: 204,- Kč


APLiKACE: Před použitím protřepejte a naneste tenkou vrstvu přípravku na bolavá místa a lehce vetřete. Používejte 1-2 krát denně. Pro zvýšení účinku smíchejte s masážním gelem SLAVITON.


Emulzi na nohy doporučuji v těchto případech, kdy je narušen cévní tonus:

  • pokud pracujete ve stoje,
  • máte genetické předpoklady - křečové žíly jsou bohužel dědičné,
  • těhotné ženy a ženy po porodu jsou ohroženou skupinou - trpí hormonální nerovnováhou,
  • stres, neurologické problémy, nedostatek kvalitního spánku,
  • těžké a namáhavé zaměstnání

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KŮRA VRBY BÍLÉ:   Používání vrbové kůry v léčitelství je prastarého data. Působí desinfekčně, pozitivně ovlivňuje stav cév,  a snižuje svalovou únavu. Pomáhá odstraňovat silné pocení nohou a také jako obklad na špatně se hojící rány. Kůra vrby bílé obsahuje 10% tříslovin, kumariny, flavonoidy a kyselinu salicylovou, ta je schopna tlumit bolest a záněty - používá se při dně a revmatických obtížích, navíc pomáhá změkčit ztvrdlou kůži na patách.

ALUVIÁLNÍ BAHNO:  Neboli nánosové bahno se tvoří v sladkovodních nivách jižní Tajgy, neustálým zaplavováním  lesních stepí - pod vegetací ostružinového rákosí s příměsí vysokých trav a hnědých olší. Tato půda je považována za nejplodnější. Je silně nasycena minerály. Díky svému složení obnovuje pevnost pokožky a vyživujje ji. 

KOŇSKÝ KAŠTAN:  Je unikátní látka, kombinací dvou účinných efektů přírodní venotonikum (látka, která posiluje cévní stěnu a snižuje propustnost cév) a antikoagulant (lék zabraňující sráženlivosti krve).Působí jako kompresní ponožky.Extrakt z kaštanu působí jako antioxidant, chrání pokožku před škodlivými vlivy okolního prostředí, urychluje vstřebávání otoků, na pokožku působí jako tonikum (látka nebo rostlinná droga - která působí regeneračně, výživně a posiluje celý organismus), výtažek z kaštanu zabraňuje vzniku trombózy, zjemňuje a zlepšuje tonus žilních stěn. 

TERPENTÝNOVÝ OLEJ:  Je tekutina získávaná destilací pryskyřice ze dřeva stromů, zejména z borovic nebo modřínu. Terpentýnový olej zlepšuje zásobování tkání krví a zároveň zlepšuje výměnné procesy v buňkách. 

HLOH OBECNÝ: Silné venotonikum, uvolňuje a čistí vápenaté usazeniny v cévách (ateroskleróza), čímž zlepšuje krevní oběh, k masírování bolavých míst u zánětu svalů, dále při revmatismu a jiných bolestech. Důležité je vědět, že hloh působí velmi pomalu, někdy až po měsících, během nichž ho musíme užívat denně bez přerušení. Účinky jsou pak překvapivě dobré a trvalé. Čaj nebo tinktura jsou v běžných dávkách neškodné, bez obav je můžeme užívat dlouhodobě.  


— NAŠI ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ —

Podpořte své zdraví dalšími výjímečnými produkty

Doporučuji používat lidem s oslabeným žilním systémem a zvláště pro lidi, kteří pracují vstoje - prodavačky, číšníci,dělníci, se sedavým zaměstnáním - pracující v kanceláři, profesionální řidiče, lidi pracující pod tlakem a ve stresu.

Vynikající pomocník pro ty z vás co vedete aktivní sportovní život, anebo máte fyzicky namáhavé nebo sedavé zaměstnání. Tělový krém rozehřeje ztuhlé klouby, rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou, uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku, díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy, zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla.

Fytonáplast Jian Kang nabízí nepřeberné množství využití: má protivirový a protizánětlivý účinek, zvyšuje pohyblivost kloubů, účinný pomocník proti rýmě a nachlazení, na bolesti uší - i pro děti - lepíme pásek před a za ucho, vyřeší bolesti pohybového aparátu - v kombinaci s fytonáplastí Wutong.