— Emulze na nohy "LESNÍ PROCHÁZKA" —

Nohy bez křečových žil a metliček

POPIS: Po náročném dni vaše nohy nejsou ve formě? Při každém kroku máte pocit těžkých nohou? Emulze na nohy Lesní procházka z řady přípravků na bázi rostlin z Tajgy, daruje vaší chůzi lehkost a pomůže se vyrovnat s únavou nohou. Jedná se o produkt, který obsahuje z 97% složky přírodního původu. Žádné konzervanty. Posbírali jsme ta nejúčinnější přírodní venotonika (látka, která posiluje cévní stěnu a snižuje propustnost cév) propojili je, a vytvořili emulzi Dr. Taiga. Emulzi, která zlepší stav vašeho cévního systému přírodní cestou.

Aktivní složení přípravku:

- přispívá k prevenci otoků, eliminaci diskomfortu a pocitu těžkých nohou, pomáhá zmenšit kapilární síť a předcházet jejímu vzniku, šetrně pečuje o pokožku nohou. vhodné použít i na bolesti kloubů a šlach nohou i rukou.


Aktivní látky ve složení přípravku pomáhají "rozproudit krev", což zlepšuje krevní zásobování tkání. Pro prevenci večerních otoků a pocitu těžkých nohou nanášejte přípravek na problémové části ráno. Díky šetrnému dávkování vám postačí jen několik kapek.

— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —

Podpořte své zdraví dalšími výjímečnými produkty

Doporučuji používat lidem s oslabeným žilním systémem a zvláště pro lidi, kteří pracují vstoje - prodavačky, číšníci,dělníci, se sedavým zaměstnáním - pracující v kanceláři, profesionální řidiče, lidi pracující pod tlakem a ve stresu.

Vynikající pomocník pro ty z vás co vedete aktivní sportovní život, anebo máte fyzicky namáhavé nebo sedavé zaměstnání. Tělový krém rozehřeje ztuhlé klouby, rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou, uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku, díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy, zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla.

Fytonáplast Jian Kang nabízí nepřeberné množství využití: má protivirový a protizánětlivý účinek, zvyšuje pohyblivost kloubů, účinný pomocník proti rýmě a nachlazení, na bolesti uší - i pro děti - lepíme pásek před a za ucho, vyřeší bolesti pohybového aparátu - v kombinaci s fytonáplastí Wutong.