PREVENCE CiViLiZAČNíCH CHOROB

NELÉČME NEMOCI, ALE PŘEDCHÁZEJME JEJICH VZNIKU

Potravinové doplňky pomáhají lidskému tělu odolávat negativním faktorům, udržovat zdraví, posilovat imunitní systém, pomáhat přizpůsobit se extrémním životním podmínkám a také pomoci tělu k samo-uzdravení. Tradiční čínská medicína se při léčení zabývá v první řadě samotnou OSOBOU, nejen její nemocí. Onemocnění je pouze známkou nerovnováhy v těle. Východní lékaři využívají léčebnou sílu přírody a schopnosti přírodních produktů. Každé lidské tělo má schopnost samo-uzdravení. Funkční komplexy tianDe podporují tělo v odstranění nerovnováhy, která vzniká v důsledku stresu, špatné ekologie a nezdravého životního stylu. Správně fungující imunitní systém, je zárukou dobře fungujícího organismu.


Vitamínový komplex "CITROKALCEVIT" pro odkyselení organismu

Obsah: 60 tablet

Běžná cena: 437,- Kč

V.I.P. Zákazník: 284,- Kč

"Citrokalcevit" je zdrojem biologicky dostupného vápníku a všech nezbytných vitaminů, čímž je přínosný pro práci všech tělesných systémů. Tyto jsou nezbytné pro zdraví a udržení vitality. Deficit vápníku ovlivňuje jak náš vzhled, tak fyzický a psychologický stav. Posilněte svůj imunitní systém. Doplnění vitamínů a posilnění imunitního systému je důležité především v chladných měsících.   


"EXTRAKT z HROZNOVÝCH JADER" pro posílení srdce a cév

Obsah: 30 tablet

Běžná cena: 459,- Kč

V.I.P. Zákazník: 298,- Kč

Přirozená ochrana srdce a kardiovaskulárního systému, posílení stěn žil a cév, snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak. Pravidelným užíváním snížíte riziko srdečního infarktu, migrény již vám nebudou znepříjemňovat život. Přípravek zabraňuje celkovému stárnutí organismu. Pravidelné užívání by mělo být samozřejmostí pro každého člověka nad 40 let. 


Antistresový komplex "FU-SIN" pro podporu psychiky

Obsah: 30 tablet

Běžná cena: 590,- Kč

V.I.P. Zákazník: 383,50 Kč

Přírodní látky obsažené v komplexu FU-SIN stimulují vitalitu, zvyšují duševní a fyzické schopnosti, aktivují a urychlují metabolismus, zlepšují celkovou pohodu. Komplex snižuje emoční a psychický stresKyselina jantarová je spolehlivou ochranou před účinky alkoholismu. Zlepšuje fungování srdce, mozku, jater a ledvin, reguluje hladinu cukru v krvi, posiluje imunitní systém. Výtažky zeleného čaje odvádí z těla nebezpečné jedy, těžké kovy (olovo,chrom, cín, kadmium, hliník). Výtažky ženšenu zmírňují chronickou únavu, zlepšují kvalitu spánku, zabraňují rozvoji demence, obnovují funkci jater. Cordyceps zlepšuje hospodaření těla s kyslíkem, snižuje únavu, silný antioxidant, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, posiluje spermatogenezi a sexuální apetit u mužů, má omlazující účinek.

Komplex FU-SIN obsahuje biologicky aktivní látky: kyselina jantarová, katechiny ze zeleného čaje, panaxosidy z kořene ženšenu, cordyceps, vitamíny (C, nikotinamid, E, B12, B6, B1, B2, A, kyselina listová, biotin, D3). 


"OSTROPESTŘEC s RIBOFLAVINEM" detoxikace a ochrana jater

Obsah: 30 tablet

Běžná cena: 379,- Kč

V.I.P. Zákazník: 245,- Kč

Bylina ostropestřec Mariánský pomáhá regenerovat jaterní buňky. Tento komplex má příznivý účinek na činnost trávicího traktu, podporuje činnost žlučníku, stimuluje funkci vlastních antioxidačních systémů těla, ale především posiluje naše játra a obnovuje jejich funkci protinádorové imunity těla.


Protizánětlivý komplex "ZLATÝ AMARANTOVÝ OLEJ" pro zvýšení energie

Obsah: 50 tablet

Běžná cena: 966,- Kč

V.I.P. Zákazník: 628,- Kč

Tento jedinečný doplněk stravy představuje vysokou antioxidační schopnost organismu, dodává sílu a energii pro těžce a dlouhodobě pracující, podporuje metabolizmus, má protizánětlivé účinky, ošetřuje střevní sliznice a žlučník, přináší úlevu při žaludečních vředech a onemocněních trávicího traktu, působí proti projevům stárnutí a funguje na omlazení, pomáhá při bolestech kloubů, vypadávání vlasů a lámání nehtů, pomáhá při léčbě obezity, podporuje činnost metabolismu a redukuje podkožní tuk, chrání játra před nepřízní toxických látek.


Energizující komplex "SHOUSiN" pro život bez únavy

Obsah: 30 tablet

Běžná cena: 680,- Kč

V.I.P. Zákazník: 442,- Kč

Pokud Vás trápí chronická únava, propadáte depresím, nebo smutku, vytrácí se vám radost ze života a nic už Vás netěší? Svět vnímáte spíše negativně, spánek už není co býval, ráno se probudíte a jste nevyspalí - znamená to, že potřebujete silnou podporu potravinových doplňků. Funkční komplex "Shousin" .  Aktivní složky pomáhají chránit tělo před ničivými účinky volných radikálů, zpomalují proces stárnutí a zlepšují kvalitu života. "Shousin" je silný antioxidační komplex, který prodlužuje mládí a oddaluje příchod stáří. Obsahuje selen, základní ochranný prvek každé buňky před rakovinotvornými látkami.


Komplex s "VLAŠSKÝMI OŘECHY" zbaví tělo parazitů

Obsah: 30 tablet

Běžná cena: 459,- Kč

V.I.P. Zákazník: 298,- Kč

Posilněte obranyschopnost organismu proti parazitům pomocí multifunkčního produktu ze zeleného listu ořešáku "živého stromu" a legendární Shiitake "krále hub". Složky tohoto komplexu jsou jedinečné imunomodulátory a antioxidanty, které posilují obranyschopnost těla proti mnoha chorobám, a svými účinky dokáží vypudit z těla parazity. Ořech a houba Shiitake jsou přírodní antiparazitika se širokým spektrem účinku


Gel s "ARGININEM a GLYCINEM" pro stimulaci mozkové činnosti

Obsah: 21 sáčků á 8 gramů

Běžná cena: 568,- Kč

V.I.P. Zákazník: 369,- Kč

Gel obsahuje velice důležité látky pro správné fungování organismu - aminokyseliny L-arginin, glycin a vitamín B5. Tato kombinace pomáhá proti stárnutí buněk, přispívá k udržení energetického potenciálu, má pozitivní vliv na obranyschopnost organismu. Gel svými vlastnostmi stimuluje paměť a výrazně tak napomáhají k lepší koncentraci dlouhodobě zvyšuje mozkovou aktivitu a zkracuje dobu učení. 


"KOLAGEN S GRANÁTOVOU ŠŤÁVOU" pro aktivní výživu kloubů

Obsah: 21 sáčků á 12 gramů

Běžná cena: 819,- Kč

V.I.P. Zákazník: 533,- Kč


Antioxidační komplex "PYAOLiAN" na zmírnění stresu a podporu vlasů

Obsah: 30 tablet

Běžná cena: 590,- Kč

V.I.P. Zákazník: 383,50 Kč

Optimálně sestavený doplněk stravy vám zajistí vyvážený poměr důležitých vitamínů 70% denní dávky přispívajících ke zmírnění stresu a únavy, omlazení těla, zlepšení stavu pleti (rozjasní), nehtů a vlasů chrání před předčasným stárnutím. Zajistí zlepšení funkce jater a ledvin pro dostatečnou imunitu. Zachová pro Vás vitalitu a krásu v každém věku. Dodá tělu potřebnou denní energie, snížení únavy a odbourání stresu, zlepšení metabolismu, odbourání přebytečného cukru z těla, dostatečnou výživu a ochranu pokožky.