Vitamínový komplex "CITROKALCEVIT" pro odkyselení organismu

Odkyselení organismu je záruka pevného zdraví bez nemoci


Komu je doporučeno brát CITROKALCEVIT:

 • věk nad 30 let muži i ženy, 
 • v pokročilejším věku nad 55 let je již více než doporučováno
 • těhotná a kojící žena má zvýšenou spotřebu vápníku
 • pokud berete hormonální antikoncepci
 • nedostatek pohybu, stres, zvýšená námaha, kouření, alkohol
 • nedostatečný příjem studené zeleniny a ovoce ve stravě
 • každodenní příjem masných výrobků, konzervovaných výrobků, uzenin a kávy
 • při častých dýchacích obtížích, výskyt akné, trhlinky v ústech, suché rty a kožní vyrážky
 • vypadávání vlasů nebo jejich nadměrné a rychlé šedivění


Citrokalcevit" je zdrojem biologicky dostupného vápníku a nezbytných vitaminů, čímž je přínosný pro práci všech tělesných systémů. Deficit vápníku ovlivňuje jak náš vzhled, tak fyzický a psychologický stav. Posilněte svůj imunitní systém. Doplnění vitamínů a posilnění imunitního systému je důležité v chladných měsících. Díky složení Citrokalcevitu a díky jeho přítomným vitamínům bude vaše tělo lépe snášet fyzickou i psychickou zátěž.


Obsah: 60 tablet

Běžná cena: 437,- Kč

V.I.P. Zákazník: 284,- Kč


POUŽITÍ:   Děti 7 - 14 let: 1 tableta denně, mladiství a dospělí: 2-4 tablety denně, těhotné ženy: 3 tablety denně. Opravdu užívejte večer 15-20 minut před spaním, naše tělo, ale hlavně ledviny regenerují a potřebují tyto zdroje vápníků a vitamínů. Přes den bychom ledviny zbytečně zatěžovali. Tabletky lze krásně rozdrobit a rozpustit v malém množství vody pro ty, kteří nedokáží velkou tabletu polknout.
UPOZORNĚNÍ:   Není určeno pro děti do 7 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku doplňku stravy. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladování: v suchém místě při pokojové teplotě do 25°C  

VÝHODY UŽÍVÁNÍ CITROKALCEVITU:   Každá potravina, kterou přijímáme ve stravě, má pro náš organismus určitý stupeň zátěže.  Potravina jsou složeny z látek, které jsou buď kyselé nebo zásadité. Tělo se snaží udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami. Během tohoto procesu, trpí především kosti, zuby a vlasy, protože vápník v těle je nejprve přidělován pro základní činnost hlavním orgánům. Při nedostatku vápníku toto vede k postupnému odvápňování organismu. Osteoporóza postupuje zvláště rychle a to není zdaleka veškerý dopad na zdraví! Překyselené prostředí je živná půda mnoha nemocí - i těch závažných onkologických.

Aby se zabránilo vyčerpání obsahu minerálů v kostech, je nezbytně nutné zajistit dostatečný příjem vápníku pomocí: čerstvého ovoce, zeleniny, zelených potravin, speciálních komplexů vápníku.

V současné době je biologicky dostupným a vhodným zdrojem vápníku citrát vápenatý. Je to ideální zdroj vápníku, který najdete v CITROKALCEVITU.

 • vitamín A - antioxidant a protinfekční, při problémech s kůží (akné, kožní onemocnění, stárnutí kůže), onemocnění ženských reprodukčních orgánů, trávicí systém, dýchací systém.                                         
 • vitamín B1 - je nezbytný pro nervový systém, zlepšení mentální aktivity, prevence Alzheimera.              
 • vitamín B2 - antioxidant, jeden z klíčových vitamínů, způsobuje regenerační procesy včetně kůže.      
 • vitamín B3 - kontroluje úroveň cholesterolu je důležitá pro systém cirkulaci a vrací emocionální rovnováhu.
 • vitamín B6 - jeden ze základních vitamínů B, zvláště důležitý pro udržení zdraví žen, srdeční choroby, onemocnění cukru, poškození imunitního systému, nervový systém, oběhového systému, kožní onemocnění (akné, dermatitida). 
 • vitamín B9 - chrání krevní cévy před aterosklerózou, pomáhá s akné a psoriázou. 
 • vitamín B12 - je nutný pro anémii, poruchy spánku, deprese, astma, alergie, poruchy sluchu, je také užitečné pro vegetariány a starší osoby. 
 • vitamín D3 - podporuje absorpci vápníku, je zapotřebí k posílení kostí u psoriázou, hypertenze, cukrovky, střevní nemoci. 
 • vitamín C - silný antioxidant, jeden z nejdůležitějších vitamínů potřebných k omlazení těla. 
 • vitamín E - "Vitamín mládí" Potřebný pro omlazení těla, v menopauze 
 • vitamín H - se jmenuje "Vitamín Krásy", je nezbytný pro zdraví kůže, vlasů a nehtů. Podporuje práci gastrointestinálního traktu, ledvin a dalších tělesných systémů.

AKTIVNÍ SLOŽKY: 

CITRÁT VÁPENATÝ:   Citrát vápenatý významně snižuje uvolňování vápníku v moči. Pomáhá normalizovat hladinu vápníku v organismu, V lékařství se citrár vápenatý používá v léčbě osteoporózy, křivice. Na rozdíl od uhličitanu vápenatého, který neutralizuje žaludeční kyseliny (která vede k nadýmání, zácpě, sníženým ochranným silám těla), je citrár vápenatý neovlivňuje a je tedy bezpečnější. Je snadno vstřebatelný.  

MIX VITAMÍNŮ:    Citrokalcevit obsahuje mix těchto vitamínů ( C, A, B1, B2, B6,B9, B12, D3, E, H, pantotenát vápenatý), tato směs zajišťuje potřebu nejdůležitějších vitamínů pro potřebu člověka. Blahodárně působí na činnost všech systémů a soustav v lidském těle. 

— MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT —

Podpořte své zdraví dalšími produkty tianDe


Gel obsahuje velice důležité látky pro správné fungování organismu - aminokyseliny L-arginin, glycin a vitamín B5. Tato kombinace pomáhá proti stárnutí buněk, přispívá k udržení energetického potenciálu, má pozitivní vliv na obranyschopnost organismu. Gel svými vlastnostmi stimuluje paměť a výrazně tak napomáhají k lepší koncentraci dlouhodobě zvyšuje mozkovou aktivitu a zkracuje dobu učení. 

Hlavní přínos čaje "Tibetský Sběr", pro ideální zdravotní stav každého jedince, je v jeho účincích na hlavní orgány těla, zajistí kompletní očistu jater, ledvin (lehké diuretikum - nedráždí ledviny) a obnovu rovnovážného stavu mikroflóry ve střevě, rozpouští a odstraňuje nebezpečné toxiny z našeho organismu.

Zažijte neopakovatelné vzrušení s lubrikačním gelem VOLUPTA+. Jedinečné složení maximalizuje vzrušení a sexuální prožitky obou partnerů. Pravidelnou aplikací gelu v oblasti klitorisu pomůže ženám, které doposud nikdy nezažily orgasmus.