Gel s "ARGININEM a GLYCINEM" pro stimulaci mozkové činnosti

Zlepšuje soustředění a rychlost učení


Gel s argininem a glycinem aktivně pomáhá proti stárnutí buněk, přispívá k udržení energetického potenciálu, má pozitivní vliv na obranyschopnost; stimuluje paměť a napomáhá výraznému zlepšení učení. Mezi další pozitivní účinky patří snižování krevního tlaku, zlepšení nálady, přispívá k pozitivnímu naladění; umožňuje vypořádat se se stresem vyvolaným každodenním vyčerpáním a neustálým přívalem informací, a mnoho dalších... 

OBSAH BALENÍ:  21 sáčků a´ 8 g

Běžná cena: 568,- Kč

V.I.P. Zákazník: 392,- Kč


VÝHODY UŽÍVÁNÍ :  V obohaceném gelu jsou všechny tyto životně důležité látky dokonale vyvážené. 

L-arginin - Naše tělo je schopné vyrábět tuto aminokyselinu z přijímané potravy zhruba do 35 roku. Poté syntéza z potravin rapidně klesá a je potřebné doplňovat L-arginin pomocí potravinových doplňků.   Pokud dojde v těle k selhání procesů spojených se syntézou aminokyselin (to se děje u některých nemocí vznikajících při poruchách metabolismu), tělo postrádá L-arginin.  Pokud se to neděje tělo se dostává do deficitu. Syntézu aminokyselin také zhoršují mnohá antibiotika, chemoterapie a radioterapie.

Potřeba L-argininu se zvyšuje se zvýšenou fyzickou aktivitou, která se nachází u sportovců. L-arginin, spolu s dalšími aminokyselinami, je stavební blok pro svalovou tkáň. 

L-arginin má tyto účinky: pozitivně ovlivňuje procesy metabolismu, pomáhá rozbít tuky, což umožňuje kontrolu hmotnosti u žen. L-arginin také upravuje výrobu růstového hormonu (STG) a serotoninu (tzv. Je schopná zvednout náladu, bojovat s depresí. Kromě toho L-arginin:-zpomaluje vývoj oxidačního stresu; -chrání buňky před stárnutím; -přispívá ke snížení tvorby patologického ("špatného") cholesterolu; pomůže zvýšit imunitu.

L-arginin ve stravě:    vlašské a piniové ořechy, mandle, dýňová a sezamová semínka, čerstvé mořské plody, hovězí a vepřové maso, mléčné výrobky, vejce, losos.

Glycin - je jednou z aminokyselin, které se aktivně podílejí na mnoha biochemických procesech, které se odehrávající v těle. Zvyšuje vitalitu a uvolňuje hormon radosti. Hraje největší roli v regulaci nervových impulsů, což z něj dělá i osobního psychologa. Lékaři doporučují glycin, aby jste udrželi pozitivní tonus a náladu těla.

Glycin přijímáme společně s potravinami, a navíc se vyrábí přímo samotným tělem. Dnes je již známo, že příjem této aminokyseliny ve stravě je však nedostatečný, což vede k různým poruchám nervové soustavy.

Glycine má dosti širokou škálu činností: normalizuje metabolismus, odstraňuje ze stavu silného napětí, stimuluje mozek. Pokud máte problémy s náladou, bude vám glycin pomáhat s pozvednutím nálady.

Glycin ve stravě:     křepelčí vejce, dýňová semínka, zázvor, arašídy, pistácie, luštěniny.

Vitamín B5 (kyselina pantothenová) -  Vitamín B5 má své jméno od starověkého řeckého slova "pantotenu" (přeloženo: "všude"), protože kyselina pantothenová je všude v přírodě. Přesto však v těle stále může existovat nedostatek vitamínu B5. S jeho nedostatkem trpí především metabolismus (všechny jeho etapy: bílkoviny, tuk, sacharidy), zatímco trávení se zhoršuje, tělo je náchylné na rýmy. U obohaceného gelu TianDe je vitamín B5 navržen tak, aby vylepšuje činnost glycinu a argininu, čímž zvyšuje jejich vstřebávání tělem. Kromě toho kyselina pantothenová významně zvyšuje energii a odolnost.


UŽÍVÁNÍ:    1x denně - NEJLÉPE RÁNO - vymáčkněte kapsičku s gelem do úst a válejte pod jazykem minimálně 5 minut - nejlépe 10 minut. Dosáhnete tak nejlepšího a okamžitého vstřebání do krevního řečiště a tím okamžitý nástup účinku. (Chce to ovšem cvik, zvláště při potlačování polykacího reflexu).

POPiS:    Obohacený gel s argininem a glycinem je zdrojem nejdůležitějších látek pro tělo: L-arginin je aminokyselina, která zvyšuje odolnost organismu proti stárnutí; glycin je aminokyselina pro aktivní život bez stresu a  výbornou náladu; vitamín B5 (kyselina pantothenová) zlepšuje činnost L-argininu a glycinu.

Dnešní moderní doba si diktuje tempo našeho života a to s sebou nese řadu úskalí.  Pokud chcete být úspěšní ve všech oblastech života, musíte současně vyřešit několik problémů: práce, rodina, přátelé, koníčky - tohle všechno je pro nás drahé a chce to čas. Často se točíme jako veverka v kolečku a snažíme se to všechno udělat. Udržujeme tělo v neustálém napětí! Stres se stává nedílnou součástí našich životů. A to je Špatně!!!


AKTiVNí SLOŽKY: 

VITAMIN B5:  Neboli kyselina pantothenová, nazývaná též antistresový vitamín, značně zvyšuje energii a výdrž organismu a zároveň zesiluje účinek dalších aktivních složek a zlepšuje jejich vstřebatelnost do těla.

L-ARGININ:   Vstřebává se do sliznic, stimuluje produkci oxidu dusného (NO) , který způsobuje rozšíření cév a tím vyvolává silný příliv krve do pohlavních orgánů. L-Arginin stimuluje produkci testosteronu, pomáhá snižovat krevní tlak a tím snižuje riziko kardiovaskulárních chorob

GLYCIN:  Patří do kategorie aminokyselin.  Zvyšuje mozkovou aktivitu těla, zlepšuje paměť a reguluje nervové impulzy - což přispívá k psychologické rovnováze. Mezi nejvýznamnější účinky glycinu patří - normalizace spánku, zlepšuje náladu, zvyšuje tělesný výkon, má protizánětlivý účinek.

— MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT —

Podpořte své zdraví dalšími produkty tianDe


Optimálně sestavený doplněk stravy vám zajistí vyvážený poměr důležitých vitamínů 70% denní dávky  přispívajících ke zmírnění stresu a únavy, omlazení těla, zlepšení stavu pleti (rozjasní), nehtů a vlasů chrání před předčasným stárnutím. Zajistí zlepšení funkce jater a ledvin pro dostatečnou imunitu. Zachová pro Vás vitalitu a krásu v každém věku. Dodá tělu potřebnou denní energie, snížení únavy a odbourání stresu, zlepšení metabolismu, odbourání přebytečného cukru z těla, dostatečnou výživu a ochranu pokožky.

Hlavní přínos čaje "Tibetský Sběr", pro ideální zdravotní stav každého jedince, je v jeho účincích na hlavní orgány těla, zajistí kompletní očistu jater, ledvin (lehké diuretikum - nedráždí ledviny) a obnovu rovnovážného stavu mikroflóry ve střevě, rozpouští a odstraňuje nebezpečné toxiny z našeho organismu.

Zažijte neopakovatelné vzrušení s lubrikačním gelem VOLUPTA+. Jedinečné složení maximalizuje vzrušení a sexuální prožitky obou partnerů. Pravidelnou aplikací gelu v oblasti klitorisu pomůže ženám, které doposud nikdy nezažily orgasmus.