JAHODOVÝ PROTEINOVÝ KOKTEJL 

HLAVNÍ ÚČINEK - Redukce hmotnosti, očista organismu a normalizace funkce střev


2. FÁZE HUBNUTÍ: V pořadí druhý proteinový MIX. Užívá se hned po čokoládovém MIXu a pokračujeme hubnutí a zároveň PODPORUJEME FUNKCI TRÁVENÍ tím, že odvádí toxiny, vyčistí střevo a zvýší peristaltiku střev. Jahodový PROTEIN MIX SHAKE je určen pro lidi, kteří potřebují optimalizovat svoji hmotnost a podpořit správnou funkci trávící soustavy. 

Složení je obohaceno o:

  • přírodní rozdrcené plody jahod - přispívají k detoxikaci organismu, pomáhají normalizovat střevní mikroflóru
  • inulin -  rozpustná vláknina, která zlepšuje trávení, mikroflóru a střevní peristaltiku
  • hydrolyzovaný kolagen - podporuje trávící procesy a funkci střev, zlepšuje stav slizniční membrány. Má příznivý vliv na vzhled a zdraví pokožky, vlasů a nehtů.

POPIS:   Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a syntetických doplňků - produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Příjemnou chuť dodává koktejlu přírodní sladidlo - výtažek ze stévie, rozdrcené jahody a jahodová šťáva.

Máte rádi čerstvé jahody? V tom případě si určitě oblíbíte jahodový koktejl-mix, který bude vaším pomocníkem při redukci hmotnosti, očistě organismu a zlepšení fungování střev.

Jahodový proteinový koktejl-mix - ideální kombinace skvělé chuti a prospěšnosti. Obsahuje kvalitní bílkoviny v optimálním poměru: 55 % syrovátkového a 45 % slunečnicového proteinu. Produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Příjemnou chuť dodává koktejlu přírodní sladidlo - výtažek ze stévie, rozdrcené jahody a jahodová šťáva.

HMOTNOST: 300 gramů

Běžná cena: 841,- Kč

V.I.P. Zákazník: 547,- Kč


Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 50 kcal. S tímto koktejlem získáte optimální váhu s přínosem pro vaše zdraví!

Jahodový proteinový koktejl-mix je velmi vhodný pro sportovce (závodní i rekreační). Koktejl-mix obsahuje přírodní aminokyseliny, včetně optimálního množství těch nejdůležitějších, jež jsou nezbytné pro tvarování těla - BCAA. Mezi tyto aminokyseliny patří leucin, izoleucin a valin. Právě tento komplex podporuje tělo při stresu a zátěži. Aminokyseliny BCAA během sportovních tréninků působí jako zdroj paliva, potom - regenerují svalová vlákna a zmírňují pocit únavy.Tento koktejl je nezbytný pro ty, kteří potřebují dát do pořádku svou hmotnost a podpořit funkci trávicí soustavy.

POUŽITÍ:   2x denně (doporučuji místo svačinek)
1 - 1,5 lžičky (10-15 g) prášku důkladně promíchejte s 200 ml tekutiny (voda nebo rostlinné mléko) pokojové teploty. Doporučuji opravdu rostlinná mléka z důvodu zbytečného možného zahlenění u mléka kravského. Doba použití: 2-3 týdny (poté přechod na koktejl brusinka). Můžete použít tianDe šejkr nebo mixér.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

BÍLKOVINY:  Obsahují živočišné i rostlinné bílkoviny,  syrovátka z kravského mléka, extrakt ze slupek slunečnicových semen (navíc vit. B + E, vápník, železo, hořčík a draslík). Tyto bílkoviny jsou v poměru 55:45 = živočišné : rostlinné.

AMINOKYSELINY:   VALIN + LEUCIN - kyseliny BCAA, které v těle nevznikají a musí se dodávat. Dovedou chránit před stresem, účastní se formování naší postavy a působí jako palivo pro náš organismus.
L-KARNITIN L-TARTRATE vyživuje mozkové buňky a zlepšuje činnost mozku, zvyšuje látkovou výměnu v těle a aktivuje spalování tuků.
TRYPTOFAN - aminokyselina, která zpomaluje proces stárnutí, normalizuje spánek, působí proti depresím a posiluje srdeční sval. Při nedostatku dochází k předčasnému stárnutí organismu.

STÉVIE:   Přírodní sladidlo, výhoda - výhoda není tam žádný cukr ani umělá sladidla a přesto mají koktejly lahodnou chuť.

VITAMIN C (kyselina askorbová):   Má vliv na imunitu, zdraví a mládí pokožky - je to velmi silný antioxidant, také slouží pro produkci kolagenu v těle, pro trávení, ničí volné radikály a právě kvůli dostatečného množství vitamínu C není nutný žádný konzervant v koktejlech. Obsažen ve vysokém podílu - proto zde nenajdete žádné konzervační látky.

CHROM:  Stopový prvek, snižuje chuť na sladké, má pozitivní vliv na syntézu sacharidů v našem těle.

VLÁKNINA:   Ovesná vláknina - tedy bez obsahu pšeničného lepku. Oves dokáže regulovat hladinu choresterolu, zlepšuje funkci trávení, dovede zmenšit glykemickou reakci po jídle. To reguluje mohutné vyplavení krevního cukru, které vede k vyplavení inzulínu a ten se ve značné míře přetváří na nechtěné tukové zásoby.
INULIN - rozpustná vláknina fungující jako prebiotika. Umí čistit sliznici tlustého střeva, zvyšuje jeho pohyblivost.

PRÁŠEK A ŠŤÁVA Z JAHOD:   Přírodní antioxidant a mají příznivý vliv na sliznici tlustého střeva. 

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN:   Doplňuje nedostatek a aktivuje syntézu vlastního kolagenu, zvyšuje pohyblivost střev. Zajišťuje zdravou a mladou pokožku, vlasy i nehty.

GUARANA:   Velmi účinný pro spalování tuků, zlepšuje látkovou výměnu a dodává nám vitalitu (obsahuje kofein) 

HYALURONÁT SODNÝ (kyselina hyaluronová):   Zajišťuje elasticitu kloubní tekutiny, Snižuje aktivitu zánětlivých buněk. Redukuje množství zánětlivých mediátorů. Inaktivuje volné kyslíkové radikály. Působí preventivně proti degeneraci chrupavky. Stimuluje chondrocyty k produkci další kyseliny hyaluronové.  Snižuje bolestivost (má přímý vliv na volná nervová zakončení). 


NAŠI KLIENTI NAKUPUJÍ TAKÉ


S vyšším přísunem bílkovin jsou zatěžována hlavně játra. Je potřeba, aby vaše játra fungovala na 100%. Bylinný čaj s ostropestřcem dodává játrům potřebné biologicky aktivní látky. Obnovuje energetický potenciál během intoxikace těla (při hepatitidě, zbytnění jater nebo cirhóze jater). Pomáhá při chronické intoxikaci             ( alkohol, drogy, chemické látky).

Přispívá k prevenci otoků, eliminaci diskomfortu a pocitu těžkých nohou, pomáhá zmenšit kapilární síť a předcházet jejímu vzniku, šetrně pečuje o pokožku nohou. vhodné použít i na bolesti kloubů a šlach nohou i rukou. 

Po náročném tréninku navodí pocit svěžesti a odpočinku s pronikavou vůní citronu. Koloidní stříbro zničí všechny zárodky bakterií, které vznikají při pocení, takže nebudete cítit pronikavým potem.