— Jemný antibakteriální gel s koloidním stříbrem —

Již žádné plísně a problémy intimních partií


Praktický a nezbytný pomocník každého moderního muže, ale i ženy:

  • Udržuje přirozené pH pokožky
  • Má antibakteriální vlastnosti

POPIS Jemný mycí gel poskytne pocit svěžesti a šetrnou péči nejen o intimní partie. Aktivní složky gelu účinně zjemňují a hydratují pokožku, neutralizují nepříjemný zápach. Intimní gel působí proti třem typům patogenních mikroorganismů (bakteriím, houbám a virům), které mohou způsobit zánětlivá onemocnění. Gel je vhodný pro každodenní použití nejen pro intimní hygienu. Praktické využití pro muže, ženy i ty kojící, vhodný i pro děti a kojence od jednoho roku pro omývání opruzenin.

Pro své hojivé a regenerační účinky je vhodný pro odličování, je nepálivý a nedráždí pokožku - vhodný pro citlivou pleť.

Šetrně čistí intimní partie, díky kyselině mléčné udržuje přirozené pH pokožky, což je nejdůležitější vlastnost. Koloidní stříbro působí antibakteriálně i antisepticky. Zjemňuje a zároveň hydratuje pokožku.

OBSAH BALENÍ:    360 ml s dávkovačem.   

Maloobchodní CENA:      258,- Kč


INTIMNÍ HYGIENA MÁ SVÁ PRAVIDLA:    Oblast genitálií a konečníku vyžaduje zvláštní péči, kterou nesmíme opomíjet. Mnozí z nás si myslí, že čím víc si intimní místa myjí, tím mají větší pocit čistoty a ta prospívá jejích zdraví. I tady však platí, že stejně jako může mít neblahý vliv nedostatečná hygiena, zdraví neprospívá ani hygiena přehnaná. Odborníci doporučují zlatou střední cestu a ta spočívá v několika základních bodech, které bychom měly dodržovat:  

1. pravidlo: Nepřehánějte to

Hygiena je sice základ, ale nepřehánějte to. Nadbytečná péče vede k nežádoucímu mechanickému dráždění kůže a sliznice genitálu. Při volbě nevhodných mycích přípravků dochází i k chemickému podráždění, sliznice jsou náchylné k infekcím. 

Intimní místa by se měla umývat ráno i večer - úplně stačí čistá voda, případně mýdlo s neutrálním pH (5,5) nebo Gel pro intimní hygienu. Parfemovaná a běžně dostupná mýdla mohou změnit pH a nejsou tedy vůbec vhodná pro omývání intimních partií. To je běžná chyba, kterou dělá většina lidí. To pak vede ke vzniku různých infekčních onemocnění u žen,  u mužů většinou ke vzniku plísní. 

2. pravidlo: Sex má svá pravidla

Na osobní hygienu bychom neměli zapomínat ani před pohlavním stykem a bezprostředně po něm. Během něj totiž dochází velmi snadno k přenosu mnoha různých typů bakterií. Vhodné je se po sexu nejen osprchovat, ale také vyprázdnit močový měchýř.

3. pravidlo: Dostatečně pijte

Pitný režim s intimní hygienou úzce souvisí. Je třeba pít dostatečně a pravidelně. Koncentrovaná moč dráždí močové cesty, má obvykle kyselé pH, a je tak dobrým médiem pro rozvoj bakteriální infekce. Určitě se každý z nás setkal s momentem, kdy ho při močení pálila močová trubice. To je známka silné koncentrace kyselé moči. Proto pijme, pijme, pijme.

Za normálních podmínek se doporučuje vypít denně alespoň 2 litry tekutin. Nedostatek tekutin mj. výrazně zvyšuje riziko vzniku ledvinových kamenů či zánětu močových cest. Základem pitného režimu by měla být voda, slabé čaje a minerálky. Sladké limonády jsou jednak kaloricky zatěžující a často s obsahem nevhodných chemických stabilizátorů a barviv."

Vyprazdňování močového měchýře by mělo být pravidelné. Častým močením napomáháte vyplavovat bakterie a omezovat šanci na jejich množení. Obecně spočívá prevence urologických potíží v dostatečném pitném režimu tak, aby člověk vymočil 2 litry moče za 24 hod.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KOLOIDNÍ STŘÍBRO:   Koloidní stříbro má pozitivní účinek na naše zdraví, a to především tím, žezabraňuje množení bakterií. Další možností uplatnění stříbra je to, že urychluje hojení ran. Velmi dobře čistí a regeneruje pleť, zmenšuje rozšířené póry a uhříky asnižuje vylučování kožního mazu. Dále rovněž zklidňuje podráždění a zčervenání pokožky.Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled   

HEŘMÁNEK PRAVÝ:      Tato rostlina s bílými květy představuje jeden z nejstarších a nejznámějších léčivých prostředků, Obsahují vysoce účinné látky - éterické oleje s chamzulenem a bisabololem, kumarin, fiavonoidy a slizové látky. Likviduje bakterie a viry a léčí záněty v těle, má zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a podporuje hojení ran.

ALOE BARBADENSIS:    Aloe je směsí zhruba dvou set významných a užitečných složek, mezi něž patřívitaminy, minerály, enzymy, aminokyseliny, cukry a mnohé další, mezi nimi i lignin. Právě on umožňuje pronikat ostatním složkám hluboko do pokožky a napomáhat rychlémuhojení menších poranění. Extrakt z Aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci a zlepšuje její pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Aloe napomáhá likvidaci bakterií, virů a plísní.    

ŠALVĚJ:   Obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti. Udržuje pokožku ve zdravém stavu. Lístky šalvěje jsou zdrojem fytoestrogenů - rostlinných analogů hormonů. Přispívají k regulaci menstruačního cyklu u žen.

KYSELINA MLÉČNÁ:   Je považována za velmi silnou látku, která napomáhá vypořádat se s výskytem akné i vrásek a dalšími známkami stárnutí pleti. Její použití funguje na principu exfoliace, kdy je po odstranění odumřelých kožních buněk odhalena měkčí, mladší pleť, a který podporuje buněčnou regeneraci. Kyselina mléčná stimuluje produkci kolagenu.  

UREA:      Neboli močovina, je už sice starší dáma, ale zato lékopisy prověřená a umí doslova divy. Nejen, že se přirozeně vyskytuje v nejsvrchnější vrstvě kůže, kde je důležitým hydratačním faktorem. Dokáže podporovat i odlučování odumřelých vrstev buněk, tedy olupování a následné zjemnění až vyhlazení pokožky. Pro kosmetický průmysl je urea hvězdnou stálicí, která se velmi dobře dá využít jak čistě kosmeticky pro hydrataci a zjemnění pokožky, tak léčebně u všech "suchých" kožních onemocnění. Obsah močoviny v kůži je snížen u nemocných s lupenkou, atopickým ekzémem, ichtyózou a též ve stáří. 

TEA TREE OIL:    Olej má vynikající dezinfekční, antiseptické, antimykotické a hojivé účinky.Hlavní účinnou látkou je terpinen-4-ol, který je zodpovědný za silné antiseptické účinky. Tea tree oil pomáhá při při svědivých ekzémech, akné, opary, plísně, bradavice ,vaginální mykóze.Silice z listů je zhruba jedenáctkrát až třináctkrát silnější než nejúčinnější desinfekční prostředky, tou silicí je kyselina karbolová neboli fenol.

— CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT —

Intimní hygiena nebyla nikdy snažší

Univerzální přírodní minerál Alunit vhodný pro muže, ženy i děti. Jako plnohodnotná náhrada chemických antiperspirantů - eliminuje zápach, ale nebrání pocení. Zastavuje krvácení při holení. Kloktáním roztoku se zbavíte angíny a bolesti krku v počátečním stadiu. Velmi účinný proti plísním a mykózám. Zklidňuje pokožku při poštípání hmyzem. Lze použít namísto ústní vody po čištění zubů. 

Sprchový gel nabízí: dlouhotrvající a delikátní vůni citronu, zalíbí se jak zralým mužům, tak i mladíkům. Hustou pěnu a tím sníženou spotřebu. Vysoké antibakteriální desinfekční účinky díky koloidnímu stříbru. Regeneraci pokožky. Dokonalou ochranu před vnějšími vlivy a UV zářením. Udržení přirozeného pH pokožky.

Obklad "Energie Života" nabízí komplex 38 speciálně vybraných bylin, které svým účinkem zaručí každému uživateli naprostý ozdravný komfort, prostřednictvím síly obsažených bylin působí trans dermálně na organismus, což v praxi znamená, že si organismus vezme to co zrovna potřebuje.