Energizující komplex "SHOUSIN" pro život bez únavy

Zajistěte pro sebe aktivní dlouhověkost


Určeno pro všechny které trápí:

  • chronická únava
  • propadáte depresím, nebo smutku
  • vytrácí se Vám radost ze života a nic Vás netěší
  • svět vnímáte spíše negativně
  • spánek už není co býval, ráno se probudíte a jste nevyspalí

Energizující komplex "Shousin", obsahuje vše potřebné pro to, aby Vám přinesl opět radost do života, dobije energii, aby jste se cítili opět mladí a v dobré duševní kondici.

Aktivní složky komplexu pomáhají chránit tělo před ničivými účinky volných radikálů, zpomalují proces stárnutí a zlepšují kvalitu života. "Shousin" je silný antioxidační komplex, který prodlužuje mládí a oddaluje příchod stáří. Obsahuje ty nejsilnější antioxidanty: resveratrol a quercetin, stejně jako vitamíny A,B6,B12,C,D,E,dále niacin, thiamin,ryboflavin,biotin, kyselina listová, a pantothenová, antokyany z borůvek a jedinečnou houbu cordyceps, která je na východě považována za nejužitečnější ze všech rostlin rostoucích na zemi.  

Obsah: 30 tablet

Běžná cena: 680,- Kč

V.I.P. Zákazník: 442,- Kč


DÁVKOVÁNÍ:  Dospělí 1 kapsle denně při jídle, nejlépe v dopoledních hodinách z důvodu dodání potřebné energie. Doba užívání 3-4 týdny. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.


POPIS:    "Shousin" je populární čínský bůh dlouhověkosti, jeho obrazy a figurky stojí v čínských domácnostech na čestném místě a jsou jedním z nejčastějších symbolů feng shui. Funkční komplex "Shousin" je tu pro vás, pokud se chcete cítit čile a plní energie v každém věku!

Teoreticky každá osoba může žít 100 a více let. Pravda je bohužel trochu jiná, s přibývajícím věkem se naše aktivita, energie, fyzická síla postupně vytrácejí. Moderní způsob života a stres nám ubírá potřebnou energii. Vstupem čínské medicíny do našich životů se to však může změnit. Orientální léčitelé, kteří věnují zvláštní pozornost zdravotnímu stavu říkají toto: "Nemoc je pouze známkou existence nerovnováhy v samotné osobě!" Proto je nutné odstranit příčinu onemocnění a obnovit harmonii těla pomocí léčivé síly přírody. 


ZDENĚK DOPORUČUJE:    "Pokud se vážení rozhodnete požívat tento doplněk stravy, je zapotřebí, aby i Váš životní styl, popřípadě pracovní nasazení bylo mírnější. Vy sami se také musíte přičinit o to, aby se Váš psychický a zdravotní stav zlepšil. Doporučuji proto více odpočívat, sportovat minimálně jednou až dvakrát týdně, věnovat se sám sobě, zařadit do svého jídelníčku stravu bohatou na vlákninu, zeleninu a kvalitní bílkoviny, omezte anebo ještě lépe, nepijte alkohol. Já sám jsem příkladem toho, že když se práce přežene a jedete na 100% bez odpočinku a relaxu - skončí to nakonec špatně     ( 3 týdenní hospitalizace v nemocnici s vyčerpáním organismu) a to mě naučilo se šetřit. Tento výrobek používám pravidelně a jsem za něj rád. Dodává mi potřebnou sílu."  

UPOZORNĚNÍ:

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku doplňku stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladování: při teplotě do 25°C 


AKTIVNÍ SLOŽKY:

HOUSENICE ČÍNSKÁ-CORDYCEPS:    Tvor žijící půl života jakou housenka a druhou polovinu, jako houba. Tato složka zastupuje tedy rostlinnou i živočišnou říši. Vyvažuje Yin a Yang. Obzvláště dobře umí působit na ledvinovou esenci. Pro zdravého člověka je vhodná k udržování zdraví (nejen dlouhověkosti), ale také kvality zdraví. Nemocnému dodává potřebnou sílu k žití. Koreňuje funkce jater a metabolických procesů, zlepšuje krevní oběh kůže a dodává jí živiny a léčebné látky. Bohatá kompozice cordycepsu (vitamíny B1, B2, B12, E, K, stopové prvky sodíku, draslíku, vápníku, železa, zinku, selenu, manganu, mědi, 18 aminokyselin apod.) Je vynikající stravou nejen pro kůži pro vlasy a nehty.

QUERCETIN:    Je rostlinný flavonoid, známý pro své silné protizánětlivé účinky ( tlumí tvorbu a uvolňování histaminu ) je králem flavonoidů. Výrazným způsobem posiluje imunitní sytém, jako prevence respiračních onemocnění, tlumí alergické projevy, působí protizánětlivě. Pomáhá posilovat stěny cév a pojivové tkáně, společně s vitamínem C reguluje syntézu kolagenu a zabraňuje jeho ničení. Quercetin je také schopen "opravovat" další antioxidační látky poškozené bojem s volnými radikály. Jako zdroj quercetinu slouží jablka, meruňky, borůvky, rajčata, cibule, rybíz, švestky, třešně, hroznové víno, jahody nebo zelený čaj. 

KOENZYM Q10:    Svými vlastnostmi patří do skupiny nejsilnějších antioxidantů - zpomaluje proces stárnutí. Díky Q10 buňky získávají energii pro neustálou obnovu. Zároveň redukuje jemné vrásky a nerovnosti pleti, snižuje výraznost hlubokých vrásek, čímž je pleť hladší a pružnější.  

BORŮVKA:    Extrakt z plodu borůvky má bakteriostatické vlastnosti a je nanejvýš vhodná v boji proti drobným střevním parazitům. Má močopudné vlastnosti. Antokyany v plodu borůvky mají údajně podobný pozitivní vliv na šeroslepost a slábnutí zraku.  

RESVERATROL:    Je účinná látka nacházející se v hroznu. Vinná réva ho vytváří na ochranu před nepříznivým počasím, plísněmi, bakteriemi a houbami. Tento obranný faktor může ve svůj prospěch využít i člověk. Má mimořádně silné antioxidační účinky. Je 20-krát silnější než vitamín C, 5-krát silnější než betakaroten a má 50-násobně vyšší antioxidační účinek než vitamin E. Má silné antioxidační účinky, působí pozitivně na kardiovaskulární systém, plíce, brání nadměrné srážlivosti krve, jsou prokázané i protirakovinné, protizánětlivé a protiplísňové účinky, jako i účinky antialergické. Slouží také jako prevence proti demenci, Alzheimerově chorobě, předčasnému stárnutí atd.  

— MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT —

Podpořte své zdraví dalšími produkty tianDe


Biologicky aktivní doplněk stravy "PYAOLIAN" - má širokou škálu příznivých vlastností a chrání pokožku, vlasy, nehty před předčasným stárnutím, zlepšuje jejich stav a vzhled. Udržuje zdraví a zachovává krásu v každém věku. Tento jedinečný doplněk stravy vám zajistí: vyvážený poměr důležitých vitamínů 70% denní dávky, zvýšení vitality a potřebné denní energiesnížení únavy a odbourání stresu, zlepšení metabolismu, odbourání přebytečného cukru z těla, dostatečnou výživu a ochranu pokožky, nehtů a vlasů před předčasným stárnutím, zlepšení stavu pleti (rozjasní), zlepšení funkce jater a ledvin pro dostatečnou imunitu.

Hlavní přínos čaje "Tibetský Sběr", pro ideální zdravotní stav každého jedince, je v jeho účincích na hlavní orgány těla, zajistí kompletní očistu jater, ledvin (lehké diuretikum - nedráždí ledviny) a obnovu rovnovážného stavu mikroflóry ve střevě, rozpouští a odstraňuje nebezpečné toxiny z našeho organismu.

Zažijte neopakovatelné vzrušení s lubrikačním gelem VOLUPTA+. Jedinečné složení maximalizuje vzrušení a sexuální prožitky obou partnerů. Pravidelnou aplikací gelu v oblasti klitorisu pomůže ženám, které doposud nikdy nezažily orgasmus.