Řada IN TOP +18

První řada pro mládež z dílny společnosti tianDe, ideální pro smíšenou, mastnou a aknózní pleť. Gel na oční víčka "ZÁŘIVÝ POHLED"

Mějte od mlada zářivý pohled

  • Podporuje pevnost a tonus pleti
  • Odstraňuje stopy únavy
  • Působí proti vzniku prvních mimických vrásek


POPIS:   Hodně a často se smějete? Dobře děláte! Ale nemusíte za dobrou náladu platit mimickými vráskami. Je dobře známo, že ze smíchu a vyjadřování emocí vznikají drobné vrásky. Zastavte jejich výskyt pomocí gelu na oční víčka z řady pro mládež od TianDe. Přípravek se okamžitě vstřebává, hydratuje pleť, udržuje pružnost a tonus, odstraňuje známky únavy a předchází vzniku prvních mimických vrásek. Gel je určen speciálně pro mladou pokožku. Pomůže vrátit vašemu pohledu lesk a šmrnc. Mějte na paměti, že pro oblast kolem očí je velice důležité používat speciální přípravky. Jedná se o jednu z nejjemnějších a nejcitlivějších částí obličeje, proto je pro prevenci prvních vrásek dobré používat speciální krémy. Gel na oční víčka od TianDe pomůže zachovat vaše mládí nadlouho.

AKTIVNÍ SLOŽKY:  Obsahuje výtažek z aloe, vitamín E, hyaluronát sodný. 

HMOTNOST:  25 g 

Maloobchodní CENA:            382,- Kč               


Pleťová maska "RANDE PO FRANCOUZKU"

Osvěžte obličej po flámu


POPIS:   Pleťová maska na obličej z nové kolekce pro mládež In Top pomůže být na rande in, i kdyby se včerejší večírek protáhnul až do pozdních hodin. Nová maska od TianDe intenzivně hydratuje, podporuje pružnost pleti, má antioxidační účinky a zabraňuje olupování pokožky. Pomůže rychle odstranit známky únavy. Svěží a zářivý vzhled je přesně to, co potřebuje mladá pokožka!
AKTIVNÍ SLOŽKY:   Aloe vera, šrucha zelná, Vitamín E, hyaluronát sodný, rosolovka řasotvará

BALENÍ:    Obsahuje 1 ks pleťová maska plátýnkováMaloobchodní CENA:        63,- Kč 


Dámské hygienické vložky IN TOP

Rafinovaná ochrana pro dokonalé rande


POPIS:   Dámské slipové vložky se stříbrem, eliminují nepříjemný zápach, stimulují mikro-cirkulaci krve a udržují přirozenou mikroflóru, jsou ionizované nanočásticemi stříbra, vytvářejí anionty, tím se dosahuje antibakteriálního účinku, který pomáhá zlepšit metabolismus, aktivuje a regenerujíe buňky a posiluje imunitní systém. Hlavní účinek stříbra a aniontů: Stimulují látkovou výměnu. Vyrovnávají poměr kyselého a zásaditého prostředí. Snižuji množství agresivních forem kyslíku. Posilují a aktivují biologickou činnost organismu a imunitu. Stimulují obnovu a regeneraci poškozených buněk, urychlují hojení ran, snižují zjizvení. Mají protizánětlivé a analfabetické účinky. Působí na mnoho druhů bakterií, virů, plísní. Stimulují krevní oběh. Absolutní bezpečnost, stříbro nemá žádné vedlejší účinky na lidský organismus. Kompaktní velikost je vhodná pro kalhotky jakéhokoli tvaru. Jsou spolehlivé, při jakékoli vysoké aktivitě. Můžete hrát sporty, podnikat, setkat se s přáteli a vložka zůstane na svém místě.

AKTIVNÍ SLOŽKY: Obsahuje koloidní stříbro

OBSAH BALENÍ: 20ks slipových vložek pro mladou slečnu

Běžná cena: 147,- Kč

V.I.P. Zákazník: 96,- Kč