- Krém na holení pro muže -

Holení půjde jako po másle


Krém na holení tianDe :

  • Vytváří hustou pěnu
  • Zaručuje pohodlné a šetrné holení
  • zabraňuje zarudnutí pleti
  • Zklidňuje a zjemňuje pokožku
  • Usnadňuje skluz holicího strojku a tak zabraňuje podráždění pletí už během holení 

POPIS  Kosmetické výrobky pro muže jsou vyrobeny speciálně dle potřeb jejich pokožky. Textura husté šlehačky umožní, aby krém snadno vytvořil hustou pěnu, která zajistí hladké klouzání žiletky. Krém obohacený o extrakt z kalanchoe zmírňuje nepohodlí spojené s holením. Olej z máty peprné daruje chladivý pocit.

ZDRAVOTNÍ HLEDISKO:   Mokré holení, stejně jako pánské holičství, opět nabývá na oblibě. Muži totiž mají rádi rituály. A klasické mokré holení svým způsobem rituálem je. Není to jen o tom že z tuby vymáčknou trochu krému, natřou si ho na tvář a prudce ojet strojkem. Při holení je potřeba dodržovat několik jednoduchých pravidel, která vám pomohou alespoň zmírnit následky holení - tedy podráždění. Ideální doba k holení je po sprchování, kdy je pokožka a vousy napařené a tudíž měkčí. Každé holení je svým způsobem poranění pokožky, protože s vousy odstraňujeme i její svrchní vrstvu.

Podráždění při holení se tedy nedá zcela vyhnout. Toto můžeme jen minimalizovat kvalitními přípravky pro holení. Tyto nám nabízí společnost tianDe.

POUŽITÍ:    Napěňte malé množství krému a naneste na vlhkou pokožku.

OBSAH BALENÍ:    150ml   (Vydatnost balení 1 měsíc při každodenním použití )

Maloobchodní CENA:     224,- Kč

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KALANCHOE: V rostlinách byla zjištěna řada biologicky aktivních látek: flavonoidy (kvercetin, glykosidy, terpenoidy, organické kyseliny, sacharidy a mastné kyseliny. Extrakt listů kalanchoe neutralizuje bakterie, zmirňuje podráždění a zánět. 

KYSELINA MYRISTOVÁ:    se Extrahuje z kokosového nebo palmového tuku nebo z másla Muškátového oříšku, kterému se odborně říkají - MYRISTICA FLAGRANS.Čistí pokožku, usnadňuje pronikání ostatních důležitých složek do kůže.

KYSELINA STEAROVÁ:   Často se používá v kosmetických produktech. Extrahuje se z kakaového másla.Čistí a obnovuje lipidový plášť pokožky, zlepšuje její pružnost, zlepšuje celkový stav pokožky, krásně jí hydratuje. 

MÁTA PEPRNÁ:   Olej z máty peprné zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách. Při aplikaci krému na tvář tento díky mátě příjemně chladí, tonizuje, osvěžuje, dezodorizuje má zklidňující efekt, zmenšuje podráždění. Máta má blahodárný účinek na zánětlivou a aknózní pleť. 

— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Do koupelny každého správňáka patří

Tento balzám se stane Vaším ideálním pomocníkem. Aplikací po holení zajistíte své pokožce dokonalé zklidnění a tolik potřebnou hydrataci,  zabráníte zarudnutí pokožky a její vysychání, zamezíte množení bakterií. Docílíte dokonalou hladkost. Svým působením zabraňuje zarůstání vousů do podkoží.

Tato pleťová voda byla vyvinuta speciálně pro mužskou pokožku. Zaujme každého muže, získá si vás především svými účinky a nevtíravou přirozenou vůní. Budete ji mít rádi již po prvním použití a Vaše partnerka také.

Sprchový gel nabízí dlouhotrvající a delikátní vůni citronu, zalíbí se jak zralým mužům, tak i mladíkům, hustou pěnu a tím sníženou spotřebu, vysoké antibakteriální desinfekční účinky díky koloidnímu stříbru, regeneraci pokožky, dokonalou ochranu před vnějšími vlivy a UV zářením, udržení přirozeného pH pokožky.