REVOLUČNÍ Intimní ochrana žen

04.04.2020

Pečujeme především o ženu, ne o spodní prádlo!


Pokud jste ženou, tak o zánětech močového měchýře víte z první ruky. Podle statistik trpí ženy záněty močového měchýře 2x častěji, než zástupci silnějšího pohlaví. Téměř každá z žen se s tímto problémem během svého života setkala a to více než jednou. Tato nemoc není smrtelná, ale dokáže život pěkně otrávit. Časté močení - až 20x za den, řezává bolest při vyprazdňování močového měchýře, křeče v dolní části břicha a teplota.


Cystitis - neodbytný průvodce žen

Podle statistik trpí ženy záněty močových cest 2x častěji, než silnější pohlaví. Močová trubice u žen měří jen 4 cm, kdežto u mužů - 20 cm. Ve snaze se ho zbavit ženy používali ženy v minulosti dokonce rozehřáté  cihly! U mužů se zánět močového měchýře vyskytuje jen velmi vzácně. Je to záležitost anatomie. Močová trubice ženy je krátká a široká - 4 cm na rozdíl od močové trubice muže - 20 cm, přes kterou se baktérie dostávají do močového měchýře mnohem hůř. Kromě toho, močový měchýř u žen je objemnější, než u mužů, takže se vyprazdňuje méně často, a tato stagnace vylučování moči vyvolává aktivní růst bakterií.


Původci cystitidy jsou bakterie (které se nejčastěji dostanou do močového měchýře ze střev nebo z pochvy). Tradiční léčbou zánětu močového měchýře je léčba antibiotická, která spočívá v užívání antibiotik. Ale cystitida je onemocnění poměrně "neobytné", s častými relapsy, v důsledku čeho dochází k vytvoření bakteriální rezistence na antibiotika a k rozvoji nežádoucích účinků.

Když antibiotika nepomohou, přichází na řadu cihly! V lidovém léčitelství jsou rozžhavené cihly považovány za jeden z nejúčinnějších prostředků proti zánětu močového měchýře. Kus červené cihly zahřívají v ohni, pak ho dají do smaltovaného kýble, přes hranu kýblu přehodí měkkou látku, pak je třeba si na kýbl sednout (bez spodního prádla) a zabalit se do teplé deky.Naštěstí teď už máme jednodušší způsob léčby! Snížit riziko infekce je možné, pokud budete dodržovat zásady osobní hygieny. A používání vložek "Jemná péče" vám v tom pomůže. Díky svým vlastnostem rostlinné extrakty, které jsou obsaženy ve vložkách, působí cíleně, napomáhají potlačení růstu patogenních mikroorganismů, zmírňují pocit nepohodlí a urychlují proces uzdravování se.


  • Vrchní vrstva vložky je vyrobena z přírodního materiálu
  • Ve vnitřní vrstvě je ochranná fytonáplň
  • Vložka "Jemná péče" neobsahuje umělé aroma ani barviva.

Vrchní vrstva vložky "Jemná péče" je vyrobena z přírodní netkané textilie, velmi měkké a jemné, která nedráždí citlivou pokožku. Vložky mají osvěžující vůní, není to však umělá parfemace, ale přírodní vůně bylinných extraktů. Ale nejdůležitější věci v těchto vložkách je "náplň"! Uvnitř vložky jsou výtažky z bylin a minerální antibakteriální složky (viz. text níže)Denní ANTIBAKTERIÁLNÍ hygienická vložka "JEMNÁ PÉČE"

Ve vnitřní vrstvě vložky je obsažena fytonáplň s výtažky 38 bylin, které mají antiseptické, močopudné a analgetické vlastnosti. Tato kombinace zajišťují účinnou hygienu, předchází růstu bakterií a vzniku zánětu močového měchýře.  Zvláště po návštěvě veřejných koupališť a wellness center je nezbytné chránit své intimní partie. 

OBSAH BALENÍ: 1 ks

Běžná cena: 55,- Kč

V.I.P. Zákazník: 36,- Kč


Po každé návštěvě veřejného koupaliště, bazénu nebo vířivky, kdy je vysoká pravděpodobnost, že jste se dostala do přímého kontaktu s různými mikroby a bakteriemi, vložku nalepte do kalhotek a nechte několik hodin (většinou 4-6 hodin) působit, jako prevenci. Docílíte tak zničení veškerých nežádoucích patogenů.Bioenergetické působení vložek na meridián Zhen Mai a bod močového měchýře hung-chi - "polární hvězda"


Léčivé složky bylinných extraktů ve vložkách aktivně působí na sliznice vnějších pohlavních orgánů (mimochodem vstřebávání aktivních látek přes sliznice je intenzivnější, než přes pokožku v jakékoliv části lidského těla, vždyť vnější pohlavní orgány a také orgány jsou bohatě prokrvené a je v nich velké množství lymfatických cév a citlivých nervových uzlů) a přispívají tak k normalizaci flóry, odstranění nepohodlí, podráždění a zápachu.


Pozitivní působení vložek je dosahováno také díky bioenergetickým vlivům - tedy působení na úroveň harmonizace energie: přes oblast rozkroku prochází nádherný meridián Zhen Mai, na kterém je soustředěno mnoho biologicky aktivních bodů, mezi nimi také Chung-chi (nachází se 4 palce pod pupkem) - důležitý bod léčby všech onemocnění močového měchýře a různých onemocnění pohlavní oblasti. Tento bod se nazývá "polární hvězda", protože se nachází v polovině vzdálenosti mezi temenem a patami, stejně jako polární hvězda, která je "středem otáčení hvězd, pólem nebes".


Základními složkami bylinného obkladu jsou:

alunit - brání vzniku nepříjemného zápachu , minerál, který je nazýván "krystalem svěžestí", protože kamenec, jenž je jednou z jeho složek, brání pomnožení baktérií, které způsobují zápach a vyvolávají rozvoj infekce.            kaempferol - diuretikum, uvolňuje křeče a mírní zánět. , biologická účinná látka z rostlin (flavonoid), působí jako diuretikum a má protikřečové účinky.                Bornejský kafr - má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Kafr, který se získává z kmenů kafrového stromu Dryobalanops Camphora rostoucího v subtropickém pásmu Číny. Je široce používán v tradiční čínské medicíně jako protizánětlivý a antibakteriální prostředek.                                                            Angelica dauricus - analgetikum s močopudnými vlastnostmi. V Číně je nazývána "ženský ženšen" a používá se pro regeneraci organizmu po porodu, pro léčbu bolestivé menstruace a bolesti v oblasti malé pánve. Angelica pomáhá normalizovat hormonální hladinu, protože obsahuje fytoestrogeny. Má protikřečové, analgetické a močopudné účinky.                    Sophora japonica - neboli Jerlin japonský vykazuje při vnějším použití silné baktericidní a protizánětlivé účinky.                                                                        Chryzantéma indická - působí proti mikrobům. Tato rostlina, která je po staletí využívána ve východní medicíně. Má antimikrobiální a protizánětlivé účinky.    Zimolez japonský:  obnovuje rovnováhu přirozené mikroflóry, působí jako diuretikum a má protizánětlivý účinek. Korejští vědci, zkoumající protizánětlivé působení této rostliny, odhalili rostlinné látky, které snižují bolest stejně dobře, jako aspirin.                                                                                                      Gardénie jasminoides - antiseptické účinky. V tradiční čínské medicíně se používá jako prostředek proti křečím a také jako diuretikum při onemocnění ledvin a močových cest.                                                                                          Pampeliška lékařská -  známý prostředek tradiční medicíny je široce používán ke zmírnění zánětu a pro stimulaci lokální imunity.                                                Máta - chladí, mírní bolestivé pocity. 


AKTIVNÍ SLOŽKY:

Ve svém složení vložka "Jemná péče" obsahuje velké množství doplňujících rostlinných složek, které mají diuretické, antiseptické a analgetické vlastnosti: cypřišek letní, řepík lékařský, kořen dioscorea, puškvorec travolistý, mořena srdčitá, pivoňka keřovitá, Angelica grosseserrata, pelyněk Artemisia capillaris, sporýš lékařský, kůra z kořene třemdavy bílé, křídlatka japonská, touleň srdcolistá, tomkovice vonná, kořen šáchoru hlíznatého, kotvičník zemní, kůra korkovníku amurského, kořen skřípiny, stroček pomněnkový, výtažek z šišáku bajkalského, kořen smilaxu, hořec drsný, Agastache vrásčitá, zlatice převislá, žlutodřev peprný, prášek z kořene stemony, plody Cnidium Monnieri, kořen Alpínia officinárum, starček, vraní oko.


Vaše názory a postřehy jsou pro nás důležité.

Pokud se Vám článek líbí - děkuji za sdílení na sociálních sítích.