— Masážní gel ORTHOPHYT —

Vaše nohy budou skákat radostí

POPIS:  Fyto-gel Ortofit  patři mezi TOP 10 nejprodávanějším produktů Tiande! A právem. Od roku 2018 společnost Tiande vyrábí Ortophyt a Slaviton s novou vylepšenou recepturou.

Byliny, voda, minerály této oblasti mají zvláštní energii a sílu. A skoro všechny léčivé rostliny v receptuře Ortofitu  jsou pěstované a sbírané v Horním Altaji - území je zařazeno do seznamu UNESCO, jako jeden z málo změněných ekologických regionů světa. .

Medicínská žluč ve staré receptuře byla nahrazená vanilyllovým éterem. To je produkt nové generace, jeho název se odvíjí od názvu receptoru citlivostí v našem organizmu - tak zvaných vaniloidných receptorů, které reagují na různá podráždění - bolest, tlak, teolo.

HMOTNOST: 125g

Běžná cena: 295,- Kč

V.I.P. Zákazník: 192,- Kč


Vanilyllový éter vypíná vaniloidní receptory (receptory, které signalizují v organizmu pocit bolestí). Vanilyllový éter velmi jemně a efektivně zahřívá tkaně. On hřeje, nepálí a příjemně voní po vanilce.

Speciální konzistence toho gelu - umožňuje účinným látkám, rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se na postižené místo v krátkém časovém období. 

PROSPĚŠNOST MASÁŽNÍHO GELU:    Důležitou látkou, kterou gel obsahuje, je Dimethyl sulfon (netoxická organická sloučenina síry) získávaná krystalizací mořské vody. Síra je velmi důležitým prvkem pro syntézu pojivové tkáně, ke které patři i kloubní chrupavka. Při nemocech pohybového ústrojí se obvykle doporučují sirovodikové koupele. Studie prokázaly, že dimethyl sulfone má obdobné účinky jako nesteroidní lék Ibuprofen, ale oproti Ibuprofenu nemá vedlejší účinky. Síra je hlavním dopravním prostředkem všech aktivních látek gelu do pokožky.

Další skvělou látkou obsaženou v gelu je propolis - je zdroj křemíku a manganu, které jsou nezbytné pro regeneraci pojivové tkáně. Antibakteriální účinek propolisu je 5x silnější než novokain. Mikroby se dokáží přizpůsobit jakémukoliv antibiotiku - avšak vůči propolisu se přizpůsobit nedokáží. Jedná se o nejúžasnější látku.

"ZDENĚK DOPORUČUJE:" Tento gel používám v zimním období k prohřívání ledvin, jelikož ledviny v zimě trpí, je potřeba je udržovat v teple, aby nám fungovali na 100%. Ledviny totiž přebírají v zimě detoxikační funkci jater (játra v zimním období odpočívají a regenerují)