— Masážní gel "SLAVITON"

Úleva při chůzi, stresu i migréně

POPIS Fytogel Slaviton, to je zdraví ze samého srdce Altaje! Altaj je jedinečné místo. Jeho území je zařazeno do seznamu UNESCO, jako jeden z málo změněných ekologických regionů světa.

Byliny, voda a minerály této oblasti mají zvláštní energii a sílu. A skoro všechny léčivé rostliny v receptuře Ortofitu i Slavitonu jsou pěstované a sbírané v Horním Altaji.

Speciální gelová konzistence SLAVITONU umožňuje účinným látkám rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se na postižené místo v krátkém časovém období. Masážní gel se používá, jako kosmetický pomocný přípravek, v případě kdy jsou na pokožce nohou viditelné vějířky vlásečnic.


ZDRAVOTNÍ HLEDISKO:   Při křečových žílách se vyskytuje stagnace (krve), která vede k zánětu žil a kůže. Živiny se nedostávají do pokožky a toxiny se neodvádí. Zhoršuje se kvalita pokožky. Kůže se ztenčuje, papírovatí a vysychá nebo naopak může být prosáklá až zmokvalá. A to už jsou předpoklady vzniku Bércových vředů, které se často vyvinou z malého poranění, škrábnutí nebo oděrky, která se dlouhou dobu nechce zahojit. 

Dispozice k vzniku křečových žil je nám dána převážně od rodičů a prarodičů. Dle posledních výzkumů je přímá genetická souvislost byla prokázán až u 80 % populace. Ohlédneme-li se hodně zpátky, tak křečové žíly jsou i jakousi daní za to, že chodíme vzpřímeně. Čím větší je hmotnost těla, tím větší je zátěž na náš žilní systém. K pochopení příčin vzniku křečových žil je nutné v několika větách zmínit anatomii žilního systému dolních končetin.

Z dolních končetin krev odtéká směrem k srdci proti zemské přitažlivosti. Žíly jsou proto vybaveny množstvím chlopní, které brání zpětnému toku krve. Hluboký žilní systém je uložený mezi svaly. Jak se svaly smršťují a uvolňují přečerpávají krev výš k srdci. Povrchní žilní systém, tedy ty žíly, které vidíme pod kůží, mají také chlopně a s hlubokými žilami jsou spojeny řadou spojek. Problém nastává, když chlopně v naších žilách nefungují, tak jak mají (vzniká žilní nedostatečnost). Výsledkem této nedostatečnosti je přetlak v žilním systému. Jejím projevem je jednak pocit těžkých, unavených nohou, vzácně nočních křečí (odtud název křečové žíly), nebo pocit pálení až bolesti ve viditelně rozšířených žilách. Bolet mohou i drobné tzv. pavoučkové žilky.

Jaké jsou časné příznaky křečových žil, které nás upozorňují, že s našimi žilami něco není v pořádku?:          

- objevuji se cévní hvězdičky na nohách                                                                                                                    - tíha v nohou                                                                                                                                                              - otoky nohou na konci pracovního dne

Jsou však známé i jiné faktory rozvoje křečových žil, a těmi jsou:

- dědičnost - riziko je 70%                                                                                                                                          - sedící a stojící práce (jednostrannou zátěž, stereotypní námaha, stání na jednom místě)                                    - těhotenství - objem krve u těhotných žen se zvyšuje o 35%, stav žil závisí na tlaku v dutině břišní. Během     těhotenství se    zvyšuje zátěž na cévní a žilní systém.                                                                                            - vysoké podpatky, čím vyšší tím horší. Max výška podpatku by měla byt 4 cm                                                    - některé druhy fyzické aktivity - zvedání těžkých břemen                                                                                    - problémy s tlustým střevem (zácpa) Bylo prokázáno že zácpa a následné napětí na toaletě zvyšují tlak v žilách a tím        oslabuje žilní chlopně                                                                                                                      - perorální antikoncepce (postihují žíly, cévy, hormonální systém) zahušťuje krev, zvyšuje riziko nadměrného srážení krve    a uzávěru žil a tím způsobuje vznik trombózy.                                                                                  - špatné návyky sezení (noha na nohu)                                                                                                                    - nepohodlné oblečení (pevná guma na ponožkách, která brání volnému pohybu krve - Medical guma)


Jak se můžeme vyvarovat vzniku křečových žil? Změňte svůj životní styl:   Dbejte na dostatek vlákniny, vitamínů, rutinu, bioflavonoidů a antioxidantů. Velmi prospěšné jsou proto potraviny s jejich obsahem jako např. pohanka (přírodní zdroj rutinu, flavonoidů), zelenina, citrusové ovoce, proto potraviny s jejich obsahem jako např. pohanka (přírodní zdroj rutinu, flavonoidů), zelenina, citrusové ovoce, luštěniny, těstoviny, celozrnné pečivo, rýže a červená řepa. Vyvarujte se tabákových a alkoholických výrobků, potravin, které obsahují tuky a cukry (sušenky, koláče, šlehačka, dorty, koláče apod.). Omezte sůl, smažená jídla a konzervované potraviny.                

Zapojte více pohybový režim:

  • zařaďte do svého pohybu odkrvující cviky (šlapání na kole, svíčka)
  • pravidelná chůze a plavání
  • vyhnout se dlouhodobému sezení nebo stání
  • rozhodně se vyvarujte dávání nohy přes nohu
  • střídavé koupele (teplá a studená) ráno a večer  

...to všechno významně snižuje riziko vzniku křečových žil a bércových vředů. 

ZDENĚK DOPORUČUJE:  Přátelé, počítejte s tím, že jak dlouho křečové žíly vznikaly, tak dlouho se i budou hojit. Pokud máte velké varixy a řešíte problém až nyní, s jistotou můžu říci, že při pravidelném používání se zastaví zhoršování stavu a varixy se nebudou dále rozšiřovat (aplikujte gel na postižené místo 2x denně, během 8 týdnů ). Díky posílení cév a jejich stěn se stav začne zlepšovat - ALE OPRAVDU POMALU! V případě velkých varixů je potřeba být v péči lékařů! Proto Vás prosím, nepodceňujte i málo viditelné žilky nebo křečové žíly. Působte na ně hned od začátku. SLAVITON je vynikajícím pomocníkem v nouzi. Nenechte to však dojít daleko! Myslete především na své zdraví. Kdo má doma 3D Photoner, tak doporučuji 1x denně svítit zeleným světlem vč. ultrazvuku. Vždy před použitím Photoneru namažte silnější vrstvou Slavitonu.. Kromě toho naše přírodní produkty můžete kombinovat s tradičními metodami léčby.

Na závěr bych chtěl vyzdvihnout Slaviton, jako unikátní gel, který se doporučuje nejenom při léčbě nohou ale můžete ho používat i při: 

  • hemoroidech - mizí hemoroidální uzliny, zaceluje mikro-praskliny v oblastí řitního otvoru, tato kůra by měla trvat min. 7-10 dní (ráno + večer mazat gel na povrchu konečníku, ale vmazat i do konečníku, urychlíte hojení hemoroidů). 
  • migrénách - můžete nanést na oblast trapézovou, na šlapky obou nohou a na spánky (doporučuji kombinovat s fytonáplastí WUTONG.
  • dýchacích potížích nanášejte na hrudník a můžete kombinovat s našimi náplastmi. 
  • stresových situacích a úzkostech - opět namazat Slaviton na hrudník (dojde ke zklidnění organismu-nutno ovšem zůstat v absolutním klidu, aby se kýžený výsledek dostavil)
  • bércových vředech - nanášet gel 6-8 krát denně kolem bércového vředu (odvádí toxiny, zlepšit výživu postižené pokožky kolem bérců a zabraňuje rozšíření a vzniku dalších vředů.)

— CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT —

Podpořte své zdraví dalšími produkty

Od té doby co jsem se poprvé setkal a vyzkoušel náplasti WUTONG už nemám potřebu brát prášky na bolest - čehokoliv. Fytonáplast se dá totiž použít kdykoliv, když se potřebujete zbavit bolesti: hlavy a migrény, zad, svalů, šlach, kloubů a otoků, při hojení zlomenin, zubů v kombinaci s náplastí JIAN KANG.

Emulze přispívá k prevenci otoků, eliminaci diskomfortu a pocitu těžkých nohou, pomáhá zmenšit kapilární síť a předcházet jejímu vzniku, šetrně pečuje o pokožku nohou. vhodné použít i na bolesti kloubů a šlach nohou i rukou. 

Fytonáplasti Zhui Feng Forte obsahují dvakrát více aktivních látek než jejich předchůdce. Zvyšují se tak jejich účinky. má analgetické účinky - 100% nahrazuje prášky proti bolesti, odstraní záněty a otoky svalů a šlach, rychlá pomoc při bolestech kloubů, odbourává stres a svalové napětí, zklidňuje organismus a napomáhá lepšímu spánku, napomáhá řešit problémy revmatismu, dny, artritidy, osteochondroze.