MASÁŽNÍ GELY

Výrobky z řady ALTAJ SACRAL vyrobené na bázi altajských bylin a dalších přírodních složek, zajistí potřebnou péči vašim nohám, uchovají jejich zdraví a lehkost. A o to nám všem jde především.

Chladivý masážní gel "SLAVITON"

Běžná cena: 295,- Kč

V.I.P. Zákazník: 192,- Kč

Speciální gelová konzistence SLAVITONU umožňuje účinným látkám rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se na postižené místo v krátkém časovém období. Masážní gel se používá, jako kosmetický pomocný přípravek, v případě kdy jsou na pokožce nohou viditelné vějířky vlásečnic.


Hojivá emulze na nohy "LESNÍ PROCHÁZKA"

Běžná cena: 314,- Kč

V.I.P. Zákazník: 205,- Kč 

Tato emulze zlepší stav vašeho cévního systému přírodní cestou. Během chvilky eliminuje pocit těžkých nohou, výrazně dopomáhá proti bolesti kloubů a šlach nohou i rukou. 

Zahřívací masážní gel "ORTHOFIT"

Běžná cena: 295,- Kč

V.I.P. Zákazník: 192,- Kč 

Masážní gel detoxikuje organismus, pomáhá se zbavit napětí a bolestí svalů a kloubů, zpomaluje degeneraci kloubních chrupavek a napomáhá její obnově, prostředek prevence onemocnění kloubů při sedavém způsobu života, zahřívací gel pro sportovce před výkonem. Zažijete komfortní pocity: zahřívání bez pálení (vanillylový éter), nedráždí ani citlivou pokožku (olivový olej) 


Zklidňující masážní gel "TEKUTÁ NÁPLAST"

Běžná cena: 322,- Kč

V.I.P. Zákazník: 210,- Kč

Rychlá pomoc při poranění a námaze. Vynikající pomocník pro ty z vás co vedete aktivní sportovní život, anebo máte fyzicky namáhavé nebo sedavé zaměstnání. Tělový krém rozehřeje ztuhlé klouby, rozproudí lymfatický systém a tím uleví od pocitu těžkých nohou, uleví sportovcům před i po namáhavém tréninku, díky svým aktivním složkám okamžitě uvolňuje svaly, klouby a šlachy, zahřívací účinek se opětně aktivuje působením suchého tepla.