Masážní olej pro ženy  "TAJEMSTVÍ BLAHODÁRNÝCH VRCHOLŮ" 

Nepřekonatelný v péči o prsa


Masážní olej ženě zajistí:

  • unikátní komplex přírodních extraktů a bylin bez parfemace a konzervantů
  • ochranu prsou před zbytněním prsní tkáně (mastopatie)
  • snižuje bolestivá prsa při mastopatii
  • má vysoký energizující účinek na organismus
  • zpevňuje prsa
  • podporuje látkovou výměnu
  • chrání samotné buňky před škodlivými látkami

POPIS:   Olej "Tajemství blahodárných vrcholů", jehož recept se předával z mistra na učence po mnohá staletí, je jedinečným svědectvím o moudrosti a dovednosti čínský léčitelů. Hlavním účinkem masážního oleje je harmonizace ženského těla a posílení zdraví mléčných žláz. Obsahuje unikátní komplex přírodních extraktů a olejů. Zpevňuje pokožku prsou, dodává jí pružnost. V kombinaci s masáží stimuluje mikrocirkulaci. Tento jedinečný nástroj obnovuje vitalitu ženy a naplňuje tělo blahodárnou energií.

"Tajemství blahodárných vrcholů" obnovuje vitalitu ženského těla, naplňuje jej energií, čistí krev a eliminuje jeho stagnaci. 


OBJEM: 10ml   (při každodenním používání vydatnost 30-40 dnů)

Běžná cena: 1133,- Kč

V.I.P. Zákazník: 737,- Kč   


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ OLEJE:    Olej se doporučuje při prvních příznacích mastopatie: přeměna prsu, výskyt tukové tkáně a uzlů, bolest, nepohodlí v prsou spojené s premenstruačním syndromem. Kromě toho je "Tajemství blahodárných vrcholů" účinné pro udržení krásy a prevenci celkového zdraví ženy. Prsa ženy je ukazatelem nejen její krásy a přitažlivosti, ale také jejího zdraví. Podle statistik trpí 60-90% žen ve věku 25 až 40 let mastopatií patologií mléčné žlázy, charakterizované růstem jejích tkání a bolesti. Tento problém je znám už více než sto let a je stále nejběžnější. Na mastopatii neexistuje žádný léčivý přípravek, protože to není onemocnění, ale bakteriálně-imunohormonální proces, který signalizuje selhání ženského těla. A pokud se tomuto varovnému signálu nebudete patřičně věnovat včas, může se v prsu rozvinout do nádoru během pouhých 6-10 měsíců.

Proto se u prvních příznaků mastopatie: překrvení prsu, změn vzhled bradavek a uzlin, bolesti v mléčné žláze spojená s premenstruačním syndromem, poraďte nejprve s lékařem a začněte obnovovat tělo pomocí masážního oleje "Tajemství blahodárných vrcholů". 

APLIKACE:     Pokud žena nemá problém s prsní tkání, ale z preventivního hlediska by chtěla zabránit možnému vzniku onemocnění, doporučujeme několika kapkami potřít pokožku po celé délce mléčné žlázy a nechte působit 35 minut ( v tuto dobu buďte v klidu a relaxujte). V této době se mohou objevit následující příznaky (otupělost, otok, necitlivost nebo bolest ), tyto jsou však normální reakcí na bylinky v oleji obsažené a nemusí Vás znepokojit. Nebojte se. Tyto reakce - varovná znamení - pokud nastanou hovoří o problémech na místech, kde byly tyto nepříjemné pocity. Na tato místa by měl být masážní olej aplikován při příštím použití a to následovně.

ZPŮSOB POUŽITÍ:   Průběh aplikace masážního oleje závisí na stavu prsu:
Každý den, ráno a večer 4-5 kapek oleje jemně vtírány do problematické oblasti mléčné žlázy až do úplného vstřebání oleje do pokožky.

7 dní - Preventivní kůra (měla by se provádět v pravidelných intervalech každý měsíc) 7-21 dní - Lehká kůra ( při mírném otoku prsní žlázy, nebo premenstruční bolesti prsou a bolesti na hrudi) 21 dní - Hlavní kůra ( již od mírného zduření mléčné žlázy až po výrazné změny mléčné žlázy) absolvovat kůru 21 dnů, poté 7 dnů přestávka a opět aplikovat Hlavní kůru až do úplného zotavení žlázy. V pokročilých případech budete potřebovat 2-3 Hlavní kůry.

Po 3-5 dnech používání oleje pro choroby mléčné žlázy v mírné fázi se tuhé tuleně zpomalují. V případě závažnějších onemocnění se může objevit nažloutlý výtok z bradavek. To znamená, že se úspěšně odbourávají zánětlivé procesy v prsu.

UPOZORNĚNÍ:    Pozor! Je zakázáno používat olej při nádorových onemocněních.

Při používání oleje musíte dodržovat jednoduchá pravidla
1. Nejezte studené a surové potraviny, včetně ovoce.
2. Je zakázáno užívat tento olej během menstruace, během laktace a během těhotenství.
3. Nesmí používat lidé s těžkou hypertenzí a srdečními chorobami.
4. Je nutné dodržovat denní režim, vést zdravý životní styl, vzdát se špatných návyků, zajistit si v noci dobrý odpočinek.
5. Je důležité zachovat dobrou náladu a pozitivní emocionální zázemí.
6. Musíte nosit pohodlnou, nepevnou podprsenku.
7. Nezapomeňte pravidelně vyšetřovat prsa. 

AKTIVNÍ SLOŽKY:

KOZINEC:  Kořen kozince je bylinou dlouhověkosti a mužné síly. Pryskyřice kozince má díky vysokému obsahu selenu, flavonoidů vitamínu C a E výborná antioxidační schopnosti. Chrání buňky proti útokům volných radikálů a lokálně zlepšuje imunitu. Má schopnost podporovat fyzickou a mentální aktivitu.  

ŠALVĚJ: Lístky šalvěje jsou zdrojem fytoestrogenů - rostlinných analogů hormonů. Přispívají k regulaci menstruačního cyklu u žen.

ZÁZVOR:   Extrakt z kořene zázvoru aktivuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce tonizuje a obnovuje její pružnost. 

STYRAX:   Vypíná pokožku, zvyšuje její pružnost a elasticitu, urychluje hojení prasklin a dalších drobných poranění pokožky.  

ŽENŠEN PRAVÝ:   Extrakt z kořene ženšenu má výrazné tonizační vlastnosti, stimuluje mikrocirkulaci v pokožce, zlepšuje látkovou výměnu, chrání před negativním vlivem vnějších faktorů. 

LIBEČEK LÉKAŘSKÝ:    Má vysoký obsah vitaminů a je močopudný. Tím čistí krev i celý organismus, zlepšuje krevní oběh, léčebně prospívá při srdečních chorobách, dně, revmatismu a onemocnění ledvin. Působí jako mírné rozpouštědlo žlučových a močových kamenů. Celkově posiluje organismus, hlavně nervovou soustavu a svalstvo, působí též jako mírné afrodiziakum. Ženám libeček pomáhá při nepravidelné menstruaci.