Menstruační bylinné vložky "NEFRITOVÁ SVĚŽEST"  noční super

Nerušený spánek dokonce, i když máte "své dny"


Dámské menstruační vložky jsou legendárním produktem v nabídce TianDe. Chrání především ženu, nejen spodní prádlo. Zachovali jsme to nejlepší a zdokonalili kvalitu výrobku, aby jste se ve zvláštní dny cítila maximálně chráněna.  

POPIS:  Noc je důležitá pro regeneraci sil a zbytečné napětí zde vůbec není na místě. Během vašich dnů je klid a pohoda nesmírně důležitá pro kvalitní spánek. Děláte si starosti kvůli tomu, aby vaše vložka neprotekla? Nové dámské bylinné vložky Nefritová svěžest super se postarají o váš nerušený spánek.

Bylinné vložky "Nefritová svěžest" noční super jsou novou generací hygienických prostředků s patentovaným fytokomplexem, který byl vyvinut ve výzkumném institutu All China Institut v Guangzhou. 

POUŽITÍ:  Během spánku při menstruaci. 


OBSAH BALENÍ: 10ks

Běžná cena: 177,- Kč

V.I.P. Zákazník: 115,- Kč


Bylinné vložky Nefritová svěžest noční super:

  • 6 ochranných vrstev. Přidali jsme dodatečnou celulózovou vrstvu pro zvýšení absorpčních schopností, a tedy i spolehlivosti;
  • absorpční vrstva obsahuje o 20 % více gelu*, což znamená, že se tekutiny budou vsakovat ještě rychleji! Důležité je, že v nových vložkách používáme stejnou absorpční látku jako v dětských plenách;
  • množství ochranných bariér, které zabraňují protečení, bylo zdvojnásobeno - nyní je jich 10*. Můžete si být jistá, že vás vložka ochrání po celou noc!
  • přírodní prodyšná vrchní vrstva se zvýšenou perforací.

*Ve srovnání s vložkami "Nefritová svěžest" pro mimořádné dny z předchozí řady.

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:  Byliny ve složení fytokomplexu:

  • odstraňují bakterie a nepříjemný zápach;
  • eliminují svědění a podráždění;
  • přispívají k normalizaci menstruačního cyklu;
  • menstruace se díky uklidňujícím bylinám stává méně bolestivou
  • pečují o ženské zdraví, dodávají pocit komfortu a svěžesti.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MÁTA:    Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

HŘEBÍČEK - Hřebíčkový olej má antiseptické, protizánětlivá a protiplísňové účinky, Napomáhá normalizaci menstruačního cyklu. Hrebíček má tonizační aroma, náleží do skupiny afrodiziak.

KAMÉLIE ČÍNSKÁ:  Má neuroprotektivní a analgetické účinky. Zlepšuje funkce imunitního systému a působí jako ochrana proti rakovinovému bujení.