Menstruační vložky s fytomembránou "ENERGIE BYLIN" denní

Už žádné hormonální výkyvy během "vašich dnů"


Patentované koncentráty rostlinných výtažků připravovány dle dávných receptů čínské královské dynastie Tang.

Vložky jsou vyvinuty tak, aby chránily především ženu, a nejen spodní prádlo. Zachovali to nejlepší z pradávných receptur a zdokonalili kvalitu výrobku, aby jste se ve zvláštní dny cítila maximálně chráněna.

Unikátní Fytomembrána s vysokou koncentrací aktivních složek ze 49 bylin. Vložky působí především jako suchý bylinný zábal a teprve pak jako vysoce kvalitní hygienické prostředky. Mají aromaterapeutické účinky díky unikátní kombinaci bylin a aktivují schopnost těla k sebeléčení, mají harmonizující účinek - jsou vhodné při stresovém období a při častém nachlazení jako podpůrný prostředek.

POPIS:   Vložky jsou doporučovány v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění, při výrazném projevu zánětlivých procesů včetně kandidózy, anebo při projevu zánětů a výtoků. Pokud máte sklony k těmto onemocněním, tak jako prevence proti jejich opakovaným návratům. Působením bylin vložky normalizují hormonální hladinu ženy a zlepšují tak kvalitu života při menstruaci.

Fytomembrána vložek se vyrábí speciální technologií zpracování čerstvě řezaných bylin (ta zahrnuje - mikro drcení rostlinných buněk, extrahování léčivých látek, jejich vakuové koncentrování, magnetizaci a sterilizaci), která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek rostlinných buněk ( 70-80% aktivních složek v každém výrobku mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a bylinných nálevech). Krom toho fytomembrána zajišťuje vysokou vzduchopropustnost, dobrou savost vložky a rychlé vpravení tekutiny do hloubky.

OBSAH BALENÍ: 8ks bavlněných vložek + tester kontroly vaginální mikroflóry 

Běžná cena: 202,- Kč

V.I.P. Zákazník: 132,- Kč


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:   Jistě víte, že příčinou mnoha chorob v intimních partiích je narušení vaginální mikroflóry, která poskytuje ochranu všem reprodukčním orgánům. Příčinou tohoto narušení může být obyčejné oslabení imunitního systému. které otvírá bránu infekcím a může vést k rozvoji zánětlivých procesů a dokonce rakoviny děložního čípku.

POUŽITÍ:   Slouží k použití při menstruaci, v případě zaléčení vašich gynekologických problémů. Balení vložek obsahuje jednoduchý test na kontrolu mikroflóry, s nímž může každá žena snadno zjistit přítomnost / nepřítomnost pohlavních onemocnění - do 30 sekund a doma. Jakýkoliv zánětlivý proces v těle způsobuje posun v rovnováze pH a indikátor testu to barevně okamžitě zobrazí.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

MÁTA:    Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

TRUSKAVEC PTAČÍ - Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny. Droga má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj je prospěšný při chorobách kloubů, při dně, revmatismu, při některých ženských chorobách, především u silného menstruačního krvácení a gynekologické výtoky (bělotok). Slouží též při léčení tuberkulózy a při chronickém onemocnění dýchacích cest.  

DĚHEL ČÍNSKÝ:    Se také někdy nazývá ženský žen-šen. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

PIVOŇKA ČÍNSKÁ:   Extrakt z kořene pivoňky zjemňuje pokožku a zmírňuje podráždění. 

KURKUMOVNÍK: Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Všechny polyfenoly obsažené v kurkumě jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Kurkumin má na lidské zdraví úžasné účinky. O kurkuminu se hovoří nejčastěji kvůli jeho protirakovinným účinkům. Protinádorové působení je u kurkumy sledováno již delší dobu. Stejně tak jsou známé jeho účinky na osteoartritidu. Kurkumin má ale také úžasný vliv na mozek, dokáže léčit Alzheimerovu chorobu, ozdravit a aktivovat činnost celého mozku a posílit paměť.  

ALOE BARBADENSIS:   Aloe je směsí zhruba dvou set významných a užitečných složek, mezi něž patří vitaminy, minerály, enzymy, aminokyseliny, cukry a mnohé další, mezi nimi i lignin. Právě on umožňuje pronikat ostatním složkám hluboko do pokožky a napomáhat rychlému hojení menších poranění. Extrakt z Aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci a zlepšuje její pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Aloe napomáhá likvidaci bakterií, virů a plísní

ALUNIT:    Přírodní minerál vulkanického původu. Má přírodní antibakteriální účinek. Likviduje bakterie, které jsou příčinou vzniku zápachu, zajišťuje svěžest po dobu více než 24 hodin. Alunit uklidňuje pokožku a výborně zmírňuje svědění. Má vliv na přirozené vylučování kožního mazu a snižuje pocení. Alunit je hypoalergenní.