Menstruační vložky s fytomembránou "ENERGIE BYLIN" noční

Kvalitní ochrana proti protečení, klidná noc i během menstruace


Dámské menstruační vložky jsou legendárním produktem v nabídce TianDe, byly vyvinuty vědci ze Státního centra čínské medicíny v Guang-zhou (patentované koncentráty rostlinných výtažků jsou připravovány dle dávných  receptů královské dynastie Tang). 

Vložky jsou vyvinuty tak, aby chránily především ženu, a nejen spodní prádlo. Zachovali to nejlepší z pradávných receptur a zdokonalili kvalitu výrobku, aby jste se ve zvláštní dny cítila maximálně chráněna.  

Unikátní Fytomembrána s vysokou koncentrací aktivních složek ze 49 bylin. Vložky působí především jako suchý bylinný zábal a teprve pak jako vysoce kvalitní hygienické prostředky. Mají aromaterapeutické účinky díky unikátní kombinaci bylin a aktivují schopnost těla k sebeléčení, mají harmonizující účinek - jsou vhodné při stresovém období a při častém nachlazení jako podpůrný prostředek.

POPIS:   Tato menstruační vložka je doporučována v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění, při výrazném projevu zánětlivých procesů včetně kandidózy, anebo při projevu zánětů a výtoků. Pokud máte sklony k těmto onemocněním, tak jako prevence proti jejich opakovaným návratům. Působením bylin vložky normalizují hormonální hladinu ženy a zlepšují tak kvalitu života při menstruaci.

Fytomembrána vložek se vyrábí speciální technologií zpracování čerstvě řezaných bylin (ta zahrnuje - mikro drcení rostlinných buněk, extrahování léčivých látek, jejich vakuové koncentrování, magnetizaci a sterilizaci), která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek rostlinných buněk ( 70-80% aktivních složek v každém výrobku mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a bylinných nálevech). Krom toho fytomembrána zajišťuje vysokou vzduchopropustnost, dobrou savost vložky a rychlé vpravení tekutiny do hloubky.

OBSAH BALENÍ:    8 kusů bavlněných vložek + tester kontroly vaginální mikroflóry.

Maloobchodní CENA:   238,- KčVÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLOŽKY:   Jistě víte, že příčinou mnoha chorob v intimních partiích je narušení vaginální mikroflóry, která poskytuje ochranu všem reprodukčním orgánům. Příčinou tohoto narušení může být obyčejné oslabení imunitního systému. které otvírá bránu infekcím a může vést k rozvoji zánětlivých procesů a dokonce rakoviny děložního čípku.

JAK SI MÁ ALE MODERNÍ ŽENA UDRŽET SVÉ ZDRAVÍ?   Víte o tom, že menstruační vložky, které si běžně zakoupíte v drogerii jsou vyráběné z odpadních materiálů? Přijde mi k neuvěření, že na tak důležité orgány si přikládáme odpad. Čínští lékaři ale vyvinuli vložky, které nejsou jen menstruační. Velice rád vám je představím a pevně doufám, že nejedné z vás , MILÉ DÁMY, pomůžou k tomu Vašemu "Ženskému štěstí".

POUŽITÍ:   Slouží k použití při menstruaci v době spánku, v případě zaléčení vašich gynekologických problémů. Balení vložek obsahuje také jednoduchý test na kontrolu mikroflóry, s nímž může každá žena snadno zjistit přítomnost / nepřítomnost pohlavních onemocnění - do 30 sekund a doma. Jakýkoliv zánětlivý proces v těle způsobuje posun v rovnováze pH a indikátor testu to barevně okamžitě zobrazí.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MÁTA:    Zvyšuje tělesnou kondici, pomáhá i přifrigiditě a impotenci, posiluje celou nervovou soustavu, máta zjemňuje pokožku, zmírňuje podráždění, dodává pocit komfortu a svěžesti. Mentol z Máty Peprné působí lokálně antisepticky, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest.Dále chladí a způsobuje místní prokrvení, což ho řadí do skupiny derivancií. Derivancia způsobují překrvení a mírné podráždění a rovněž i pocit tepla v oblasti, kde je použijeme. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru. Dále má účinky protisvědivé. 

TRUSKAVEC PTAČÍ - Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny. Droga má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Čaj je prospěšný při chorobách kloubů, při dně, revmatismu, při některých ženských chorobách, především u silného menstruačního krvácení a gynekologické výtoky (bělotok). Slouží též při léčení tuberkulózy a při chronickém onemocnění dýchacích cest.  

DĚHEL ČÍNSKÝ:    Se také někdy nazývá ženský žen-šen. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu. Napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

PIVOŇKA ČÍNSKÁ:   Extrakt z kořene pivoňky zjemňuje pokožku a zmírňuje podráždění. 

KURKUMOVNÍK: Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Všechny polyfenoly obsažené v kurkumě jsou antioxidační, ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Kurkumin má na lidské zdraví úžasné účinky. O kurkuminu se hovoří nejčastěji kvůli jeho protirakovinným účinkům. Protinádorové působení je u kurkumy sledováno již delší dobu. Stejně tak jsou známé jeho účinky na osteoartritidu. Kurkumin má ale také úžasný vliv na mozek, dokáže léčit Alzheimerovu chorobu, ozdravit a aktivovat činnost celého mozku a posílit paměť.  

ALOE BARBADENSIS:   Aloe je směsí zhruba dvou set významných a užitečných složek, mezi něž patří vitaminy, minerály, enzymy, aminokyseliny, cukry a mnohé další, mezi nimi i lignin. Právě on umožňuje pronikat ostatním složkám hluboko do pokožky a napomáhat rychlému hojení menších poranění. Extrakt z Aloe zklidňuje, změkčuje a hydratuje pokožku, stimuluje její regeneraci a zlepšuje její pružnost, vyhlazuje jemné vrásky. Aloe napomáhá likvidaci bakterií, virů a plísní

ALUNIT:    Přírodní minerál vulkanického původu. Má přírodní antibakteriální účinek. Likviduje bakterie, které jsou příčinou vzniku zápachu, zajišťuje svěžest po dobu více než 24 hodin. Alunit uklidňuje pokožku a výborně zmírňuje svědění. Má vliv na přirozené vylučování kožního mazu a snižuje pocení. Alunit je hypoalergenní.  

— NAŠE ZÁKAZNICE NAKUPUJÍ TAKÉ —

Intimní hygienické pomůcky

Tato vložka pro každodenní použití je doporučována v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění, při výrazném projevu zánětlivých procesů včetně kandidózy, anebo při projevu zánětů a výtoků. Pokud máte sklony k těmto onemocněním, tak jako prevence proti jejich opakovaným návratům. 

Intimní gel působí proti třem typům patogenních mikroorganismů (bakteriím, houbám a virům), které mohou způsobit zánětlivá onemocnění. Gel je vhodný pro každodenní použití nejen pro intimní hygienu. Praktické využití pro muže, ženy i ty kojící, vhodný i pro děti a kojence od jednoho roku pro omývání opruzenin. 

Blahodárné účinky gelu Volupta+ : u mužů silnější nástup erekce, působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení, silný dráždivý účinek, u žen urychluje a prodlužuje orgasmus, dopomůže zažít orgasmus těm ženám, které ho nemohou dosáhnout, výrazně lepší sexuální prožitek pro oba partnery, zabezpečí lepší prokrvení mužských i ženských genitálií a zvýší cirkulaci krve.