Mycí prostředek MÝDLOVÝ OŘECH

OBJEM:      500 ml

CENA:  388,- KčRADA 1:   Omyvatelnost mycího prostředku EKOSFÉRA 30 x převyšuje omyvatelnost konkurenčních prostředků uváděných na trh.


Experimentálně bylo prokázáno, že k úplnému smytí běžného mycího prostředku na nádobí, je potřeba oplachovat pod tekoucí vodou zhruba 100 x a nakonec ještě utřít utěrkou. Dovedete si představit, kolik agresivních látek se dostane do našeho žaludku a trávícího traktu, uvážíme-li, že statisticky průměrná rodina ročně umyje až 8.000 talířů, 18.000 příborů a 8.000 skleniček?


 • Mýdlový ořech kvalitně odstraňuje nečistoty, zbytky jídla a tuku.
 • Znamená výraznou úsporu domácnosti za energie - čím nižší teplota vody tím vyšší odmašťovací schopnost. 
 • Neutralizuje bakterie a nepříjemný zápach.
 • Lehce se smývá z nádobí. Tento mycí prostředek je stravitelný, tzn. že není škodlivý pro trávící trakt
 • Zachovává přirozenou pH rovnováhu pokožky a na rozdíl od syntetických mycích prostředků nevyvolává zásaditou reakci.
 • Vaše ruce a nehty zůstanou krásné a zdravé i po dlouhodobém kontaktu s vodou. 
 • V mnoha případech nahradí všechny běžné mycí a čistící prostředky v domácnosti.
 • Vydatnost koncentrátu - z 500 ml tohoto přípravku lze namíchat 3 litry kvalitního mycího prostředku
 • Nákupem kompletu EKOSFÉR sponzorujete vysazování 1 jehličnatého stromu poprvé v roce 2019 i v České republice. (Koncem roku 2018 to bylo v Evropě již 1.000.000 jehličnatých stromů)


JAK TO FUNGUJE

Saponiny, které vytvářejí podstatně méně pěny než syntetické povrchově aktivní látky, krásně myjí nádobí. Mycím prostředkem EKOSFÉRA je možné a doporučované mýt zeleninu, ovoce, bylinky, bobuloviny a poté je v klidu sníst bez odstranění slupky. Prostředek na bázi mýdlového ořechu odstraní nejen nečistoty, ale díky antibakteriálním vlastnostem saponinů, odstraní také mikroby.

"Je prokázáno, že tento prostředek na nádobí na základě mýdlového ořechu EKOSFÉRA nedráždí oči ani pokožku!"


SLOŽENÍ


VÝTAŽEK Z PLODŮ ROSTLINY rodu SAPINDUS:

Jako mýdlový ořech se označují plody stromů rodu Sapindus, které rostou v tropických a subtropických oblastech. Ve skutečnosti plodem není ořech, ale bobule, jejíž slupka postupně tvrdne. Právě ta obsahuje ekologické čistící látky zvané saponiny - pěnidla.- KOKOGLUKOSID:

Je jemný mycí prostředek rostlinného původu, který je 100% biologicky rozložitelný a vyrábí se fermentací cukru, kukuřice a kokosového oleje.

- CITRONOVÝ OLEJ a KYSELINA CITRONOVÁ:

Jsou přírodní aromata a konzervanty.

- EUXYL:

Je inovativní zelený konzervant používaný v ekologických prostředcích, jehož účinnost je srovnatelná s parabeny. Působí na kvasinky a bakterie, což umožňuje podstatně snížit dávkování konzervantu. Používá se zejména v prostředcích k péči o ústní dutinu, velmi populární je v dětské kosmetice.


RADA 2:   MÝDLOVÝ OŘECH při mytí :

 •  ovoce rozpouští vosk, kterým je většina ovoce, a hlavně jablek naleštěna, aby dobře vypadala
 • nevysušuje pokožku rukou ani při dlouhodobém styku s pokožkou - MÁ ZMĚKČUJÍCÍ ÚČINEK NA KŮŽI.
 • dokonale odmastí nádobí i ve vlažné vodě
 • odpadá potřeba kupovat další mycí a čistící prostředky (čistič oken a trouby, nahradí tablety do myčky, leštidla na podlahu, dokonale očistí zamaštěnou digestoř, několik kapek přidávám do pračky k turmalínovým kapslím, pro lepší odstranění mastnoty mých montérek)

RADA 3:   POUŽÍVÁNÍM EKOSFÉRY UŠETŘÍTE NEJEN PENÍZE V RODINNÉM ROZPOČTU, ALE  CHRÁNÍTE TO NEJCENNĚJŠÍ CO MÁTE - A TÍM JE VAŠE ZDRAVÍ. MYSLETE NA TO, AŽ BUDETE V DROGERII KUPOVAT DALŠÍ PŘÍPRAVEK NA MYTÍ NÁDOBÍ. EXISTUJE DALEKO LEPŠÍ ALTERNATIVA - MÝDLOVÝ OŘECH JE MÁ VOLBA.


RADA 4:   JAK POUŽÍVAT MYCÍ PROSTŘEDEK z MÝDLOVÉHO OŘECHU

 • Mycí prostředek lze použít buď, jako neředěný - přímo z lahve - ovšem ve velice malém množství velikosti kapiček. Anebo naředěním ve studené vodě v poměru 1:5 (mýdlový ořech:voda). Přidávejte vždy koncentrát do vody, nikoliv naopak - zamezíte tak zbytečnému vypěnění vzniklé směsi.
 • Teplota vody během mytí nádobí nemusí být vůbev horká. Tento přípravek myje a odmašťuje i ve vlažné až studené vodě.
 • Mycí prostředek je vhodné přidávat do pračky k turmalínovým kapslím, pro zvýšený odmašťovací vlastnost, při praní vysoce špinavého umaštěného prádla (monterky a pod.)

Pokud jste se již rozhodli, a já věřím že ANO, chcete si zakoupit výrobky ECOSPHERE a podpořit tím naši snahu o ochranu této planety, připravil jsem pro Vás speciální balíček. Jako upřímné poděkování každému, kdo tento krok vpřed učiní je v našem e-shopu nastavena zajímavá SLEVA. Budu zároveň rád, když nás podpoříte nebo se zmíníte svým známým třeba jen o tomto jednom výrobku. Já osobně mám rád naši Zemi a není mi jedno co se s ní děje.

                                             Váš partner pro Energický život Zdeněk MACHÁČEK