O NÁS

SMUTNÝ PŘÍBĚH se ŠŤASTNÝM KONCEM

Propagaci a následný prodej výrobků společnosti tianDe jsme se s manželkou rozhodli z jednoho jediného důvodu. A to proto, že jsou jedinečné, jak svými účinky tak i složením.  

"Poprvé jsem se setkal s tradiční čínskou medicínou (TČM) koncem roku 2015. V té době se manželka léčila s rakovinou prsu. Po třetí chemoterapii (a to měla prodělat celkem 16) její imunitní systém přestal fungovat a Pavlínka skončila v nemocnici na kapačkách. Ani přes veškerou péči, kterou doktoři vynaložili, se nepodařilo imunitu nastartovat, aby mohli v "léčbě" chemoterapií pokračovat. Byli jsme oba zoufalí a bezradní. Pokud jste něco podobného zažili, určitě mi rozumíte.

"Zdraví nabízíme s láskou!"

Nezbývalo mi nic jiného, než naděje. Začal jsem hledat hlavně na internetu, kdo nebo co by nám mohlo pomoct. A natrefil jsem na TČM a její podíl při léčbě rakoviny. Tím opravdu "zázračným" produktem, který mojí ženu zachránil - byla Kustovnice čínská. Za studena lisovaná šťáva z bobulí. Do té doby jsem ani netušil, že nějaká kustovnice existuje a co dokáže. A teď to nejdůležitější. Již za dva dny, kdy manželka tento sirup užívala, jí imunita opět začala fungovat, její hodnoty se výrazně zvýšily. Od této chvíle byla již léčba snesitelnější, i když pořád chemo. 

Starší dcera (dnes 20-ti letá slečna ) se v té době rozhodla stát zdravotní sestrou, aby mohla pomáhat nemocným. Po celou dobu léčby zastávala roli mamky a starala se o svou mladší sestru a prakticky vedla domácnost. Neskutečně rychle dospěla a zmoudřela. 

Když se dnes podívám zpět, zjišťuji, že tato nepříjemná zkušenost s rakovinou naši rodinu neskutečně semkla, stali jsme silnějšími. Manželka je velký bojovník,  a my jsme rádi, že to nevzdala, a svojí touhou žít a vidět vyrůstat naše děti, ten boj nakonec vyhrála. Dnes se Pavlínka těší dobrému zdraví a je prakticky vyléčena. Změnili jsme však způsob života - na více pohodový, nehektický. Snažíme se užívat si jeden druhého, dětí a všeho kolem.

TČM jsme zůstali věrní a nejspíš tomu chtěl osud, anebo to měl nejvyšší v plánu, nám v roce 2016 zkřížila cestu společnost tianDe. Od začátku jsme si její výrobky zamilovali. Oslovilo nás nejen složení, ale hlavně možnosti jejích využití. Je totiž několik produktů, které pomohli v následném doléčení ("detoxikační náplasti a bylinné čaje" na vyčistění organismu po chemoterapiích, krém "Slaviton" pomohl rozproudit lymfatický systém a dopomoci tak od nateklých noh, kdy nemohla Pavlínka ani chodit, po šamponu "Bio-rehab a aktivátoru" jí narostly daleko hustší a pevnější vlasy, intimní vložky "Energie bylin" jí do roka obnovily funkci vypálených vaječníků (neskutečná síla přírody vrhla slzy do očí jejímu gynekologovi) a v neposlední řadě krémy na obličej se "Šnečím mucinem" vrátily lesk a jiskru do jejího obličeje).

Po těchto zkušenostech jsme dospěli k závěru, že si to prostě nemůžeme nechat pro sebe a začali jsme tyto důležité informace šířit dál. Mezi námi je spousta lidí co potřebují pomoct anebo poradit. Toto se stalo naším posláním. 

Dnes využíváme prakticky v domácnosti převážně jen výrobky této společnosti. V tianDe mají vše co naše rodina potřebuje."


 PROČ BY JSTE MĚLI VĚŘIT tianDe ? 

Společnost tianDe je na světovém trhu od roku 2006 ,za tu dobu má sta tisíce spokojených zákazníků ve 32-ti zemích světa

Značka tianDe a výrobky korporace si zasloužily množství mezinárodních ocenění. Jednatelé společnosti jsou 100% vlastníky práv a patentů na výrobu všech svých výrobků. Do dnešního dne portfolio tianDe představuje přes 700 jedinečných výrobků ve všech sférách zdravého životního stylu.

SVĚTOVÉ CERTIFIKÁTY KVALITY

Standard ISO 9001 (systém řízení kvality ) je norma, která slouží jako referenční model pro nastavení základních řídicích procesů v organizaci, které pomáhají neustále zlepšovat kvalitu poskytovaných výrobků či služeb ke spokojenosti zákazníka. Tento proces vyžaduje  následnou certifikaci výrobků dle platných státních norem. Výsledkem je certifikát, který je mezinárodně uznávaný a je předpokladem určité zralosti a vyspělosti organizace. 

GMP je anglická zkratka pro Good Manufacture Practice -  Správná výrobní praxe. Jedná se o systém (principy), jehož cílem je zvyšovat bezpečnost potravin, kosmetiky, lečiv atp. Je to způsob, který určuje pravidla provozu, tak aby nedocházelo k nebezpečí, např. vzniku zdravotně závadných výrobků a zároveň nebyla porušována legislativa.

HACCP (Hazadr Analysis and Critical Control Points) je systém stanovení kritických kontrolních bodů, který je nástrojem zajištění a řízení kvality a zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností, které souvisejí s výrobou, zpracováním, skladováním, manipulací, přepravou a prodejem finálnímu zákazníkovi, tedy spotřebiteli. Tento systém je založený na prevenci.