Bělící zubní pasta na bázi DŘEVĚNÉHO UHLÍ

Vyprodáno Ústní hygiena

Bělící zubní fyto-pasta na bázi dřevěného uhlí má sytě černou barvu, která při pravidelném používání zajistí vašim zubům skutečnou bělost. Díky dřevěnému uhlí a dalším složkám, které obsahuje: - jemně čistí zuby a navrací zubní sklovině bělost; - pomáhá odstranit zubní plak od tabáku a kávy; - předchází vzniku zubního kazu a zubního kamene.

HMOTNOST: 75 ml

232,00 Kč
Please select variants first

Vyrovná se bělost vašeho úsměvu bělosti prvního zimního sněhu? Gratulujeme, máte štěstí! A pokud ne, bělejšího úsměvu dosáhnete pomocí zubní pasty od TianDe. PASTA NEOBSAHUJE FLUOR, PARABENY, SLS, AROMATIZÁTORY ANI SYNTETICKÁ BARVIVA. Obsahuje přírodní tenzidy, které na zubní sklovinu působí velmi jemně. Přirozené aroma dodávají přírodní oleje a výtažky, a ne aromatizátory. Tato zubní pasta je součástí série Dr. Taiga. V tajze je možné nalézt skutečně unikátní rostliny, které mají ohromnou léčivou sílu. Vybrali jsme ty nejlepší z nich a vytvořili sérii produktů pro ústní hygienu, která se postará o váš bělostný úsměv a zdraví dásní.

NÁŠ TYP :  Malé množství, ale pravidelně. K vytvoření "černé" pěny stačí malé množství pasty. Nezapomeňte především na pravidelnost čištění. A to nejen kvůli zářivému úsměvu, ale i jako prevenci před zubním kazem.


Blýskněte se zářivě bílým úsměvem. Zubní pasta s černým uhlím zbaví vaše zuby skvrn od čaje, kávy i tabáku

Nenechte se zmást černou barvou zubní pasty. Pokud toužíte po zářivě bílém úsměvu, bělící zubní fyto-pasta na bázi dřevěného uhlí se o něj postará. Díky kombinaci dalších přírodních složek navíc pomáhá předcházet vzniku zubního kazu a zubního kamene.

Proč je černé uhlí dobré na zuby?

Černé neboli aktivní uhlí je odpradávna používané pro své čistící a dezinfekční účinky. Většina z nás ho nejspíš zná jako prostředek pro léčbu zažívacích potíží. Jeho použití v zubních pastách a přípravcích na bělení zubů se však stává stále oblíbenější. A má to svůj důvod. Popel z dřevěného uhlí využívali na bělení zubů již staří Římané. Složky aktivního uhlí na sebe vážou nečistoty, pomáhají ze zubů odstranit plak a usazeniny z jídla a pití. Při pravidelném používání tak budou vaše zuby zářit bělostí.

Šetrné čištění zubů bez parabenů a SLS

Zubní bylinná-pasta obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně čistí vaše zuby a nenarušují zubní sklovinu. Díky výtažkům z bylin a přírodních olejů poskytuje komplexní péči o vaše zuby a dásně.

  1. Bez parabenů a SLS
  2. Bez fluoru
  3. Bez umělých aromatických látek
  4. Bez syntetických barviv


AKTiVNí SLOŽKY:

BERGÉNIE   Badanový extrakt se dlouhou dobu používá při různých zánětech v ústech a plísňových infekcích úst a sliznice. Jako účinný prostředek prevence parodontálních onemocnění.

HNĚDÉ UHLÍ    vrací zubům přirozenou bělost. Částice hnědého uhlí jemně čistí zubní sklovinu bez poškození. Zubní plak odstraňují abrazivním třením a poté jej absorbují.

JALOVEC   Extrakt ze sibiřského jalovce je silný sterilizátor, má silné antiseptické vlastnosti a dodává dechu příjemnou vůni.

EXTRAKT ZE SIBIŘSKÉ JEDLE   má dezinfekční a tonické vlastnosti, léčí prasklinky a drobné oděrky v ústech. Vynikající přípravek při nadměrném pocení.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO   patří mezi přírodní antibiotika, které zabraňují růstu bakterií a hub, svými účinky ničí viry. Je vědecky dokázán účinek na více jak 650 nakažlivých mikroorganismů


SOUViSEJíCí PRODUKTY: