Bylinná náplast na močové cesty "YAOSHEN Forte"

POSÍLENÍ ČINNOSTI LEDVIN, MOČOVÝCH CEST i PROSTATY

Tato náplast funguje jako přírodní sedativum, má antimikrobiální účinek, protizánětlivé a regenerační schopnosti. Účinná u zánětlivých onemocnění močového měchýře pomáhá při odstraňování častého nočního močení a enurézy (nekontrolovaný únik moči). Muži ocení pro svůj pozitivní účinek při předčasné ejakulaci, impotenci, slouží k prevenci prostatitidy, stimuluje sexuální funkce a zvyšuje touhu, řešení problému inkontinence u mužů i žen.

OBSAH BALENÍ: 2 ks náplasti 12 x 8 cm

164,00 Kč
Please select variants first

Přípravek pracuje na principu "suché kapačky". Rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem, pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav.

Výrazný hráč v péči o ledviny a močové cesty. 

  • náplast funguje jako přírodní sedativum
  • má antimikrobiální účinek, protizánětlivé a regenerační schopnosti
  • stimuluje sexuální funkce a zvyšuje touhu
  • posilují činnost ledvin
  • pomoc při předčasné ejakulaci
  • prevence prostatitidy
  • řešení problému inkontinence

VÝHODY UŽÍVÁNÍ NÁPLASTÍ:   Léčitelé nazývají onemocnění ledvin a urogenitálního systému, jako nemoci strachu (kdy u nás převládá kritický pohled na svět a hluboká zklamání). Pokud tyto vlastnosti začnou v charakteru člověka převládat, stávají se postupně ledviny zranitelné a oslabené. Následně toho dochází k poruchám odtoku moči a poruchám metabolismu, infekcím močových cest. Problémem je, že nemocné ledviny nebolí. Takže postupem času dochází  k cystitidě, tvorbě močových a ledvinových kamenů. Bolest se pak stává neúprosnou.

POUŽITÍ:   Náplasti rozpůlíme a každou část lepíme na záda v oblasti pod ledvinami, 3 cm od páteře. Doba použití 12 hodin. poté 4 hodina pauza a pak dalších 12 hodin. Z preventivních důvodů pro posílení ledvin se lepí 10-15 dnů jednou za půl roku, nejlépe v počátku podzimních měsíců a poté na začátku jara.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

PUŠKVOREC:   Má velmi příjemné aroma. Oddenky této rostliny byli nalezeny dokonce v hrobce krále Tutanchamona. Má spasmolytické (uvolňuje křeče hladkého svalstva), dezinfekční a antimikrobiální vlastnosti. Lze ho též doporučit při lenivosti střev a poruchách výměny látkové (látkový metabolismus), jakož i při chudokrevnosti (bledničce) a vodnatelnosti (otoky). Pomáhá při poškození ledvin a je dobrým prostředkem na pročištění celého těla (detoxikace, čistí krev) 

KAFR:   Je přírodní látka získávaná samovolnou krystalizací ze silice vydestilované ze dřeva stromu kafrovníku. Získávání kafru z pryskyřice mohutného stromu kafrovníku bylo v Číně známo již ve starověku.Kafr tiší bolest, Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek. Vědecky uznávané je zevní použití kafru při svalovém revmatismu, srdečních potížích a k regulaci krevního oběhu při nízkém tlaku. 

BAZALKA:   Esenciální olej z bazalky zvedá náladu a pomáhá odstraňovat stres, listy bazalky obsahují vitamín P, provitamín A a rutin. Esenciální olej má lokální anestetický účinek, uvolňuje hladké svalstvo žaludku i dělohy a má antibakteriální vlastnosti.

CIBOTIUM BAROMETZ:   Je krásná dřevnatá kapradina. Její kořeny jsou v tradiční medicíně používány při léčbě onemocnění ledvin. Normalizuje průtok krve v ledvinách, je účinná při zánětlivých onemocněních ledvin a močových cest.

ARIZÉMA AMURSKÁ:   Se vyskytuje v oblasti Číny, severní Koreje a v jihovýchodní Sibiři. Využívanou částí je kořenová hlíza s obsahem saponinů, alkaloidů, steroidů, cerebrosidů a dalších látek.  Má analgetický a dezinfekční účinek, dále protirevmatický a anti-anemický (působí proti chudokrevnosti) účinek. Působí proti svalovým křečím.

KADIDLO:   Je látka často považována za gumu, pryskyřici nebo zaschlou mízu kadidlových stromů a keřů. Má neobvyklé a nezapomenutelné aroma - hořkotrpké kouřové a pryskyřičné. V aromaterapii se používá k úlevě od stresu a léčbě nespavosti. Je to svalový relaxant, a používá se také jako zahřívací, diuretický (močopudný)  a antiseptický (zamezující nákaze mikroby, protihnilobný) prostředek.

METHYLSALICYLÁT:   Má při lokální aplikaci analgetický a místní dráždivý účinek, způsobuje uvolnění svalů a zvyšuje průtok krve, umožňuje prodloužit trvání fyzické aktivity a zlepšuje snášenlivost organismu při zvýšení svalové aktivity.

BORNEOL:     Je pryskyřice získaná z rostliny Samong, známé také jako Ngai kafr. Je znám především jako složka tradiční čínské medicíny a také indické ájurvédy. Borneol má výraznou vůni.Výraznou měrou pomáhá proti pocení, Má silné antibakteriální účinky, používá se na léčbu ušních infekcí, otoků. Snižuje horečku, je to silné antiparazitikum. Vhodný jako přírodní repelent. 

DRAČÍ KREV:   Extrakt se získává z kůry stejnojmenného stromu, který roste v Jižní Americe. Tato látka je známá pro svou obdivuhodnou schopnost urychlovat hojení ran. Léčivá síla této rostliny je využívána od pradávna - zmínky o tom, že ji využívali peruánští indiáni, jsou známy již od objevení Ameriky. Dračí krev obsahuje velké množství antioxidantů a významně posiluje imunitní systém.

MYRHOVNÍK:   Olej z myrhovníku má posilující, protizánětlivé a regenerační vlastnosti, má antimikrobiální účinky.

KULČIBA ČISTÁ:   Je rostlina rozšířená hlavně v Indii, kde jsou její semena používána k dezinfekci vody. Olej ze semen má baktericidní a antimikrobiální vlastnosti. Kulčiba má účinné detoxikační vlastnosti, pomáhá při nevolnosti a trávících obtížích. Zároveň je i velkým pomocníkem při stresu i jeho důsledcích, jako je nespavost, celková přecitlivělost, bolesti hlavy. Účinný pomocník při obtížích  s hemoroidy. V lidovém léčitelství má svůj význam při revmatických bolestech (antirevmatikum) a ochrnutí končetin. Především je ale využívána pro své stimulační a tonifikační vlastnosti a pro výrazný vliv na centrální nervovou soustavu.

PLOŠTIČNÍK:   Cimicifuga dahurica je vytrvalou bylinou, její kořeny mají zklidňující účinek na nervový systém, uvolňují střevní svalstvo. Mezi hlavní látku, kterou tato rostlina obsahuje je fytoestrogen. Někteří odborníci se domnívají, že fytoestrogeny pomáhají v prevenci rakoviny prsu spíše tím, že zadržují vlastní tělesný estrogen před vnikáním do buněk prsní tkáně. Proto byl ploštičník doporučovaný v lidovém léčitelství při tzv. ženských potížích, jako je nepravidelná menstruace nebo tlumení křečí při menstruaci. Byl také používaný jako mírné sedativum a při zánětech. Ploštičník je vhodné využívat pro ženy trpící negativními příznaky menopauzy, jako jsou návaly nebo vysychání vaginální sliznice. 

KALAFUNA:   Obsahuje pryskyřičné látky. Je velmi často využívána v lidovém léčitelství pro své protizánětlivé, antiseptické a anti-alergenní vlastnosti. Jedná se o přírodní konzervační látku, která umožňuje prodloužit životnost kosmetických výrobků společnosti tianDe.

VAZELÍNA:  Vazelína je směsí minerálních olejů a pevných parafínů.