Bylinná ústní voda "DR.TAJGA"

Ústní Hygiena

SVĚŽÍ DECH A ZDRAVÉ DÁSNĚ

Díky aktivním složkám vám pomůže udržovat svěží dech v průběhu celého dne a předchází vzniku problémů se zuby a dásněmi. Ústní voda Dr. Taiga představuje: - prevenci kazu a paradontózy - boj s bakteriemi a nepříjemným zápachem - zdravé dásně a svěží dech nadlouho ÚSTNÍ VODA NEOBSAHUJE ALKOHOL, CHLORHEXIDIN, PARABENY ANI SLS.

OBJEM: 250 ml

232,00 Kč
Please select variants first

Jak často si dáváte svačinky? A jak často máte plnohodnotnou stravu? Po každém jídle zůstávají mezi zuby mikroskopické zbytky jídla (možná je nevidíte, ale určitě tam jsou) a v ústní dutině se začínají množit choroboplodné bakterie. V důsledku toho můžeme cítit nepříjemný zápach z úst, mít periodicky oteklé dásně a dochází k rozvoji zubního kazu.
Tomu všemu se dá jednoduše předejít pravidelným používáním ústní vody Dr. Tajga.  

APLiKACE:   Vypláchněte ústní dutinu dvakrát denně po vyčištění zubů v průběhu 30 vteřin. Nepolykejte.


AKTiVNí SLOŽKY:

BYLINA POŽÁRNÍ:   Extrakt z této byliny má pozitivní účinek na ústní dutinu. Je to vynikající antimikrobiální a protizánětlivá složka. Kromě toho má silný léčivý účinek na zanícené a poškozené dásně.

JUNIPER:   Extrakt z Jalovce Sibiřského je přírodní sterilizátor, má silné antiseptické vlastnosti a dodává dechu příjemnou vůni.

MENTOL:    Čistí dutinu ústní. Na dlouho udrží váš dech svěží a bez zápachu.

JAPONSKÁ ZIMOLEZ:  Extrakt ze zimolezu se dlouhou dobu používá v přírodním léčitelství. Podporuje rychlé hojení krvácejících dásní. Má antiseptické a desinfekční vlastnosti.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: