Detoxikační náplasti MASTER HERB

Detoxikace

Komponenty obsažené v složení náplasti mají přirozené absorpční schopnosti a silný antioxidační účinek. Zlepšují prokrvení pokožky, odstraňují toxiny. To pomáhá zmírnit únavu a svalové napětí, přispívá ke zlepšení spánku a zvýšení celkového tonusu organizmu. 

OBSAH BALENÍ: 2 ks náplasti

139,00 Kč
Please select variants first

Tato detoxikační náplast obsahuje vybraný komplex přírodních složek. Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž. Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek. Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu organismu, za kterou následuje i zlepšení: barvy pokožky, vyčištění pokožky, zvýšení imunity, apod. Aplikace detoxikační náplasti: přípravek lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny. 

NÁŠ TYP:   Detoxikační náplasti zachycují toxiny. Jejich množství lze snadno odhalit na barvě fytopolštářku po použití. Čím je tmavější, tím více škodlivin se při kúře vyloučilo.

APLiKACE:   Před použitím je třeba nohy umýt mýdlem v teplé vodě a vytřít do sucha. Přiložte obklad na chodidlo lepkavou stranou k pokožce a přitiskněte náplast. Na chodidla si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte.


Toxiny jsou pro vaše tělo těžkou zkouškou. Myslete na své zdraví a zbavte se nežádoucích látek

Toxiny jsou látky, které na lidský organismus působí jako jed. Číhají doslova na každém rohu. Stojí za poruchami orgánů a při dlouhodobém působení znamenají velké zdravotní potíže. Do lidského těla se dostávají z mnoha zdrojů. Ve stravě na vás například číhá nebezpečí v podobě umělých konzervantů. Mezi další látky patří drogy, tabák, alkohol nebo je to i nezdravé prostředí, které ničí vaše zdraví. Ať už průmyslové zplodiny, nebo ty z aut, nezdravé okolí má na naše zdraví zkrátka velký vliv. V neposlední řadě za toxiny stojí i chemické látky kolem nás (radon, barviva, lepidla, umělá hnojiva a další). V některých případech si toxické látky vytváří dokonce tělo samo. Při dlouhodobém stresu a psychických obtížích organismus vytváří psychotoxin. I přesto, že nebezpečné látky zahlcují lidský organismus dennodenně, boj s nimi má smysl. A je možná snazší, než jste si dosud mysleli. 

Poťte se, poťte se, poťte se. Detoxikační náplasti skrze vaše chodidla vyčistí organismus

Detoxikační náplasti na nohy z řady Master Herb jsou synonymem pro jednoduchý způsob detoxikace těla. Znamenají časově nenáročný proces bez drastických diet a omezení. Spolu s náplastmi postačí částečné omezení jídelníčku v podobě nižší konzumace masných a mléčných výrobků nebo cukru. Důležité však je zvýšit přísun tekutin. Fytonáplasti fungují na vědeckém zjištění, že organismus se zbavuje toxinů přes potní žlázy. Prostřednictvím žláz se očišťuje lymfa a organismus se dostává do rovnováhy. Ostatně zárukou dlouhověkosti je sport, fyzická činnost nebo saunování. Při těchto činnostech tělo v dostatečné míře vylučuje prostřednictvím potu toxické látky. Detoxikační fytopolštářky na nohy během spánku zkrátka pečují o vaše zdraví. 

Náplasti odstraňují toxiny a posilují zdraví

  1. Odstraňují škodlivé toxiny.
  2. Zlepšují mikrocirkulaci krve v chodidlech.
  3. Stimulují proces pocení
  4. Zbavují stresu, chronické únavy, zánětu a bolestí. 

Kde hledat hlavní cestu na odvod potu? Překvapivě na chodidlech

Pot je výměšek apokrinních a endokrinních potních žláz. Skládá se z 99 % z vody. Zbylé procento potu obsahuje minerální látky, stopové prvky a škodlivé látky. Lidský organismus zpravidla denně vyloučí 500 - 800 ml potu. Kůže chodidel je jednou z hlavních cest odvádění potu a toxinů z těla. Obsahuje stovky tisíc potních žláz, díky kterým se denně vyloučí až 500 ml potu. Proto detoxikační náplasti cílí především na vaše chodidla. Jejich jedinečných vlastností můžete využít při problémech i jinde na těle.

Používejte jako kúru několikrát ročně

Pro maximální možný detoxikační účinek používejte náplasti 2x ročně (jaro, podzim) v minimálně jednoměsíční kúře. Před spánkem nalepte na omytá chodidla nebo další části těla. Po probuzení náplasti odstraňte. Při kúře dodržujte zvýšený pitný režim.


SPECiÁLNí TYP:   správná koupel zvýší účinnost náplastí

Před použitím detoxikační náplasti doporučujeme při koupeli použít soli Talasso. Koupel zahřeje kůži a otevře póry. Je ideální i pro stimulaci lymfy. 

AKTiVNí SLOŽKY:

BAMBUS:   Extrakt z bambusové třtiny je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže, což výrazně urychluje vylučování toxinů a regeneraci buněk. Je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály.

CHITIN:   Účinný sorbent přírodního původu, který absorbuje toxiny, odpadní látky a soli těžkých kovů.

POMERANČ HOŘKÝ:   Extrakt z plodů hořkého pomeranče je celkově posilujícím prostředkem, který zlepšuje látkovou výměnu.

FAZOLE ADZUKI:   Prášek ze semen fazolí adzuki má blahodárný účinek na pokožku, zbavuje organismus toxinů, pomáhá odvádět nadbytečné tekutiny.

SEMENA BUKU LESNÍHO:   Extrakt ze semen buku lesního má stahující a antiseptický účinek, aktivuje proces odstraňování toxinů.SOUViSEJíCí PRODUKTY: