Hojivá emulze na nohy "LESNÍ PROCHÁZKA"

Aktivní Pohyb

NOHY bez KŘEČOVÝCH ŽIL a METLIČEK

Lesní procházka z řady přípravků na bázi rostlin z Tajgy, daruje vaší chůzi lehkost a pomůže se vyrovnat s únavou nohou. Tato emulze zlepší stav vašeho cévního systému přírodní cestou. Během chvilky eliminuje pocit těžkých nohou, výrazně dopomáhá proti bolesti kloubů a šlach nohou i rukou.

OBJEM: 100 ml

KONTRAINDIKACE: Neměli by užívat lidé s poruchou srážlivosti krve, těhotné a kojící ženy.

314,00 Kč
Please select variants first

APLiKACE: Před použitím protřepejte a naneste tenkou vrstvu přípravku na bolavá místa a lehce vetřete. Používejte 1-2 krát denně. Pro zvýšení účinku smíchejte s masážním gelem SLAVITON.

NÁŠ TYP:   Emulzi na nohy doporučuji v těchto případech, kdy je narušen cévní tonus:

  • pokud pracujete ve stoje,
  • máte genetické předpoklady - křečové žíly jsou bohužel dědičné,
  • těhotné ženy a ženy po porodu jsou ohroženou skupinou - trpí hormonální nerovnováhou,
  • stres, neurologické problémy, nedostatek kvalitního spánku,
  • těžké a namáhavé zaměstnání


AKTiVNí SLOŽKY: 

HLOH OBECNÝ: Silné venotonikum, uvolňuje a čistí vápenaté usazeniny v cévách (ateroskleróza), čímž zlepšuje krevní oběh, k masírování bolavých míst u zánětu svalů, dále při revmatismu a jiných bolestech. Důležité je vědět, že hloh působí velmi pomalu, někdy až po měsících, během nichž ho musíme užívat denně bez přerušení. Účinky jsou pak překvapivě dobré a trvalé. Čaj nebo tinktura jsou v běžných dávkách neškodné, bez obav je můžeme užívat dlouhodobě.  

KOŇSKÝ KAŠTAN:  Je unikátní látka, kombinací dvou účinných efektů přírodní venotonikum (látka, která posiluje cévní stěnu a snižuje propustnost cév) a antikoagulant (lék zabraňující sráženlivosti krve).Působí jako kompresní ponožky.Extrakt z kaštanu působí jako antioxidant, chrání pokožku před škodlivými vlivy okolního prostředí, urychluje vstřebávání otoků, na pokožku působí jako tonikum (látka nebo rostlinná droga - která působí regeneračně, výživně a posiluje celý organismus), výtažek z kaštanu zabraňuje vzniku trombózy, zjemňuje a zlepšuje tonus žilních stěn. 

KŮRA VRBY BÍLÉ:   Používání vrbové kůry v léčitelství je prastarého data. Působí desinfekčně, pozitivně ovlivňuje stav cév,  a snižuje svalovou únavu. Pomáhá odstraňovat silné pocení nohou a také jako obklad na špatně se hojící rány. Kůra vrby bílé obsahuje 10% tříslovin, kumariny, flavonoidy a kyselinu salicylovou, ta je schopna tlumit bolest a záněty - používá se při dně a revmatických obtížích, navíc pomáhá změkčit ztvrdlou kůži na patách.

TERPENTÝNOVÝ OLEJ:  Je tekutina získávaná destilací pryskyřice ze dřeva stromů, zejména z borovic nebo modřínu. Terpentýnový olej zlepšuje zásobování tkání krví a zároveň zlepšuje výměnné procesy v buňkách. 

ALUVIÁLNÍ BAHNO:  Neboli nánosové bahno se tvoří v sladkovodních nivách jižní Tajgy, neustálým zaplavováním  lesních stepí - pod vegetací ostružinového rákosí s příměsí vysokých trav a hnědých olší. Tato půda je považována za nejplodnější. Je silně nasycena minerály. Díky svému složení obnovuje pevnost pokožky a vyživujje ji. 


SOUViSEJíCí PRODUKTY: