ANTiOXiDAČNí komplex "PYAOLiAN" na zmírnění stresu

Energie a Vitalita

ANTIOXIDAČNÍ KOMPLEX VITAMÍNŮ a MINERÁLŮ

Biologicky aktivní doplněk stravy "PYAOLIAN" - má širokou škálu příznivých vlastností a chrání pokožku, vlasy, nehty před předčasným stárnutím, zlepšuje jejich stav a vzhled. Udržuje zdraví a zachovává krásu v každém věku.

OBSAH BALENÍ:  30 kapslí 

SKLADOVAT:  v suchém a temném prostředí do 25 °C 

590,00 Kč
Please select variants first

Tento jedinečný doplněk stravy vám zajistí:

  • vyvážený poměr důležitých vitamínů 70% denní dávky
  • zvýšení vitality a potřebné denní energie
  • snížení únavy a odbourání stresu
  • zlepšení metabolismu, odbourání přebytečného cukru z těla
  • dostatečnou výživu a ochranu pokožky, nehtů a vlasů před předčasným stárnutím
  • zlepšení stavu pleti (rozjasní)
  • zlepšení funkce jater a ledvin pro dostatečnou imunitu

PYAOLIAN znamená v čínštině KRÁSU

 Jedná se optimálně vybíraný funkční komplex bioaktivních přírodních látek, přispívajících ke zmírnění stresu a únavy, omlazení těla, zlepšení stavu pokožky, nehtů a vlasů. Jasná kůže, lesklé silné vlasy, zdravé dobře upravené nehty - sen každé ženy, nepostradatelné atributy jakékoliv krásy a úspěšné osoby. Touha a schopnost být krásná je nespornou výhodou, sebedůvěra, která se může stát motorem kariéry a klíčem k štěstí.

Ale krása, stejně jako zdraví, nevydržuje tempo a spoustu moderního života a potřebuje zvláštní pozornost a péči v každém věku. Proto v kosmetičce každé krásné ženy a v arzenálu péče o každého úspěšného muže by měly existovat nutricosmetické nebo kosmetické komplexy. To je přesně to, co se nazývají biologicky aktivní přísady do potravin, které účelně ovlivňují pokožku, nehty, vlasy, zlepšují jejich stav a vzhled. Jedním z takových "kosmetických komplexů" je biologicky aktivní doplněk stravy PYOLIAN.


POUŽiTí:  Dospělí 1 kapsle denně při jídle, nejlépe v dopoledních hodinách z důvodu dodání potřebné energie. Doba užívání 3-4 týdny. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

VÝHODY UŽÍVÁNÍ:   Biologicky aktivní doplněk stravy "PYAOLIAN" - vitamin-minerální antioxidační komplex, který má širokou škálu příznivých vlastností a chrání pokožku, vlasy, nehty před předčasným vadnutím, zlepšuje jejich stav a vzhled. To znamená zachovat a udržovat zdraví a krásu v každém věku. 


SELEN:   Jeden z nejdůležitějších antioxidantů v těle, klíčový prvek pro zachování krásy a dlouhověkosti. Neexistuje žádný jiný minerál, který je stejně důležitý pro naše vlastní antioxidační systémy jako selén. Tento "měsíční" prvek ("Selena" v řečtině znamená "měsíc") je součástí více než 200 hormonů a enzymů, které regulují práci všech orgánů a tělesných systémů. Selen hraje nesmírnou úlohu ve fungování imunitního systému. S nedostatkem imunity ztrácí svou agresivitu vůči patogenním bakteriím a virům. Plnohodnotná práce hlavních čistících "orgánů" těla - jater a ledvin - také závisí přímo na zásobování organismu selenem. Kožní onemocnění, včetně rakoviny kůže, štítné žlázy mohou být také důsledkem nedostatku selénu v těle. Selén je nezbytný pro udržení zdraví pankreatu. Ale bohužel za poslední dvě desetiletí se svět stal obětí "tiché" ekologické katastrofy - rostoucího deficitu selenu v lidském těle. Tento negativní proces je téměř nemožné zastavit, protože je to způsobeno globálními a nezvratnými faktory, které zahrnují moderní metody obrábění půdy, průmyslové čištění a zpracování potravin atd. V současnosti více než 90% lidí potřebuje pravidelné doplňování nedostatku selenu v těle.

TAURIN:    Aminokyselina, která vytváří ochranu těla. Zlepšuje a obnovuje nervový systém, snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Taurin má antioxidační účinek, posiluje imunitní systém, chrání zdraví jater, posiluje srdeční sval, bojuje s otoky, chrání proti cukrovce, zajišťuje vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích, zlepšuje metabolismus tuků. V západních zemích se taurin nazývá "dietní superstar" a patří mezi tři nejoblíbenější aminokyseliny.

Taurin má silný adaptogení účinek, zabraňuje duševní a fyzické únavě, snižuje únavu, posiluje nervový systém, zlepšuje kvalitu spánku. Taurin chrání pojivové tkáně před destrukcí, posiluje vlasový folikul, eliminuje jednu z hlavních příčin růstu slabých a tenkých vlasů a také jejich předčasnou ztrátu.

ZINEK:   Je stopový prvek mládí a krásy, který hraje klíčovou roli ve fungování všech buněk našeho těla a který nemá stejný význam při udržování zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Zinek má antioxidační vlastnosti, inhibuje proces předčasného stárnutí těla. Je nezbytný pro syntézu vysoce kvalitního kolagenu a keratinu - bílkoviny vnější vrstvy vlasů, kůže a nehtů, které zajišťují jejich mechanickou pevnost. Reguluje činnost mazových žláz a řídí sekreci mužských pohlavních hormonů, které způsobují vypadávání vlasů a plešatost u mužů i žen. Jeho nedostatek zrychluje tvorbu vrásek, může způsobit vznik akné (akné) a dalších kožních onemocnění, špatné uzdravení ran, matné a rozštěpené vlasy, bílé skvrny na nehty.

HOUSENICE ČÍNSKÁ-CORDYCEPS:    Tvor žijící půl života jakou housenka a druhou polovinu, jako houba. Tato složka zastupuje tedy rostlinnou i živočišnou říši. Vyvažuje Yin a Yang. Obzvláště dobře umí působit na ledvinovou esenci. Pro zdravého člověka je vhodná k udržování zdraví (nejen dlouhověkosti),ale také kvality zdraví. Nemocnému dodává potřebnou sílu k žití. Koreňuje funkce jater a metabolických procesů, zlepšuje krevní oběh kůže a dodává jí živiny a léčebné látky. Bohatá kompozice cordycepsu (vitamíny B1, B2, B12, E, K, stopové prvky sodíku, draslíku, vápníku, železa, zinku, selenu, manganu, mědi, 18 aminokyselin apod.) Je vynikající stravou nejen pro kůži pro vlasy a nehty. Cordyceps navíc působí jako biokatalyzátor a zvyšuje účinek všech složek, které tvoří komplex PYAOLIAN.

EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE :   Zelený čaj je známý vysokým obsahem antioxidačních látek - katechinů, quercetinů, vitamínů C, P, atd. Tyto přírodní látky se podílejí na metabolismu, regulují hladinu cukru v krvi. Společně s vitamínem C snižují propustnost a křehkost stěn cév. . Katechiny zabraňují stárnutí buněk a tkání, zvyšují mikrocirkulaci krve, která zajišťuje rychlý transport živin do horních vrstev kůže a vlasových kořenů. Epigallocatechin galát v kompozici extraktu zeleného čaje účinně chrání pokožku před škodlivými účinky ultrafialového záření. Čaj  je skvělým nástrojem pro kontrolu hmotnosti. V Číně se nazývá "tučňák", protože pomáhá snížit chuť k jídlu, zlepšuje trávení, odstraňuje toxiny, urychluje metabolismus a procesy spalování tuků.

Vitamin K, který je bohatý na zelený čaj, se podílí na tvorbě struktury kostní tkáně, která je nezbytná pro prevenci křehkých nehtů.


SOUViSEJíCí PRODUKTY: