Funkční komplex "EXTRAKT z HROZNOVÝCH JADER"

Zdravé srdce

PODPORA KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU

Extrakt z hroznových jader chrání organismus před civilizačními chorobami. Brání předčasnému stárnutí buněk. Tento komplex antioxidantů a mnoha prospěšných látek má pozitivní vliv na celou řadu civilizačních problémů: 

  • podpora lymfatického systému
  • rozpouští krevní sraženiny
  • zlepšuje okysličování mozku
  • pomáhá výživě očních svalů, zabraňuje destrukci sítnice a napomáhá zlepšení vidění
  • vysoké antioxidační účinky
  • proti-parazitní účinky
  • a  mnoho dalších...

OBSAH BALENÍ: 30 tbl

459,00 Kč
Please select variants first


Tento antioxidační komplex Jádra vinné révy přispívají k normální funkci krevních cév. 

DÁVKOVÁNÍ:    Děti od 12 let a dospělí - 1 tableta 1x denně s jídlem, kůra 30 dnů. Není určeno pro děti do 12 let věku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Sladovat při pokojové teplotě.

AKTiVNÍ SLOŽKY: 

VÝTAŽEK z JADER VINNÉ RÉVY  Extrakt z hroznových jader je silný antioxidant, tudíž pomáhá z těla odstraňovat volné radikály. Má vliv na oběhový a kardiovaskulární systém, který dostává zabrat zejména u sedavého zaměstnání. Pomáhá posilovat i nejtenčí krevní cévy - vlásečnice, což může pomoci lidem pracujícím u monitoru počítače. Hroznová jadérka přidaná do přípravků pro péči o pleť posilují elasticitu kůže. Obsahuje vysoké množství antioxidantů, vitamín E, kyselinu linolovou, flavonoidy a polyfenoly nazývané proantokyanidy. 

VÝTAŽEK ZELENÉHO ČAJE   Ve východní medicíně se již po staletí používá zelený čaj, jako lék. Zelený čaj obsahuje mnoho vitamínů, minerálních látek, aminokyseliny a třísloviny. Bylo prokázáno, že snižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje kornatění tepen. Pozitivní je také vliv na úpravu vysokého tlaku. Dokáže stimulovat metabolismus člověka a obsahuje látky, které podporují štěpení tuků. Američtí vědci nedávno dokázali, že látky obsažené v zeleném čaji také mohou pomáhat proti neurologickým obtížím a souvisejícím poruchám dýchání během spánku. zelený čaj má antibakteriální a desinfekční účinky


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: