Komplex s "VLAŠSKÝMI OŘECHY" proti parazitům

Proti parazitní Program

VÝZNAMNÝ PROSTŘEDEK v BOJI PROTI PARAZITŮM

Multifunkční produkt na bázi extraktů ze zeleného listu ořešáku "živého stromu" a legendární shiitake "krále houb". Na tyto dvě látky velice citlivě reaguje většina parazitů, červů a helmitů a také virů. Komponenty tohoto komplexu jsou jedinečné imunomodulátory a antioxidanty, které posilují obranyschopnost těla proti mnoha chorobám, a svými účinky dokáží vypudit z těla parazity. 

Ořech a houba Shiitake jsou přírodní antiparazitika se širokým spektrem účinku

OBSAH BALENÍ: 30 tablet

459,00 Kč
Please select variants first

POPIS:   Funkční biokomplex s ořešákem dokáže minimalizovat riziko infekce parazity a posílit  obranyschopnost těla. Nastal čas udělat si pořádek v organismu. Vybavte si zásadu: čistý organismus - zdravý organismus!

Komplex je vyroben na bázi výtažků ze zelených listů vlašského ořechu a legendární "královny mezi houbami" shiitake. Na látky obsažené v těchto složkách citlivě reaguje většina helmintů - jednoduchých virů a dalších parazitů. 

Vlašský ořech jako skvělý protijed při otravě toxickými látkami různorodého původu. Asijští léčitelé ho potom považovali za nepostradatelný přípravek pro boj s helminty (parazitickými červy). 

Funkční komplex také obsahuje houbu shiitake - východní symbol dlouhověkosti. Číňané ji používají pro lékařské účely již více než 6000 let! Aktivní složky komplexu snižují riziko rozvoje parazitických infekcí, zvyšují imunitu a upevňují obranyschopnost organismu. 

POUŽITÍ:   Brát 1/2 hodiny před jídlem - Dospělí 1 tabletu 3 krát denně. Děti od 6-ti let 1 tabletu ráno a večer. Doba užití 1 měsíc. V případě potřeby lze cyklus užívání v průběhu roku opakovat. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu. Na pozoru by měli být lidé s hypotenzí, jelikož extrakt z listu ořechu mírně snižuje krevní tlak.

Důležité upozornění: V případě využití antiparazitické kůry, je důležité, aby tak učinili všichni členové domácnosti, a to z důvodu možného znovu kontaminování parazity. Proto jsem připravil rodinný balíček za výhodnou cenu v našem e-shopu.

KONTRAINDIKACE: Individuální nesnášenlivost komponentů, těhotenství, kojení, NENÍ určeno pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat průjem.

SKLADOVÁNÍ:  v suchém a temném místě při teplotě do 25 ° C. 


NAŠE DOPORUČENÍ: "Nikdo z nás by neměl podceňovat vliv parazitů na náš organismus. Ty malé potvůrky na nás číhají na každém kroku. Bohužel dle posledních výzkumů mohou paraziti za mnohé problémy, které nás postihují, ať už se jedná o časté bolesti hlavy, nevysvětlitelnou únavu, zhoršování zraku, bolesti kloubů, ...je toho opravdu hodně. Zkuste se na chvíli zamyslet nad tím, zda to není třeba i váš případ. 

1.  Nejlepší čas pro preventivní anti-parazitní opatření je brzy na jaře a začátku podzimu.                2.  Pokud máte domácí mazlíčky, doporučujeme provést preventivní kurzy jednou za 3-4 měsíce.    3.  Pro maximální účinnost doporučujeme komplexní přístup a program "ŽIVOT bez parazitů". 

VÝHODY UŽÍVÁNÍ :   Multifunkční produkt na bázi extraktů ze zeleného listu ořešáku "živého stromu" a legendárního shiitake "krále houb", na který je citlivá většina červů, prvoků, virů a dalších parazitů. Komponenty tohoto komplexu jsou jedinečné imunomodulátory a antioxidanty, které posilují obranyschopnost těla proti mnoha chorobám. Ořech a houba Shiitake jsou přírodní antiparazitika se širokým spektrem účinku. Zelené listy a oplodí ořechů - časově testované antiparazitika používaná od dob Hippokrata. 

Moderní parazitologové považují houbu shiitake a extrakt z listu ořešáku za jedny z nejúčinnějších prostředků v boji proti parazitům (helmintům, prvokům, bakteriím a virům).

Vědci byla objevena v listech ořešáku ve velkém množství zvláštní látka pojmenovaná glykosidový juglon . U rostlin jiných druhů tato látka nalezena nebyla. Juglon ovlivňuje procesy dýchání a energetického metabolismu parazitů (blokují enzymy, které jsou životně důležité pro produkci energie) a v důsledku toho zemřou. I při relativně nízkých koncentracích brání růstu patogenních mikroorganismů, aniž by došlo k poškození přirozené mikroflóry těla, což umožňuje použití extraktu listů a perikarpu (je stěna plodu uzavírající v sobě semena ) v potravinářském průmyslu jako konzervační látky pro nealkoholické nápoje. Pro osobu je tato látka bezpečná .

Houba Shiitake byla použita, jako jedinečný biokatalyzátor rostlin a imunokorektor, výrazně zvyšuje účinek ořechů, pomáhá odstraňovat odpadní produkty z těla a rozklad parazitů.

Komplex vytvoří proti-parazitickou imunitu

Pokud se parazit, jako mnohobuněčný organismus, usadí v jiném mnohobuněčném organismu, jedná se o imunologický paradox. Parazit má mechanizmy, jak potlačovat imunitní systém napadeného tvora, aby se stal pro tento systém doslova neviditelný. V okamžiku, kdy se v tomto organismu usadí, začne jej oslabovat a množit se. Napadený organismus se postupem času stává náchylný k mnoha nemocem a chřadne. Paraziti se postupně usazují v důležitých orgánech a doslova tyto orgány likvidují. Nejbohatší složení a imunokorektivní, antibakteriální, antifungální, antioxidační vlastnosti listů a oplodí ořechů a Shiitake mohou výrazně posílit a posílit obranyschopnost těla a účinně se vypořádat nejen s dospělými červy, ale také s jejich vajíčky.

Komplex má silný antivirový účinek

Antivirová vlastnost houby Shiitake se objevuje i při závažných infekcích, jako je herpes, viry hepatitidy a HIV. V Japonsku je například Shiitake zahrnut do národního programu AIDS.

Komplex má široké spektrum prospěšných vlastností

Listy a oplodí vlašského ořechu a shiitake tradičně používá k prevenci onemocnění štítné žlázy (za pomoci    L-tyrosinu - aminokyseliny obsažené v matice oplodí), diabetes mellitus, mastitidy a jiná onemocnění mléčné žlázy, dysbacteriosis, zánět lymfatických uzlin, krvácení , atd ... Výjimečné protinádorové vlastnosti těchto přírodních léků jsou také všeobecně známé.

NEPŘEHLÉDNĚTE   

Pozorujete na sobě některé z následujících příznaků?? : 

neustálou nevysvětlitelnou únavu, letargii, podrážděnost, špatný spánek, ospalost; nízká hladina hemoglobinu; bledá kůže, lupy, akné, kožní vyrážky, alergické projevy, popraskané paty; problémy s hmotností, chabá chuť k jídlu, nevolnost nebo malátnost, pocity na  zvracení, nestabilní stolice     ( zácpa nebo průjem), plynatost, nadměrné slinění (zejména v noci), nevysvětlitelné problémy se zrakem (mlhavé rozostřené vidění, zvýšená únava očí, začervenalé bělmo po probuzení).

V případě, že vaše odpověď byla ve 2-3 příznacích kladná, pravděpodobnost parazitární infekce je u vás bohužel vysoká a doporučuji začít s anti-parazitní kůrou a brát "komplex s vlašským ořechem." Pokud na sobě nepozorujete podobné známky, i v tom případě je dobré preventivně, alespoň jednou do roka užívat přípravek "komplex s vlašským ořechem." , aby jste předešli takovým podmínkám, snížili riziko infekce parazity a udržovali funkce imunitního systému.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

HOUBA SHIITAKE:    Říká se jí elixír života nebo houba dlouhověkosti. Původem z Japonska. Je oblíbená nejen pro svou vynikající a originální chuť, ale také pro vysoký obsah látek, majících příznivý vliv na lidský organismus. Zlékařského pohledu dnes již uznávaný přírodní prostředek pro léčení řady civilizačních chorob. V japonském léčitelství je, dle dostupných pramenů, využívaný již asi 2000 let. Upravuje množství cholesterolu v těle, potlačuje riziko zvýšení krevního tlaku, posiluje celkovou obranyschopnost organismu proti virovým onemocněním a má protivirové účinky. Pro své účinky je houba v Japonsku zkoumána i jako prostředek v boji proti rakovině. Dále má význam pro podporu imunity. Jednou z látek, kterou shiitake obsahuje, je lentinan. Jedná se o glukan, který byl v Japonsku zaveden jako standardní součást léčby některých nádorů. Má imunostimulační, proti infekční (eliminuje virové, bakteriální, plísňové a parazitární infekční onemocnění), protinádorové a radio-protektivní účinky. Úspěšně se osvědčil při léčbě a prevenci akné. Shiitake obsahuje mimo jiné glukany, látky které v lidském organismus působí také jako lapač volných radikálů a antioxidační látka. Volné radikály vznikají z nesprávného stravování nebo nadměrné konzumace potravin s konzervačními látkami. Působí na snížení hladiny přebytečných látek z výživy (cholesterol) a přebytečných hormonů (při fyzické a psychické zátěži). 

VLAŠSKÝ OŘECH:    Výtažek z listů vlašských ořechů je skvělým přípravkem pro celkovou očistu organismu, má vynikající anthelmintický (odčervující) účinek. Dále obsahuje třísloviny a flavonoidy, také velké množství vitamínu B, který je nezbytný pro správnou funkci srdce. Vitamíny C a P - antioxidanty pro zpevnění struktury cévního systému, jakož i minerální soli a éterické oleje. Ořešák vyniká hlavně svými antibakteriálními účinky, čistí a léčí zažívací trakt, a to nejen žaludek, ale i střeva. Rovněž působí proti parazitům. V léčitelství je však využíván i pro svou schopnost zvýšit chuť k jídlu a užívá se k celkovému posílení organismu. Pomáhá zvyšovat obranyschopnost, zlepšuje činnost nervové soustavy.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY: