Funkční komplex "ZLATÝ AMARANTOVÝ OLEJ"

Energie a Vitalita

Legendární amarant darující sílu a dlouhověkost.

Komplex se skládá ze 100% přírodního oleje z amarantových klíčků, což je nejcennější část této legendární rostliny. Představuje nevyčerpatelný zdroj prospěšných látek pro organismus. Díky svému unikátnímu složení má amarantový olej široké spektrum účinků. Skvalen, který je jednou z nejdůležitějších složek oleje, má antikarcinogenní, antimikrobiální a antimykotické účinky na organismus. 

OBSAH BALENÍ: 50 kapslí 0,5g


966,00 Kč
Please select variants first

Tento jedinečný doplněk stravy představuje:

 • vysokou antioxidační schopnost organismu,
 • dodává sílu a energii pro těžce a dlouhodobě pracující,
 • má protizánětlivé účinky,
 • ošetřuje střevní sliznice a žlučník,
 • přináší úlevu při žaludečních vředech a onemocněních trávicího traktu,
 • působí proti projevům stárnutí a funguje na omlazení,
 • pomáhá při bolestech kloubů, vypadávání vlasů a lámání nehtů,
 • pomáhá při léčbě obezity, podporuje činnost metabolismu a redukuje podkožní tuk, 
 • chrání játra před nepřízní toxických látek,
 • zvyšuje obranyschopnost organismu před nepříznivými vlivy okolí,
 • díky vysokému obsahu skvalenu výrazně posiluje imunitní systém a bojuje proti rakovině,
 • prevence léčby sklerózy,
 • snižuje cholesterol,
 • výraznou měrou pozitivně ovlivňuje stav pokožky - zvláčňuje a promašťuje,

POUŽiTí:     Dospělí 1 kapsle 3krát denně při jídle. Doba užití 15-16 dní. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Po 2 týdenní pauze je možné užívání zopakovat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.


VÝHODY UŽÍVÁNÍ AMARANTU:   Díky svému unikátnímu složení má amarantový olej široké spektrum účinků. Skvalen, který je jednou z nejdůležitějších složek oleje, má antikarcinogenní, antimikrobiální a antimykotické účinky na organismus.            

Navíc amarantový olej obsahuje následující prvky:     

 • polynasycená mastná kyselina linolová, která přispívá k očistě organismu od škodlivých látek a toxinů;
 • vitamín E - chrání buněčné membrány před oxidačním poškozením, má příznivý vliv na obranyschopnost organismu; 
 • karotenoidy - "předchůdci" vitamínu A, přispívají regeneraci tkání a stimulují imunitní systém;
 • fosfolipidy - přispívají ke zlepšení látkové výměny, snížení hladiny cholesterolu v krvi; 
 • fytosteriny - dodávají energii, posilují obranyschopnost organismu.                     

Vzácný olej z amarantu má protizánětlivé účinky, které přináší úlevu při žaludečních vředech a onemocněních trávicího traktu. Skvalen, aminokyseliny, arginin a spousta dalších látek chrání játra před toxickými látkami. Má rovněž detoxikační schopnosti.

Pomocnými látkami obsaženými v oleji z laskavce je 70 % mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin, fytosteroly, které snižují cholesterol, dále pak karotenoidy a vitamín D. Laskavcový olej velmi bohatý na minerály jako hořčík, draslík, vápník, železo, ale i fytosteroly. Podílí se na snížení rizika vzniku krevních sraženin, jako prevence infarktu, mrtvice a ischemické choroby srdeční. Pomáhá u křečových žil a vysokém krevním tlaku.

Ženy ocení amarantový olej u myomů, cyst a gynekologických onemocněních. Antibakteriální a protizánětlivé účinky oleje tato onemocnění dobře léčí. Pozitivně ovlivňuje hormonální rovnováhu a je vhodný v období klimakteria, menstruace i v těhotenství.

VÝRAZNÝ KOSMETICKÝ EFEKT:   Amarantový olej působí nejen proti kožním chorobám, ale i vráskám. Je dobrým lékem proti příznakům stárnutí. Olej z amarantu má výjimečné hydratační a také regenerační vlastnosti. Velmi vhodný je pro osoby se suchou pokožkou i a stárnoucí pletí s vráskami. Velmi dobře stimuluje produkci kolagenu. Používá se hojně při odstraňování jizev, usnadňuje hojení ran, popálenin a používá se i na hojení odřenin. 


AKTiVNí SLOŽKY: 

AMARANT - LASKAVEC:   Je vynikající potravinářská plodina a jako bylina s mnoha příznivými účinky je známý v Evropě již od 16. století, kdy byl dovezen z Jižní a Střední Ameriky. Semena amarantu jsou zdrojem skvalenu -  oleje s úžasnými vlastnostmi, cennějšího než rakytníkový olej. Farmakologové se o amarantový olej zajímají zvláště kvůli vysokému obsahu skvalenu (8 %) - nejsilnějšího antioxidantu ze všech známých. Základním zdrojem skvalenu na výrobu protirakovinných preparátů byl donedávna olej z jater žraloka, ve kterém je ho však jen 2 % - v amarantovém oleji je tedy skvalenu 4× více! Skvalen je velmi silný imunostimulant a široké použití má i v kosmetice jako přírodní hydratant - rychle proniká do pokožky, nezanechává pocit mastnoty a pokožka zůstává po použití dlouho vláčná a hebká. Skvalen brzdí tvorbu vrásek a projevy stárnutí, přičemž nikdy nedráždí pokožku. Amarantový olej je i bohatým zdrojem vitamínů ​​ E a D, omega nenasycených mastných kyselin a mnoha prospěšných stopových prvků (rutin, amarantin), což posiluje jeho antioxidační vlastnosti

SOUViSEJíCí PRODUKTY: