Gel pro intimní hygienu IN TOP

Intimní hygiena

Gel pro intimní hygienu ze série pro mládež In Top od TianDe vám dopřeje pocit pohodlí a propůjčí sebejistotu po celý den.
Je to multifunkční prostředek, který udržuje pocit svěžesti v intimní oblasti, zvlhčuje a zklidňuje pokožku, zabraňuje podráždění a zarudnutí pokožky po depilaci v oblasti bikin.

OBSAH BALENÍ: 200 ml

227,00 Kč
Please select variants first

POPIS  Gel pro intimní hygienu ze série pro mládež In Top od TianDe vám dopřeje pocit pohodlí a propůjčí sebejistotu po celý den.
Je to multifunkční prostředek, který udržuje pocit svěžesti v intimní oblasti, zvlhčuje a zklidňuje pokožku, zabraňuje podráždění a zarudnutí pokožky po depilaci v oblasti bikin. 

POUŽITÍ  Naneste menší množství gelu na intimní partie, napěňte a opláchněte vodou. Pouze k zevnímu použití.

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ GELU:   Mnoho dívek předpokládá, že gel pro intimní hygienu je jen zbytečné plýtvání penězi a vystačí si s obyčejným sprchovým gelem. Nedělejte stejnou chybu! Gynekologové tvrdí, že takové zanedbávání nejdelikátnějších částí těla může vést k problémům s mikroflórou. Pro tyto části těla je obzvlášť důležité udržovat rovnováhu kyselin a zásad. Pokud používáte obyčejné mýdlo, rovnováha se narušuje a vykyvuje směrem k zásaditějšímu prostředí (přitom prostředí v těchto partiích by mělo být kyselé). Křehká mikroflóra se vystavuje působení bakterií.

Gel pro intimní hygienu In Top na bázi přírodních povrchově aktivních látek vyrobených z přírodních surovin nenarušuje přirozenou rovnováhu mikroflóry, udržuje svěžest v průběhu celého dne a navíc šetrně pečuje o pokožku po epilaci.


AKTIVNÍ SLOŽKY:

KYSELINA MLÉČNÁ:   Je považována za velmi silnou látku, která napomáhá vypořádat se s výskytem akné i vrásek a dalšími známkami stárnutí pleti. Její použití funguje na principu exfoliace, kdy je po odstranění odumřelých kožních buněk odhalena měkčí, mladší pleť, a který podporuje buněčnou regeneraci. Kyselina mléčná stimuluje produkci kolagenu.  

HEŘMÁNEK PRAVÝ:   Tato rostlina s bílými květy představuje jeden z nejstarších a nejznámějších léčivých prostředků, Obsahují vysoce účinné látky - éterické oleje s chamzulenem a bisabololem, kumarin, fiavonoidy a slizové látky. Likviduje bakterie a viry a léčí záněty v těle, má zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a podporuje hojení ran.

ALLANTOIN:    Se přirozeně vyskytuje v rostlinách i živočiších. Nachází se v kosodřevině, kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu, pšeničných klíčcích a moči savců. Allantoin je krystalická látka, která na pokožku působí tím nejpříznivějším způsobem. Drží si nezaměnitelné místo v kosmetických přípravcích. Značnou měrou pokožku hydratuje a vyživuje a urychluje tak její regeneraci. Napomáhá hojení jemných poranění při holení. Má výrazné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Bezvadně odstraňuje odumřelé buňky a dává tím prostor pro její obnovu.   


SOUViSEJíCí PRODUKTY: