Gelová zubní pasta PRO DENTAL Junior

Ústní hygiena

Zubní pasta "ProDental Junior" byla vyvinuta speciálně pro děti. Obsahuje aktivní složky v "dětském" dávkování, které respektují odlišnosti ústní dutiny dítěte. Šetrné a přitom efektivní čištění skloviny probíhá díky přítomnosti jemného leštícího abraziva nové generace. 

HMOTNOST: 50 g

115,00 Kč
Please select variants first

NÁŠ TYP:   Čištění zoubků je vhodné provádět alespoň 2x denně. U malých dětí doporučujeme dohled dospělých, protože jen tak zajistíte opravdu důslednou péči.

Zubní pasta "Prodental Junior" zajišťuje důkladnou hygienu ústní dutiny a efektivní prevenci proti zubnímu kazu. Neobsahuje fluor ani paraben, proto je zcela bezpečná i v případě náhodného polknutí. Osvěžující jablečná chuť, příjemné aroma a pestré balení vyřeší problém s čištěním zubů a udělá z této povinnosti potěšení pro děti i dospělé. 


AKTIVNÍ SLOŽKY:

KYSELINA KŘEMIČITÁ:   Hydratovaný oxid křemičitý je jemný abrazit, který se získává z křemíku. Jeho sférické pelety efektivně čistí zubní sklovinu, aniž by ji poškozovaly.

MENTOL:   Má osvěžující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje, odstraňuje nepříjemný zápach.


Dětské zoubky si zaslouží tu nejjemnější péči a ochranu

Dětským zoubkům je třeba věnovat důkladnou péči. Jen tak budou zdravé a bez kazů. Gelová zubní pasta ProDental Junior byla vyvinuta speciálně pro citlivý dětský chrup. Přináší potřebnou ochranu mléčným i stálým zubům. 

Bezpečné složení

Zubní pasta ProDental Junior neobsahuje fluor a parabeny, proto je bezpečná i při náhodném spolknutí.

Skvělá chuť

Děti preferují jemné a ovocné chutě. Svěží a lehká příchuť mentolu a jablek tak u dětí vyhrává na plné čáře.

Jak se správně starat o dětské zoubky?

S čištěním dětských zoubků je třeba začít co nejdříve. Dítě si tak na čištění lépe zvykne a bude ho brát jako samozřejmost. Dětské zoubky a dásně jsou citlivé, proto sáhněte po zubním kartáčku s malou hlavičkou a jemnými, měkkými štětinami. Neméně důležitý je i správný výběr zubní pasty, která obsahuje pouze jemné abrazivní složky. 

Účinná prevence proti zubnímu kazu

Zoubky dětí jsou citlivější a náchylnější k zubnímu kazu. Proto je zásadní používat šetrné čistící složky. Pasta obsahuje kyselinu křemičitou, která jemně odstraňuje zubní povlak bez rizika poškození skloviny. Při pravidelném používání navíc zabraňuje usazování bakterií, které stojí za vznikem zubního kazu a zubního kamene. 


SPECiÁLNÍ TYP:   Dokonalé péče o dětské zoubky docílíte kartáčkem na zuby ProDental Junior

Jemné štětinky zubního kartáčku zajistí šetrné čištění dětských zoubků i dásní. Má ergonomický tvar a snímatelnou hlavičku, takže si snadno upravíte úhel sklonu kartáčku podle svojí potřeby. 

SOUViSEJíCí PRODUKTY: