Hydratační krém na ruce DR.TAJGA

Péče o Ruce

Tento krém se stane opravdovou spásou pro unavené a upracované ruce. I přestože za vás v kuchyni pracují moderní spotřebiče, tak jako tak své ruce namáháte. Na klávesnici u počítače, při cvičení, při práci na zahradě, když si aktivně hrajete s dětmi... Je proto velmi důležité dopřát jim zasloužený odpočinek! 

HMOTNOST: 80 g 

123,00 Kč
Please select variants first

Dopřejte sobě a svým rukám chvilku plnohodnotného odpočinku po dlouhém dni. Jemně si ruce před spaním promasírujte a zesilte tak účinek krému! Tento bylinný krém intenzivně hydratuje a zjemňuje pokožku na rukou, napíná pokožku, ve spojení s masáží odbourává únavu a nepříjemný pocit po přílišné fyzické námaze. Krém obsahuje komplex přírodních výtažků a olejů z rostlin z tajgy, vyživující a hydratační složky. 

Odlehčete svým upracovaným a unaveným rukám

Tenká pokožka rukou se kvůli malému množství mazových žláz rychleji vysušuje.Tím se narušuje její ochranná hydrolipidová vrstva. Pak se musí každý den vyrovnávat s další řadou zatěžkávajících situací. Víte, co vaše ruce každý den namáhá?

  • práce na počítači
  • vaření a uklízení
  • sportovní tréninky
  • práce na zahradě
  • hraní s dětmi
  • fyzická práce 

Jemný krém pečuje o vaše ruce pomocí komplexu bylin ze severské tajgy

Fytoterapie využívá pro řešení zdravotních problémů sílu léčivých bylin. Fytokrém Relaxace a hydratace obsahuje výtažky z léčivých rostlin, které rostou v drsné severské tajze. Výběr bylin unavenou pokožku rukou vyživí, regeneruje a zároveň zklidní. 

Používejte fytokrém průběžně celý den. V práci, doma i na výletech

lehkou texturu a vůbec nemastí. Rychle se vstřebává, takže ho můžete nosit v tašce nebo vozit v autě a mazat se s ním během dne. Vaše ruce budou odpočatější a krásnější. 


NÁŠ TYP:    Na noc použijte regenerační fytokrém na ruce a navlečte si bavlněné rukavice. Vaše pokožka si do rána zaslouženě odpočine. Díky extra hydrataci zůstane jemná a hladká. 


AKTiVNí SLOŽKY 

PECIČKY RAKYTNÍKU   Vysoké množství vitamínů vyživuje a regeneruje suchou pokožku. Přispívá k hojení akné i drobných poranění.

TŘEZALKA   Urychluje hojení a zjemňuje pokožku. Má silní antioxidační a protizánětlivé účinky. 

MÁTOVÝ OLEJ   Příjemně chladí a zlepšuje krevní oběh. Zklidňuje pokožku a napomáhá ke zmírnění zánětů. 

BŘEZOVÉ PUPENY   Používají se k omlazení a regeneraci unavené pokožky. Mají silné desinfekční účinky a osvěžují pleť.


SOUViSEJíCí PRODUKTY